Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

sssssycak

Tento film mě opravdu nendchnul. Jeden z nejhorších, co jsem v poslední době viděl. Není prakticky jediná scéna, které by se člověk mohl zasmát, a to je v komedii, uznejte sami, velmi špatné. Jednu hvězdu za hlavní postavu, která perfektně vystihla totálního debila. ()

Dubro

Seth je nafúknutá trubka reznutá lopatou a hrá ju pomerne slušne. Autor scenára je asi podobného razenia, s tým rozdielom, že nehrá, ale slušne škriabe scenáre s hluchými miestami. Mohol sa sem tam prefackať, ak pri tom driemal, darmožráč. S režisérom je zrejme tiež kamarát a pár krát sa im zadarí scénku nespackať a dotiahnuť ju do konca. Ale pár krát za 86 minút je mizerný výsledok. Vraciam na prepracovanie ()

OG_Swifty

Moc tomu průměrnýmu hodnocení nerozumím, byla to docela prdel. Seth Rogen vypadá jako dement a tak mu role dementního hlídače obchoďáku celkem pasovala. Byly tam však momenty, kdy mi přišel badass - třeba když zmlátil šéfa tý pekárny / kavárny nebo když s Michaelem Peñou šňupali koks a mlátili nezletilý skejťáky :D Jinak Ray Liotta v roli detektiva byl mega svině a Anna Faris byla naopak docela hyper (hlavně poblitá). PS: Škoda že se pervert k Anně Faris nedostal, zajímalo by mě, co by jí proved.. Slabší 4* ()

Cl3ricK

Jeden z nejslabších Rogenových filmů. Sice se v tomhle filmu fuckuje o sto šest, ale efekt žádný. Za zmínku ještě stojí prdelácky Ind, který vysvětluje, že ho nemůže mít bílého. ()

Fíla

Já na tohle nemám to dokoukat.Skončil jsem v půlce filmu. Silácké řeči a machrování Rogena je trapné. 1/10 ()

Chen

Pro mě o něco lepší, než Policajt ze sámošky, ale jen díky scénám, ve kterých se Seth Rogen rozjede a ukazujem, že v trošku oplácaném těle může dřímat pořádný bijec. Sympatická je i Anna Faris, v roli vysloveně nesympatické. Jinak, ale komedie, která ničím neoslní a chvílemi i hraničí s nudou. ()

Morloth

Kdybych měl tak hbité prstíky, šedou kůru mozkovou a tak způsobilý slovník jako JFL, napíšu komentář jako on. Takhle mohu říct, že jsem film viděl, zasmál se, užil si notnou dávku zhnusení a celkem bych se na to podíval znovu. ()

Aljak

Celkom veselé, často krát aj vtipné, no v konečnom dôsledku priemerné. Seth Rogen ako vždy celkom pobavil, od neho sa snáď nič iné už ani nedá očakávať. V niektorých momentoch to pôsobilo veľmi dobrým dojmom, no tie priemerné asi predsa len o čosi prevažovali. No takýchto ochrankárov by som sa asi skôr bál a nieže by som v nich cítil dôveru. A ten Ronnieho plánovaný prechod ku polícii, tak to tiež stálo za to. Aj keď asi za normálnych okolností by s ním asi nemal nikto toľko strpenia. Anna Faris je taký typický vzor afektovanej kravy, asi si ju inak už ani nedokážem predstaviť. A čo ešte? Do takej kaviarne s tou milou predavačkou by som rád chodil aj ja. ()

rakovnik

Tak pitomý film, že je místy až vtipný. Akce s exhibicionistou mě opravdu překvapila, ovšem překvapení bylo více, než zábavy. ()

Martin741

Obavam sa, ze Cervenak ma s tym US debilom pravdu, fakt ako sileny humor, este k tomu aj US proveniencie - som sa cudoval a nechapal, comu sa smiat. Typicky americky vidlakov, uz mi tam chybalo len slnko, seno, vidly, hnoj a americka anglictina, bol to to hned odpad jak vysity, takto dam aspon : 20 % ()

Pugo

Podľa hodnotení vidím, že nie každému vonia tento štýl humoru - vulgárny, primitívny a morbídny. Taký ale ja mám rád a vždy ma najviac pobaví. Liottu síce veľmi nemusím, ale tu bol v pohode. Skvelé vedľajšie postavy a to kolegovia od ochranky, ožratá mamina a hlavne obchodník Aziz Ansari (fuckovacia scéna - vrchol filmu). Finále ma prekvapilo a dokonca príjemne šokovalo, toto som fakt nečakal. ()

enjoi

Klasická „fuck“ komedie, která místy až moc tlačí na pilu. Dá se ale najít několik opravdu vtipných momentů. Dokážu si ale představit, že kdybych si dal při sledování pár piv, tak budu hodnotit třeba i 5*. Za střízliva 60 %. ()

C0r0ner

V podstatě se můžu podepsat pod Cervenakův komentář. Seth Rogen ztvárnil naprostého retarda (ne že by k němu měl v reálu daleko), a pro Evropana perfektně představil odvrácenou stranu USA. Fóry tam sice byly relativně dobré, ale koukat na toho trotla bylo vážně utrpení, což se nakonec projevilo na hodnocení. 55% ()

Wormboy

Komedia o typkovi, akych by sme zrejme nasli dost aj v nasich obchodnych centrach, ktora nie je ani z polovice taka vtipna, ako by byt chcela. A to este ako tak film zachranuje Seth Rogen. ()

Juto

Extrémne poburujúci nevhodný film plný vulgárnych výrazov a hrubých poznámok plus neuveriteľný soundtrack! Film je trochu hlúpy, ale je skutočne zábavný. 6/10 ()

c.tucker

Slabota, už od začátku se mi znechutil ten debilní securiťák, který opravdu neumí přemýšlet a je trapnej, že to ani nedokážu popsat a to bude asi ten problém, protože to cele stojí právě na něm. Rogena mám celkem rád, ale tady vyfásl roli opravdu špatnou. Nulová vtipnost a zároveň je to plné klasických klišé. ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)