Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

schuby252

Musím říct, že jsem se bál, že už to nebude moc dobrý. Ale byl jsem mile překvapen a hodnotím tento díl jako druhý nejlepší po jedničce i když příběhově to zaostává. Pro mě překvapení roku!!! ()

Polda99

Rozhodně se nedá třetímu dílu upřít určitá dávka originality a nápaditosti. Film je plný vtipů a narážek, které jsou vyloženě určeny pro dospělé publikum. Téhle části filmu není co vytknout, protože jsem se výborně pobavil. Především pak první polovina filmu je svižná a zábavná. Bohužel ke konci začíná vtipných momentů ubývat a film se už soustředí jen na samotný příběh s přeslazeným koncem, který se stává lehce nesnesitelným. Přesto je třetí díl Madagaskaru filmem, který stále udrží pozornost jak dětského diváka tak i jeho rodičů a pro mě je oproti druhému dílu milým překvapením. ()

Minoka

Obrovské zklamání. Ke konci jsem měla pocit, že tvůrci byli na houbičkách a do toho si pouštěli videoklipy Katy Perry, Nicky Minaj a Miky...Jelimán? Absolutně promarněný potenciál. Ano chápu, nějak nám hošan dospěl...Ale i tak.Moris? Ten měl také málo prostoru.....Pro příště méně lachtana, amíkovských motivačních proslovů, barev, třpytek..a více starého dobrého madagaskaru...Děkuju! ()

Lord_Vader

Ztratil se příběh a s ním zmizelo kouzlo této série. Zbyl pouze barevný slepenec slabších gagů. Původní postavy už nedostaly tolik prostoru, ty nové přímo nudí. Pokud by tvůrci chtěli pokračovat i nadále, tak doufám, že trojka byla poslední díl. ()

Foltin

Po prvním díle ten nejlepší, krásně barevný a tak hezky koukatelný i když chvílemi dost nudný a sakra přehnaný. A i přes to, že to s Madagascarem nemá už co dělat, tak je to pěkný animák. 4* ()

Bertramm

Ach jo... Tak jsem se těšil na poctivej a veselej animák, u kterýho se pobavim zasměju a odreaguju, no a dostal jsem jen nafouknutou bublinu plnou konfet. Bohužel první díl, při němž jsem se skvěle bavil od začátku, až po roztančený titulky, už nikdy nic a nikdajs nikdo netrumfne. Z celýho cirkusu( a ten mě na tomhle pokračování lákal nejvíc ) je ve finále nepochopitelně přemrštěný, neonový prd. Asi jsem to buď nepochopil, nebo nevim. Ale kraviny jako vztah Jelimána a dementní medvědice mě naprosto... štvaly.... a to volím mírnej výraz, protože jde o kreslenej film. Stejně tak, když si hrošice a žirafák říkaj ,,zlato" jakoby z nutnosti, protože to kdosi ve dvojce napsal a mělo by to tak teda bejt. No a megatrapnej lachtan a ruskej tygr z matrixu...neee . Další zabitej animovanej kult bohužel. Dávám tedy jednu hvězdu za ,,cirkus-afro" a tu druhou za růžovou šavličku z dortu. A ani o puntik víc. ()

marcelita

Není nad to,když vycházíte z kina a máte ještě půl hodky účko na rtu :-) Hrozně jsem se bavila,vtipné,milé,jelo to všechno a nezastavilo se....hudba vini a hlavně 3D efekty a to si teda doufám říct,že možná ty nelepší co jsem kdy viděla.Tak tohle byl asi ten nejlepší díl.....což se strašně divím,ale i zázraky se dějí :-) ()

evangelos

Ak je v 90 minutách minimálne 180 vtipov, pričom sa usmejem (pozor! nemýliť si so "zasmejem sa") len 2x, tak niekde bude chyba. A ak nieje chyba vo mne, tak kde potom asi bude, hm? Repertoár grimás sa zrejme definitívne vyčerpal. 80% zvieratiek je maximálne otravných, tých zvyšných 20% zase ťažko nezaujímavých. Všetko nasilu. Príšerný soundtrack. ()

Devils_PIMP

Jasný důkaz toho, že ani třetí (bohužel zjevně poslední) díl nemusí být upocená slátanina a že má potencial velmi dobŕho animáku. ()

TessieS

Bohužel v případě Madagaskaru musím říct, že mě nijak neurazil, ale ani nenadchl, jako předchozí dva díly. Mám takový pocit, že tvůrci toho už chtěli říct moc a nebo nic?? Těžko říct. ()

Novik

Po prvním shlédnutím za 4*, po několika shlednutí (asi 4krát) navyšuji na 5*. Bezesporu nejlepší animák roku co jsem zatím viděl. Skvělé hlášky (afro, cirkus, afro ..., Paparazi !) svižné tempo a hromadně vtipných scén. Jelimán opět kraluje, tentokrát spolu s medvědicí. :) Ps: Ten film bude kultovní už jenom díky svým hláškám. ()

final2

V konkurenci s Dobou ledovou 4 zvítězil Madagaskar díky lepšímu příběhu. Nicméně jde také o nastavovanou kaši a doufám že čtvrtého dílu se nedočkám a tvůrci příjdou s něčím originálním. Z hlavy stále nedokážu dostat...taptap tararára afro cirkus, puntíky, puntíky, afro :D a proč vlastně taky né :) pohádka pěkná 4/5* ()

killerko13

Čo dodať. Zo zábavy pre celú rodinu, je zábava len pre tých najmenších. Aj tak je to dobré, najmä ako 3D. V porovnaní s prvými dvoma filmami je to veľká zmena, najmä čo sa "úletov" týka, na ktoré nie sú fanúšikovia Madagaskaru zvyknutí. Veľkým pozitívom však je rozvinutie vzťahov hlavných postáv a Londýnske predstavenie zo skvelým hudobným podkladom, pri ktorom musím uznať, že je to jedna z najlepších scén aké som v animáku videl. Naopak veľkým negatívom je postava kapitánky DuBois-ovej ()

Ka.Stan

Uvažoval jsem nad 3* ale nakonec jsem se přiklonil ke 4* nevím ani proč ... ale něco mi říká, že jsem udělal dobře, ikdyž to bylo vážně jen o chlup, ale tenhle film má něco "speciálního" co mě donutilo dát ty 4* ()

ByGirrafe

No prostě pecka! První shlédnutí osamotě - což u mě většinou filmy zhorší a většinou se tedy ani nesměju - tak tentokrát jsem se smála, a hodně, a při druhém shlédnutí (již s doprovodem) jsem se smála ještě víc :) ()

VoiDson

Na tohle jsem byl hodně zvědavý a po shlédnutí jsem nebyl vůbec zklamaný. Animace, na kterou jsme zvyklí a jako taková se mi libí. Nemá cenu to tady moc rozebírat a hlavní už bylo řečeno ... je to prostě jízda, na kterou se rád podívám znovu. ()

tobias15

Neskutečnej soundtrack, infantilní vtipy, barevná animace. Dal bych pět hvězd, ovšem to, že našli pravý domov v cirkuse mě osobně zrovna netěší, takže jednu hvězdu ubírám. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)