Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Krt.Ek

Baví mě ta představa, že utečenci ze zoo (ten lev, ten zebra, ta hroch a ten žirafa; na jména si nevzpomenu a synopsi podruhé číst nehodlám!) nenaleznou domov v divočině, chce se říct: v prostředí jim přirozeném, nýbrž to pravé štěstí a pocit přijetí je potká až v cirkuse. ()

Hannibal92

Koukám že Stark se už s velitelem tučňáků ani nemůže rovnat. No rozhodně je Madagaskar 3 plný vtipných kravin, občas až opravdu neuvěřitelných kravin, ale co......je to pohádka a je to fajn. Stejně tak hudba k filmu je skvěle vybraná a myslím že i nějaké to ocenění by dostat mohla. [Cinestar Anděl - 27.6.12] ()

MartinezZ

Vše tu hraje na jistotu. Zvířata jančí, létají, padají a řvou, Dubois je trapná a logických kiksů i na zmagořený animák přehršle, včetně "znásilnění" Edith Piaf. Nicméně tahle parta má stále ránu a vizuální předváděčka inovované cirkusové show neměla chybu. Vtipy ani dialogy mi nepřišly vyloženě trapné, což je oproti Ice Age 4 velký rozdíl. Další díly si už ale raději nechte od cesty. ~~~ 2,5* ()

SaNcHeZ_cz

Tak tedy nevím. Ony veliká slova chvály adresovaná novému dílu příhod chlupáčů původem z velkého jablka mi nepříjdou zrovna zasloužená. Samozřejmě od posledně je zde jasný posun a minimálně vyšperkované finále dokládá, že to jednoduše jde, nicméně hlavní záporná postava je otravná, nezábavná, nezáživná, hnusná a naprosto bezprecedentně táhne film volným pádem dolů. Bohužel zbytek až na drobné vyjímky nestíhá tuto změnu výšky nějak kompenzovat a nebýt už zmíněného finále, trojka Madagaskaru by skončila, minimálně za mně, v hlubinách podprůměru. Tučňáci a vůbec všechny drobné elementy dokreslující samotný příběh jsou stále fajn, bohužel náprava za posledně se zkrátka nekoná. Možná bych si dovolil i tvrdit, že co se týče příběhu je to tentokrát ještě o něco více lacinější. Vtípků je nicméně stejně takže spíše než zachycení kouzla jedničky, čekejte jinak nastavenou dvojku. Čtvrté dobrodružství téhle skupinky by už tak snadno ale projít nemuselo. ()

Paxxx.cz

Pokračování Madagaskaru mě podobně jako doba ledová 4 nezklamalo. Tradičně akční tučňáci, vtipný král Jeliman, povedený soundtrack a podařená animace plná pestrých barev, která se prostě musí líbit. Pro mě 75%. ()

Vxxx

"What're you doing? Zebras can't drive, only penguins and people can drive!" Madagaskar mám ráda. Dvojka mě nijak nebavila, proto jsem ráda, že tady jsem se upřímně zasmála. A to né jednou. Dokonce jsem měla i slzu v oku při finální scéně v cirkusu. 4* ()

Tayen

Konečně film, který mě v roce 2012 v kinech nezklamal. Vypiplané hlášky, zvířecí charaktery a nakonec prvoplánová cirkusová scéna plná světel a dojetí, když za písně Firework Katy Perry jedno velké zvíře překoná svůj vlastní strach. Je to naivní, občas vyděračské, ale tuze zábavné. Pro mě nejlepší díl ze série. ()

ivishka

Co se mi líbilo? -> Malý Mort, který neměl možnost se dost projevit stejně jako v ostatních dílech (pouze trochu v Tučňácích z Madagascaru)a jediná vtipná scénka Martyho puntíky puntíky puntíky afro. Co se mi nelíbilo? -> Podobnost s tímto - Mission Impossible, Julie Lescaut s obřím pozadím a pavoučíma nohama, která je nezničitelná a nosí permanentní makeup a bere LSD, protože mluví se zvířaty a má halucinace; Matrix a rádoby Rychle a zběsile, Muzikál ze střední na palubě letadla přestože je fyzikálně nemožné aby kdokoliv na takovém letadle přežil a neroztrhalo by mu to tělo a abych nezapomněla na nějákou science fiction postavu, která bez fyzické ujmy bortí zdi a budovy. Příšerný dabing, který už dávno není na tak "věhlasné" úrovni (Glorie a Moris nejsou původní čímž kazí celkový dojem filmu) paroduje gagy vyřčené amíky zjevně do prázdna, jelikož jejich humor po perfektním prvním díle absolutně nepobírám. Makak (nebo co to je za zvíře) zjevně fetuje, protože se zamiloval do hnusné medvědice, takže je tu opět cosi co melodramaticky ovlivňuje děj - "romantika" při západu slunce v předvečerním Římě. Snaha zoufale zachránit děj a naprosto žádnou zábavnost animáku je viditelná na malinkých psech, kteří jsou příšerně oháknutí jako nějáké transky. A scénář jako psal kdo? Desetileté dítě? Naprosto nechápu proč se musí v každém novodobém filmu objevit rádoby hit nějáké pohasínající hvězdičky účinkující v hudebním průmyslu...Vždycky mi při nedobrovolném poslechu začíná tikat oko - zjevně je to snaha těch milovníků lidské populace co nejvíc zjednodušit filmy aby z nás udělali id*oty . Nejvíc mě dorazila Chantal DuBois, která začala krákat perfektní píseň čímž katapultovala tuhle hnusnou snahu o zábavu do naprostého bahna a záchrana byla pouze nádherná animace - a přísáhám, že tohle je poslední animovaný film, který ode mě dostal jednu jedinou hvězdu za animaci, protože ani to už pro mě nebude prvkem k hodnocení. A pevně doufám, že už NIKDY nebude další pokračování a jestli ano, tak už si nebudu brát servítky. ()

Praxis

Čekal jsem jen vyčpělý třetí díl podobně vyčpělé zvířecí série. Ale kupodivu třetí díl nabízí asi nejvíce invence, vtipu a nadhledu ze všech dílů. Naše ústřední čtveřice se stáhla do pozadí (stejně tam nikdy o ní nešlo) a prostor dostaly další postavy, které se ani vedlejšími nedaly označovat. K tomu neobyčejný drive a švih a máme tady zábavný animák plný barev, úderné hudby, který budou všechny děti i rodiče milovat. 75% ()

JJ.Gibson

Pro mě krásné překvapení! Madagaskar 3 jsem si skvěle užil, asi nejvíc ze všech Madagaskarů. Prostě se mi to líbilo i dabing byl v pohodě. Rád se nechávám mile překvapit :) ()

pevico

Co takhle zkusit vsadit na cirkus, když byl kdysi třeba Život brouka tak úspěšný? Bohužel tady se to nepovedlo. Tvůrci se snažili film vyumělkovat k dokonalosti, ale tady to působí velmi přehnaně a hodně to škodí jak tvůrcům, tak jejich hrdinům..jedna hvězda za pár drobných dobrých hlášek.. ()

SarumanKo

Infantilné zvery sa zase raz nehorázne vybláznili, našli si nových kamarátov a nové miesto pod slnkom. Fajn, bavilo ma to asi najviac z celej voľnej trilógie, ale myslím, že toto je vrchol, na ktorom treba zastať (už vidím, čo na to Hollywood). Detinský humor samozrejme prevláda, ale prevláda v plnej paráde, tvorcovia sa miestami celkom vykašľali aj na zákony fyziky a niektoré scény sú fakticky surreálne. Celkovú zábavnosť a nápaditosť tretieho Madagaskaru najlepšie potvrdzuje asi fakt, že štvorica militantných tučniakov, ktorá predchádzajúcim dvom častiam totálne vládla, hrá tu pri množstve nových postáv len na malé vedľajšie husličky. Osobnejší dodatok: Jessica Chastain je neskutočne rozkošná ešte aj keď dabuje leopardicu s východoeurópskym prízvukom. (6/10) ()

gogos

Barevné, ujeté, psychotropní a zatraceně zábavné. Přesun do cirkusu naší partě zvířátek jednoznačně bodnul a tvůrci nám připravili jedno z nejšílenějších animovaných dobrodružství poslední doby. Tradičně perfektní český dabing, hudební složka a luxusní detaily vše jen podtrhují. Madagascar 3 je možná ptákovina pro děti, ale já se bavil a užíval si další animované bláznovství. Zcela zasloužené 4*! ()

Makky

Si snáď robíte všetci srandu?!? Je to pestrofarebné, rýchle, akčné, ploché, infantilné... Šesť ročné deti na tom budú ulietavať, ale svojim to určite púšťať nebudem. Zabudlo sa na divočinu, zabudlo sa na Afriku, adios Madagaskar, zvieratkám sa teraz páčia cirkusy. Do čerta s celým týmto filmom! ()

Žralok

Staří známý z Madagaskaru se opět vracejí a pokračují ve své snaze vrátit se domu. Do New Yorkské ZOO. Podaří se jim to tentokrát nebo se opět někde zaseknou ? Pokud máte rádi sérii Madagaskar tak třetí díl určitě nevynechejte. Podle mého soudu na jedničku nemá, ale dvojku nechává solidně za sebou. Král Jelimán opět válí. A tučňáci jsou stále stejně akční a trhlí jako dosud. :) Výborná zábava jak pro děti tak pro dospělé. ()

ABLABLABLA

Tak tohle byla pecka. Popravdě předtím, než jsem se šla na film dívat, jsem se pokusila vybavit si, o čem byla jednička a dvojka. Jedničku jsem si vybavila, ale dvojka? Musím se podívat znova, protože kromě toho, že skončili místo Madagaskaru někde jinde v Africe si nevybavuju vůbec ale vůbec nic. Asi to byl hodně slabý snímek, že ve mě nic nezanechal. Za to tohle...tohle to je bomba. Za prvé ten příběh plynul neskutečně rychle, jedna akce za druhou, nenechal vás ani chvíli vydechnout a vstřebat všechny ty barvy, písně, akci, tanečky atd...Tak animace vynikající, že. Postavy už jsou dávno dané, ale ty nové, taky stály za to. Hlavně skvělá hudba od Zimmera (trošku mi to připomínalo místy noty z Transformers takovou tu výpravnou hudbu) a ten soundtrack aneb Anyway you want it, Time to say goodbye, Fireworks, Papa Americano (zvláště tohle zakomponování s vlakem bylo prostě skvělé), Everybody dance now nebo Wannabe v podání krále Jelimána aneb "Co je s těma světlama". Byla jsem okouzlena spoustou frků, scének, gagů, hlášek...težko vybrat nejlepší a vytrhávat je z kontextu ale tak např. Přišel jsem ti říct, abys mě nevnímala jako nějakou úctyhodnou autoritu a samozřejmě se k tomu musí vidět ta scéna, aby to někomu přišlo vtipné. Tanec. Nesmyslný pohyb, při kterém se nikam nedostaneš. Hudba mě navíc vždycky vyhodí z rytmu. Nebo jen takové oslovení jako Señorita Máničko. A úplný závěr taky neměl chybu, aneb trošku obrazové zakončení - tedy doufám, že to byl poslední díl, protože to tak vypadalo a opovažte se točit další - záběru na krabice mířící na Madagaskar. Byla jsem ohromena 5*. Každopádně se v nejbližší době musím podívat na dvojku a i možná jedničku. Je mi divné, aby mi trojka přišla lepší než první díl. To se moc často nestává (ovšem propadající druhý je skoro pravidlem). ()

kaylin

Trailer k filmu mě docela dostal, a tak jsem se na něj těšil. Trochu jsem se obával, přece jen to je třetí pokračování, ale pak jsem film konečně zhlédl se spoustou prcků v kině. Musím říct, že mě rozhodně nezklamal. Právě propojení s cirkusem, které je znát i z výše uvedeného obrázku, je stěžejním krokem, který nakonec film dotáhl k úspěšnému konci. Samozřejmě, že hlavní tíha celého scénáře sedí na bedrech známé čtveřice, ale přidávají se k nim nové postavy, které rozhodně stojí za pozornost. Nebudu příliš rozvádět působnost tučňáků, opičáků a lemurů, i ti zde mají své klasické místo, ale nejlepší jsou prostě cirkusové postavy. Jaguářici Giu si zamilujete na první pohled ruský tygr Vitaly je klasickým zlounem, který se postupně mění, lachtan Stefano zase pěkně potrhlým a přihlouplým mluvčím cirkusu. Nechybí zde ani záporák v podobě lovkyně zvířat, která nemá na své zdi trofej se lvem a velmi si ji přeje. Díky ní se některé scény mění v doslova akční výstupy. Vzhledem k tomu, že se příběh hodně odehrává v cirkusovém prostředí, je tomu podrobena i vizuální stránka. Když přijde na finální vystoupení cirkusáků, je to prostě úchvatné. Já vím, je to moc barevné, moc přehnané, ale copak takový by neměl být cirkus? Úžasná vystoupení, i když jen animovaná, mě prostě dostala. Scénář není dokonalý, naopak, hodně využívá děj předchozích filmů, stejně jako základní zápletku, ale nic to nemění na tom, že mi v hlavě pořád zní ta cirkusová melodie a já se nad ní pořád musím usmívat. Zaujalo, bavilo. Takový by měl animák být, když už není úplně originální. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/10/prach-uspesna-pokracovani-animaku.html ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)