Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Systematic

Ten film je tak ulítlí, přehnaný, šílený a psychedelický, až je dobrý. U každé scény s kapitánkou Chantal DuBois jsem si říkal "Ježíší, to jsou volové!" a potutelně se usmíval. Hans Zimmer skvěle zakomponoval současné pop hity do soundtracku. Kéž by takhle dopadla i Doba ledová 4. To už je ale jiný příběh. ()

FREEWHEELER

Wow. Pýtam sa. Čo toto bolo? Videl som ten istý Madagascar 3?? To bolo niečo príšerné. Adept na najhorší scenár (áno, nie len scenár) v histórií. Nejdem to ďalej rozvádzať, aj tak nič nechápem, 1* za to, že sú to moje obľúbené postavičky. Či boli? ()

Dashia5

Nejdřiv jsem se obávala že to bude nuda jak ve druhým dílu.. ale zpletla jsem se.. Užásná show! Hlavně to vystupení cirkusu. Ve 3D je to opravdu nádherná podívaná. Doporučuju na to zajít do kina ;-) ()

lobo87

Madagascar po tretie prináša opäť kopu zábavy, akcie a humoru. K obľúbeným postavám sa tentokrát pridali cirkusové zvieratká a ponúkli farebne úchvatné predstavenie. Dej nebol príliš komplikovaný, ale na plátne sa neustále niečo dialo. Postavy boli stále v pohybe, napriek tomu slúži Darnellovi ku cti, že film nepôsobil chaoticky. Dobrá práca. Nedá mi ešte nepochváliť ústrednú melódiu z pera Hansa Zimmera. Je proste skvelá... 75% ()

Zoltar78

Neuvěřitelně ztřeštěné a bizardní v rámci animovaných filmů! Je to fakt mazec a rozhodně nejlepší díl celé série. A Duboisová je fakt hustá!!! ()

Dangerman

Hmm, tak tohle je mazec. Navštívil jsem v jednom týdnu Dobu Ledovou 4 ve 3D a Madagaskar 3 ve 3D a je to pro mě 25% versus 90%. Absolutně nejlepší ze všech dílů, snaha zaujmout diváka ze všech koutů světa a ruský tigr, prostě paráda. 3D efektů, že bych je jen těžko napočítal a opravdu úžasnej animák. ()

PrincessB

Zklamání, zklamání a zase jen zklamání. Co se stalo s chytrými vtipnými dialogy, kvůli kterým jsem měla Madagascar tak ráda? Hlavně, že je tam spoustu efektů a čmuchající ženská...myslím, že tím tvůrci opravdu hodně přestřelili.Čekala jsem o moc víc a nechápu zdejší hodnocení. UPDATE: Po druhém shlédnutí musím uznat, že to má něco do sebe. Je to zábavné i vtipné, něco bych přeci jen změnila, ale jako třetí díl je to (např. oproti Shrekovi) dobře zvládnuté. ()

spoock odpad!

Máte rádi Madagaskar 1 a bavili jste se rovněž u Madagaskaru 2? Hmm, pak se zrovna Vám nemusí líbit to, co tvůrci provedli s posledním dílem, který je tzv. vyprázdněný, nesympatický žblept u kterého jsem se uchechtl snad dvakrát. Iritující nepřítel, francouzská policistka, málo sympatické nové postavy a příběh, který nedává smysl. Je príma, že zvířata v Africe mají svobodu, přátele, ale pořád se touží dostat do mini Zoo v New Yorku, taky to nedává smysl, že Zoo je krásné, idilické místo, které každé zvíře miluje, to taky zrovna nedává všech pět pohromadě. ()

Rill

Pravdou je, že jsem očekával trošku víc, ale zklamanej jsem nebyl. Film je hodně pěknej a plnej zábvanejch scén! :) ()

Blazis34

Příjemné letní osvěžení v podobě kresleného dobrodružství se mi líbilo. Ať už za děj, postavy či vtipy chválím scénáristy. Všechno do sebe zapadalo a bylo se čemu zasmát. Také chválím zařazení velkých hitů, které vždy diváka rozpumpují a pokud i některá postavička píseň zpívá, utvoří mírný úsměv na tváři sledujícího. Hans Zimmer znovu nezklamal se svým soundtrackem. Celkově Madagaskar 3 konkuruje Době Ledové 4 a mé hodnocení je podobné. Bandě kolem lva Alexe dávám 70% - lepší tři hvězdy. ()

MickeyL

Příběh je tak na dvě hvězdy, ale o ten tu ani moc nejde. Celé to na čtyři hvězdy povyšuje akčnost, dynamika a skvělá animace. Žádné zdržovačky s nějakým poselstvím a moudrem. Jedna šílená akce střídá druhou, až je toho na jeden film až moc. Já se bavil. A o to tu nejspíš tvůrcům šlo. ()

route60

Tak jsem tedy viděl Madagaskar 3 a platí to co u prvního a druhého dílu, humor který mě míji vééékkym obloukem ale série vyděláva a o to tu jde. ()

-VINCE-

3. Madagaskar se úplně vymyká předchozím dílúm. Je to úplně jiný film a s 1.a 2. dílem nemá nic společného. I tak jsem se dobře bavil... ()

Shorty20

Pěkné a povedené pokračování ,ale šlo vidět, že už tvůrci neví coby. Zasazení příběhu do cirkusového prostředí bylo zajímavé, ale s názvem MADAGASKAR, to už nemá nic společného. Nic to ale nemění na tom, že se mi film líbil, hlášky fungovali, kapitánka Chantal a la Terminátor z odchytové služby pobavila, soundtrack byl povedený a skvěly český dabing to jen završil. Jen už prosím netočte další pokračování, nebo se z toho stane rutinní animák a to by byla velká škoda. ()

Crybaby

Tri hviezdy za to nové prostredie, nové postavy a celkovo spracovanie. Tá jedna hviezda navyše za tie perfektné efekty v cirkusovom predstavení a tú hudbu v ňom. ()

xDamaj

Absolutně nejbláznivější a nejšílenější animovaný film, co jsem kdy viděl. Otázkou je, jestli je to dobře a nebo už Madagaskar 3 překročil určitou hranici snesitelných šíleností. Skutečně i taková Doba Ledová, první dva díly Madagaskaru a nebo vlastně jakýkoliv animovaný film vypadá oproti Madagaskaru 3 až "realisticky". Pár hlášek skvělých, skvělý soundtrack, ale jinak samé zápory. Akční složku jsem věřil spíše Autům 2, dále některé vtipy ani nebyly pro děti (např. uříznutí hlavy tygrovi) a z těch neuvěřitelných salt a ohňostrujů se mi motá hlava i teď. Tady to asi někdo přehnal. ()

Algen

Zbytečné pokračování, které má za úkol jen vydělat peníze, tedy přiživit se na úspěšném prvním díle. Je pravda, že je to lepší, než dvojka. Ale je to přeplácané, rychlé střihy a hodně barev mají zamaskovat nedostatek v ději. Ten je dost odfláknutý. Představa tvůrců, že zvířátkům je nejlépe v cirkuse ... no dobrá. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)