Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

aR3Zz

Animák jak má být, ale pořád jen animák. Nápaditý a originální scénář, osobní příběhy hrdinů a spousta, spousta hlášek. Pěkný rodinný film. Hezky barevné, často ale až příliš. Povedeně propletené, často ale až zamotané. Ač nejsem zklamaný, tak třetímu dílu přeci jen něco chybělo. Nevím co to bylo, ale zkrátka ve mně už druhý den film nic moc nezanechal. 60% ()

Kingjiri

Na červený hodnocení bych to opravdu neviděl. Předchozí dva filmy si pamatuju jen matně, ale vim, že mě bavily, rozhodně víc než tenhle horko těžko průměrnej díl. Příběh trojky byl prakticky o ničem, nejvíc mi však v příběhu nesed ruskej cirkus. Asi nedokážu přesně popsat proč, ale prostě mi přišel divnej (hlavně jeho postavy). A nepříjemná kapitánka DuBois už jen dokreslovala nezábavnost celýho filmu. Za pár momentů, který mě rozesmály přihazuju třetí nejistou a hodně slabou hvězdu. PS: Aspoň doufám, že čtyřka bude zase návratem do starejch kolejí, stejně jako v případě čtvrtýho Shreka. ()

longercz

Příjemně zábavná, barevná šílenost s pestrými postavami a výborně vybranými herci (hlasy) => nejlepší díl série. ()

Plechpetr

No konečně to dostalo to, co to postrádalo. Je to plné energie. Z doufejme už závěrečného dílu mám velice dobrý pocit . :) ()

TakeruDavis

Jen málokterá filmová série se může chlubit takto neutuchající kvalitou. Při závěrečném přepracování scény z prvního filmu (ti kdo viděli snad ví / těm kdo ne, jsem spoiler snad nedal) jsem se musel rozesmát na celý sál ()

Luisis

Přeplácané, nelogické a úplně zbytečné pokračování. Scénáristům evidentně došly nápady. Už prosím ne další pokračování. Tentokrát to nezachránili ani tučňáci - 30% ()

vera27

Nátřesk , bavila jsem se od začátku do konce. Pro mě asi nejlepší díl Madagaskaru...tolik barev, perfektní grafika a to jsem se dívala na 2D, medvědice na motorce, zlá zpívající ženská a klasika tučňáci. Hudba zde byla taky příjemně zvolená... ()

cerbygerby

Nečekaně perfektní třetí pokračování MADAGASKARU.. Skvělé hlášky..opět, děj měl grády..pořád se něco dělo, a nádherné barvy.. to byla paráda jak to vše zářilo a svítilo...opravdu nemohu jinak než dát plné hodnocení - 5* a 90% ()

Hpatrik

Série nezábavných vtipů, gagů, a tanečních čísel, jež dohromady tvoří velmi povrchní, hloupý příběh s nemalou dávkou kýče. Přitom animace je to moc pěkná, některé lokace jsou opravdu vypiplané, to se musí nechat, a hudební doprovod je taky na úrovni. No, děcka budou asi nadšení, ale... ()

geek.ondra

Svižná a neskutečně křiklavá šílenost. Krásný barvy, písničky a jedna velká cirkusová jízda. Škoda jen že tomu dost padá tempo. Tak jako tak je to fakt super. 7/10 ()

bararich8

Madagaskar se stává čím dál šílenější zábavou, zde už to jede občas za hranou, ale pořád se u toho člověk zasměje. ()

Black-star

Zařekla sem se že nebudu chodit na X-tá pokračování animáků, porušila jsem to a lituji toho. Je to znásilnění všeho co vás napadne. Je to bez nápadu a bez síly. Párkrát sem se zasmála, ale mnohem vícekrát sem si řekla to si děláte srandu, to nemyslíte vážně!!! Nehledě na to že většinu z toho, ty děti ani nemohly pojmout a pochopit!!! Pro mě jedno velké zklamání, hvězda za hudbu a druhá za tučňáky. Jinak promiňte, ale kam se podělo motto: V jednoduchosti je síla (alá madagaskar 1)??? Valké zklamání za 30% Infantilní, bez nápadu, točeno jen pro zisk, bez kvality! :-( ()

matt85

Ta barevnost, infantilnost, ale taky upřímnost vás prostě sejme. A když k tomu přidáte Hanse Zimmera na vrcholu kariéry a nápady bez hranic(doslova bez hranic), tak vám z toho vyjde neuvěřitelně zábavných 92 minut. A za to dík! ()

dodona

Nemôžem inak ako 4*. Možno po vytriezvení z prvotného opojenia svoje hodnotenie ešte zmením, ale no neviem neviem. Pri filme kde sa celý čas škerím od ucha k uchu, občas vyhrknú slzičky (ja viem, možno moja infantilná chvíľka) to už veľmi meniť nebudem. Veeeeeľa som sa nasmiala. Je tam veľa gagov a odvolávok na kultové filmy. Že je tam aj veľa klišé? No a čo. Rozhodne mi to v rozprávke vadí menej ako v akčnom scifi. Bavila som sa vynikajúco. ()

Incantator

Séria o bláznivých dobrodružstvách štyroch zvieracích kamarátov ma od svojho začiatku veľmi nezaujala a v porovnaní s konkurenčnou Dobou ľadovou a jej pokračovaniami strácala dych, ktorý od začiatku nebol príliš hlboký. Avšak toto tretie pokračovanie bolo príjemným prekvapením, aj z hľadiska príbehu, aj filmového prevedenia. Nechýbalo tu viacero silných momentov, o ktoré sa postarali noví hrdinovia - cirkusanti, ktorí spomínali na svoju zašlú slávu. Iste, podobných príbehov by sme našli viacero, avšak v porovnaní s predošlými časťami kvalitnejší scenár zabezpečil niekoľko skutočne vtipných scén, v ktorých dominovala francúzska policajná komisárka a tučniaci-agenti. Hudba od Hansa Zimmera bola jedinečná, i keď v niektorých scénach sa mi zdala zbytočne dunivá (čo je však pre tohto skladateľa typické). Záver bol síce vizuálne fascinujúci, ale z hľadiska scenára sa tu tvorcovia nevyhli ukončeniu v podobe klišé (detskí diváci predsa vyžadujú dokonalé šťastné konce...). Celkovo možno MADAGASKAR 3 považovať za jeden z lepších animovaných filmov roka 2012, ktoré kinosály núkajú divákom. Efekt 3D síce neviem posúdiť, ale osobne mi vystupujúce postavy pri skokoch z budovy na budovu v Monte Carle alebo cirkusových scénach v Londýne či newyorskej zoo vôbec nechýbali. Ďalšie pokračovanie série podľa mňa nie je nutné, ale ak z komerčných dôvodov predsa len vznikne, dúfam, že zachová vzostupnú tendenciu série a inšpiruje sa touto časťou väčšmi, než predošlými dvomi snímkami. Zhliadnuté v KINO [2D] [dabing] (5.7.2012) ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)