Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Bercuss

TATA TADADA DADA DÁDÁ....TATA TADADA DADA DÁDÁ CIRKUS, AFRO CIRKUS, AFRO CIRKUS. Pánové z DreamWorks asi přešli na jinej, lepší matroš, tolik barviček jsem fakt dlouho neviděl. :) Jinak je to klasická taškařice jako předchozí dva díly. Méně příběh, více hlášky. Na zkrácení deštivého rána před odchodem do práce na odpolední směnu je to paráda. Jinak lepší jak díl druhý, horší jak dlí první, který je pro mě zatím best z celé série. A asi i jeden z mejch nejoblíbenějších animáků. Společně s Monstra vs. Vetřelci. 70% ()

Mikecat

Scifi Madagascar plný židovského amerikanizmu,bléééé. Úvod úžasný, postupne to ide dole vodou, sem tam vtipná scéna, príbeh by ušiel, nápad s lovkyňou zvierat dobrý, všetko však pokazil scifi cirkus v Londýne - nič reálne, lietanie zvierat vo vzduchu okolo farebných imaginárnych čiar! Keby to bol normálny cirkus ako nacvičovali v prírode to by bolo ono. Rozprávka už proste nemôže byť v rámci reality?Pokazili to! ()

Lula.cz

Třetí díl Madagaskaru? Rozhodně nejdivočejší a nejbláznivější. Nudit se nejde ani na chvíli. V prvních dvou dílech šlo o příběh, který někam směřoval, to ve trojce nehledejte. O to víc je ale stará parta uvolněná. Potěšilo mě jak se pěkně dá zpracovat cirkusové prostředí. Zde si nemohu odpustit srovnání s Loveckou sezónou 3, kde měli tento nápad sice dříve, ale absolutně se jim nepovedl. Proto Madagaskaru 3 tleskám. ()

chrustie

Po prvních dvou dílech je tohle pro mě silné zklamání a naprostý výstřel do tmy. Samé barvičky, hopsačky. Dospělý humor se vytratil do neznáma a původní díly pro celou rodinu, se ve trojce smrskly na vyloženě dětskou zábavu. ()

toomm

Pro mě osobně byla série Madagaskaru vždy lepší a povedenější než třeba Ice Age. Tohle je krásně barevné a veselé. Několik povedených vtípků a scének, dávají ve výsledku dobrou zábavu. 80% ()

Unterschleif

Určite lepšie než predošlé dva diely, mnohé vtipy sú vyložene dospelé, ale stále je to iba film s rozprávajúcimi zvieratkami. ()

Nonna

Moje první 3D, takže možná nekritické nadšení navíc, ale každopádně, tento Madagaskar mě bavil ze všech tří nejvíc. Je to obrovská jízda, která se téměř nezastaví, nedá vydechnout a ani přemýšlet během děje nad bláznivými dějovými zvraty a nad tím, jaká je to vlastně šílenost. Tučńáci jsou mrchy na zabití, z umanuté a všehoschopné nadženy agentky lovkyně jde stále stoupající a stoupající hrůza, tygr Vitalij je kouzelně roztomilý trumbera a ta love story na konci na všechny strany a navíc doprovázená neonovými světelnými efekty, to je prostě smršť. Fakt jsem se 92 minut bavila. ()

Rastman

Hej, nic nového pod sluncem, ale to ani nechcete, když jdete na pokračování. Důležité je, že to je našláplé, hezké, milé, vtipné a udrží to vaši pozornost až do konce. ()

elanista1

Divocinu v Afrike zamenili za mestske prostredie, pribudlo par postav, pustili mnohe slavne piesne, nabralo to na farebnosti, po slovensky dokonca nadabovali s ruskym aj francuzskym prizvukom dve postavy, ale kvalit povodneho filmu to nedosahuje. Isto sa na to pozriem znova, aby som sa presvedcil o tom, ze viac ako na tri to nebude. ()

Marty_cz

Po úžasné 1 a 2 mě 3 zklamala. Každopádně kouknout! I přes to, že předchozí díly jsou o dost lepší je to zábavné a dobré. ()

daniel.98 odpad!

Promiňte, ale co to jako mělo být? Madagaskar? Ne, já bych to viděl na pokračování Mission Impossible. Kapitánka, která má mimozemské schopnosti, skáče 50 m do dálky i výšky, prochází stěnami, to už je vážně moc. Nemluvě o šílených barvách (ne že bych neměl rád barvy, ale s ničím se to nemá přehánět). Kouzlo Madagaskaru je asi definitivně pryč. ()

Kilos35

Odsýpá to od první minuty, má to dobrý hudební doprovod a úžasné světelné efekty. Je to Madagskar 3. Musím uznat, že jsem téhle sérii moc šancí už nedával po nudnější dvojce, ale asi si to budu muset rozmyslet (y) ()

blondboss

Pravdepodobne jeden z najlepších dielov madagaskarskej série. Nápadité, farebné a akčné. Devízou tohto filmu je to, že keď sa v niektorých scénach človek vžije do deja, tak to v ňom vyvolá nevýslovný pocit radosti a takého odľahčenia a relaxu, čo bolo aj zámerom tvorcov, ak to nechceli hrať len na detskú strunu. Naozaj milé rozprávkové predstavenie a možno by som na to aj zašiel do kina v nejakom kvalitnom 3D alebo 4D prevedení. Madagascar rocks! 80 % ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)