Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

zuzanocka

Tak toto sa naozaj podarilo. Zbožňujem Madagascar a tento sa mi mimoriadne páčil =) Krááásnučké, farebné, veľmi dobre spracované, pútavé a od začiatku do konca k popukaniu zábavné. Alex, Marty, Gloria a Melman by sa opäť radi dostali do New Yorskej zoo.. tak prečo sa tam nedostať cez Európu a s cirkusom?? =) Samozrejme suverénne zahviezdili tučniačikovia =) A aby nebola nuda dosadíme nejakú šialenú ženskú, ktorá to chce všetko prekaziť. Skvelý animák.. Určite si to pozriem ešte aspoň jedenkrát.. dvakrát.. viackrát .. =) Zaslúži si plný počet hviezdičiek.. ()

svadlenaX

Pro mě nejlepší díl série. Těšil jsem se, co dalšího si tvůrci vymyslí, avšak kapitánka Chantal DuBois předčila veškerá má očekávání a já se stal ihned členem jejího fanklubu. Již při automobilové honičce na začátku filmu jsem z ní brečel smíchy a útěk z vězení zvládla naprosto elegantně. Samozřejmě i stará parta předvedla přesně to co jsem chtěl. Doufám že u cirkusu nevydrží dlouho a vrhnou se na další dobrodružství. ()

Anduril

Geniálne zakončenie série. Nádherné farby, stále lepšie hlody, skákajúci ruský tiger cez kľúčovú dierku. Proste klobúk dole páni. ()

BeranSon

Začátek to byla teda hrůza. Chvílemi jsem si myslel, že už nevydržím tu jedno-stranou přehnanou honičku, která byla nanejvýš ukvapená. V dnešní době, když docházejí dobré nápady se ani nedivím, že každý animák skončí bezduchou kravinou. Jediný opěrný bod byl ale cirkus. Ten vytáhl celé snažení filmu na 3*, jinak by jsem uvažoval o slabším hodnocení. Film začal průběžně šlapat a ke konci už to byla zase rutina, kterou mám rád. -5/10- ()

brumbrum odpad!

Tadaaaa, vrchol trilogie, ako inak, komplet nahovno. Akoze cool. Same vybuchy, mely, lieta to tam, farby, reve hudba. Chujovina, neda sa to dopozerat, mazem. ODPAD. ()

johnywalker

Vtipné a oproti tragické dvojce výrazné zlepšení prakticky ve všem. Často předvídatelné, někdy mírně přeplácané, přesto kvalitní. Bavil jsem se a to bylo hlavní. Spokojenost... V první půlce excelovaly prakticky pouze tučňáci, ale potom se přidal i zbytek a vzešlo z toho kvalitních 90 minut magořiny. ()

rekkky

Madagascar 3 dokazuje, že se z několikrát omílaného námětu dá vyprodukovat něco, co stojí za vidění. Animovaný film funguje pokud obsahuje spoustu kreativity a v tomto případě tomu tak je. Je to veselé, nápadité a celý ten cirkus i svým způsobem vtipné. ()

hazaba

Parta se snaží dostat zpět do New Yorku a pomůží ji přitom cirkusová zvířata. Neni to tak vtipné jak jednička, nicméně je to docela fajn a mají i hlavní zápornou postavu v podobě lovkyně zvířat. Nejlepší jsou samozřejmě tučňáci, kteří si rozhodně zasloužili svůj vlastní film. ()

canucks333

Ok, takže narovinu. Madagaskar 3 je pre mňa jeden z najhorších animákov vôbec! Čo to malo byť? Hlavné postavy nám splývajú s dejom, uletenosť presahuje všetky hranice, farebné to je ako po užití ťažkej drogy a dej je taktiež na rovnakej úrovni. Dokonca ani neviem uhladene napísať synopsu tejto vykrádačky. Na pľace totiž pobehuje lemur baliaci medvedicu na jednokolke, prihlúpleho tuleňa, dve opice, ktoré nikto neodlíši od bežných ľudí (logika), štyroch tučniakov, ktorí majú mafiánske sklony a zvyšok extrémne bláznivého cirkusu. V poriadku. Je to predsa pre ,,deti". Ale vtip je v tom, že Madagaskar nikdy nebol animák ,,len pre deti", ale po svojom príchode v roku 2004 rozpútal vlnu nových animákov na vyššej úrovni. Čo je toto? A to som ani nespomenul francúzsku kapitánku Chantal DuBois, ktorá mi prijde asi ako kombinácia Ace Venturu, Heleny Bohman Carterovej, Cate Blanchett, Spider-mana a Hercula Poirota s operným hlasom pána umelca Dvorského. Madagaskar 3 postráda akúkoľvek dejovú logiku, zápletku a postavy sa svojimi nelogickými orzhodnutiami rozhodli sami si zdemolovať trilógiu. Po výbornej jednotke, prišla uspávacia dvojka a po uspávacej dvojke infantilná trojka. Nie, nie, nie.... Stále nedokážem pochopiť, čo sa na tom toľko páči... názor iných beriem, ale nerozumiem. A to som si to pozrel dvakrát aby som mal 100% istotu... Jediné plus je pár vydarených vtipov a kalsicky výborná animácia... Videl som v slovenskom dabingu 2x -------------- 20% ()

Lyžař

Když já ty animáky prostě nemám rád :-) takže začíná každá konverzace o animovaných filmech, kterou vedu. Ale Madagascar je trochu jiná liga. To mě prostě baví. Tučňáci, pán džungle, žirafa, všechno udělané tak, aby to vtípky vzbuzovalo samo. Hrošíce zaseknutá v trubce, to samý žirafa, lev, který chce všechno zvládnout, ale nevěří si..nějak to prostě všechno samo funguje. ()

Don Carlos

Přemíru postav, dějová klišé a pár logických kiksů vyvažují skvěle vypilované gagy, spektakulární cirkusová čísla a vynikající soundtrack. Nejlepší díl série!!! ()

canni

Trošku zklamání, po shlédnutí nového Ice Age musím upravit hodnocení na průměrných 50%, které jsou za fantazii + hudbu. Humorem nesahá Době Ledové ani po kotníky. Počkám si ještě na "repete" v podobě letního kina na vesnici, ale myslím, že názor už nezměním. ()

darkreider

Napriek sade výborných vtipov a odkazov je tento madagascar pre mňa najslabším z trojice. Predchádzajúce časti ma dokázali udržať v nálade celú stopáž a dávkovať vtip a myšlienky rovnomerne, tu sú dlhé pasáže, ktoré som prečkal bez záujmu. Na hudbe sa tento krát moc nenadreli, väčšina je z druhého dielu (OST k dvojke je ale fakt nemakaný) a k tomu pribudlo pár šlágrov a nejaký ten súčasný popík. Čo treba uznať je herecké (dablérske) obsadenie, zase raz sa za mikrofóny posadili známe hlasy. Veľmi ma prekvapila prítomnosť Frances McDormand. ()

cogi

Při závěrečných titulkách jsem teprve mrkla. Doteď nevím, jestli scénáristé a další lidi, kteří se podíleli na tvorbě filmu, mysleli snímek vážně. Na jedné straně je film úplná blbost, stupidita (např. když tygr může proskočit prstenem), se potom divíme, odkud jsou ty děti blbé, když koukají na podobné filmy. Na druhé straně, jak to bylo ujeté, tak jsem se nasmála. Ale jak o tom přemýšlím, tak mi vychází jen jedno východisko, jak mohl vzniknout takový snímek, a to že pisatelé scénáře se buď totálně opili nebo sjeli :-D ()

Torgal

Tvorcovia sa definitívne utrhli z reťaze a naservírovali najbláznivejšiu časť série, ktorá sa už ani nesnaží tváriť aspoň čiastočne realisticky. Všetko je neskutočne prepálené a "dada", príbeh je tu v podstate len ako zámienka pre raketové striedanie lokácii a šialených situácii. Aj preto som sa bavil najviac z celej série. Stále je to ale zábava na jedno pozretie. 7-/10 ()

Jakubik

No toto byl teda cirkus. Určitě „zatím“ nejslabší díl celé série. Né, že by to bylo nudné ale tak nějak už to scénáristi přehánějí a je to tu vidět. Zvířata už tu oproti jedničce normálně mluví s lidmi, lemur miluje medvěda, který z nějakého důvodu nemluví vůbec a tak nějak to ztratilo to svoje kouzlo. Animace je super to se musí nechat (hlavně ke konci filmu) i soundrack skvěle pasuje ale tohle by měl být asi poslední díl… ()

Joppo88

Novoňaný tretí diel sľuboval a aj dodržal typicky dobrú zábavu s nezabunuteľnými tučňákmi. Tu a tam sa objavil dokonca aj dvojzmysel. Ale koniec koncov nič prevratné ani prekvapivé som nevidel, takže tri hviezdy sú akurát. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)