Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

viperblade

Další film, na který jsem slyšel dost špatných ohlasů (a to recenze ze zásady nečtu, protože si radši udělám vlastní názor) ale skutečnost je jiná. Cop Out je v některých ohledech geniální (narážky na filmy, mimo jiné na Hříšný tanec, Star Wars, RoboCop, Schindlerův seznam a v neposlední řadě i na Smrtonosnou past, kdy Tracymu Bruce řekne, že ten film ještě neviděl! :-D), jenže v několika málo momentech je Tracy Morgan hodně otravný. Většinu času je vtipný a snesitelný, ale měl tam pár momentů, kdy jsem si v duchu přál, ať ho radši umlčí. A myslím, že tohle právě většina nevydýchala… Já se nepovažuju za Smithofila, od něj jsem všehovšudy viděl jen čtyři filmy, když budu počítat i tento. A jak říkám, navzdory (někdy) otravnému Tracymu se jedná o skvělou komedii, kterou si myslím, někteří zbytečně odsuzují. P. S. Trochu SPOILER! A Seann William Scott žije! Jen si chvilku po titulcích počkejte na vtipný dovětek z márnice… ()

castor

Fandovské jádro dostává už nějaký ten pátek od Kevina Smithe tvrdý direkt, měl by zanechat experimentování se žánry (po Poldech následoval snad hororový thriller Red State) a vykašlat se na cizí látky. Výrazný scénárista v tomhle případě přinesl jen podprůměrnou buddy movie a seskládal jí bez ambicí dohromady. ()

Rex Mundi

Dostala ma už úvodná scéna Tracyho hereckého parafrázovania :-D Oddychová chuťovka s bláznivým buddy humorom postavená na ústrednej dvojici, náprotivkoch ako vystrihnutých z Policajta z Beverly Hills a jednom totálne uletenom parkouristovi. Výborne som sa zasmiala. ()

D.Moore

Tohle že natočil Kevin Smith? To i Táta na plný úvazek byl mnohem smithovitější. Poldové jsou divní. Jejich scénář není tak šťavnatý, jak bych čekal, jednotlivé momenty, u kterých jsem se pousmál, bych spočítal na prstech jedné ruky. Smith navíc rozhodně není režisér akčních scén a v tomhle svém nejnovějším počinu ke všemu podezřele odbývá i většinu konverzaček, Tracy Morgan není herec a už vůbec ne komik, záporáci jsou směšní (ale většinou neúmyslně), nelíbila se mi ani hudba... Jediná jistota Poldů má pleš a jmenuje se Bruce Willis. Jenže i on už nám několikrát ukázal, že si ze sebe umí legraci dělat mnohem lépe. ()

Ded@M@tes

Tracy Morgan a Bruce Willis to mi nějak nejde dohromady. Ale na druhou stranu celkem pohodová a koukatelná krimi komedie. Nemůžu si pomoc ale Paul byl někdy až moc přehnaný. ( Hodnocení: 6/10 ) ()

Spooner

Celkem příjemná oddychovka, u které se sice neválíte smíchy, ale na jedno kouknutí to postačí... Sakra, nikdy bych nečekal, že budu muset tuto klišoidní větu použít zrovna u filmu Kevina Smithe, ale bohužel je to tak. Ten se zde opravdu s ničím světoborným nevytasil. Máme tu sice např. jeho klasické citování filmů, ale i to zde působí celkem křečovitě. Navíc Tracy Morgan, kterého ve 30 Rock zbožňuju, je tady na zabití. Aspoň, že ten Bruce Willis si odehraje svoje a Sean William Scott si taky pár humorných momentů odbude. Na Smithe je to ale málo, snad se do příště vzpamatuje a natočí nám další nezapomenutelnou komedii. ()

Faustka

Omračující cop-ňoumové v přemrštěné (ú)tlemovce. Vyšťavenej matador Bruce Willis s přisátou koulí na noze: dementním raplem Tracy Morganem, tou směšnou figurou, jenž je do češtiny obdařen hlasem pro mě nesnesitelným – skřehotalem Martinem Sobotkou(tím zhoubným nádorem české dabingové elity; za všechny jeho zmršené role tuhle jedinou: „Temný Joker – Heath Ledger“ jehož bezostyšně zneuctil, a to tomu břídilovi nikdy neodpustím. Tímto nemůžu být zcela objektivní, ale to nic nemění na faktu, že jsou Poldové pouze usmoleným výstřelkem Kevina Smithe. ()

MMR

Super zábava. „Vystup si z auta!“ „A proč? Protože jsem černej?“ „Ne, protože ti je 10.“ ()

Davies182

Sem tam sem se i upřímně zasmál, takže to nakonec nebylo zase tak špatné. Smith se snaží dělat si srandu nejen sám ze sebe, ale i ze svých oblíbených akčních filmů, bohužel mu to ve většině případů nevychází tak, jak by si asi přál. Úvod ve vyšetřovací místnosti je pohlazením po duši filmového geeka, zbytek filmu bohužel silně nudí a občas nepříjemně čpí divnými vtípky a narážkami. Ještě že často situaci zachrání Seann William Scott, jinak bych u tohoto hloupého výplachu neváhal jít s hodnocením ještě níže... ()

gogo76

Tento filmový omyl ma svojím pomerne vysokým hodnotením na csfd prekvapuje. Humor je to z veľkej časti dosť trápny, niekoľkokrát som váhal, či to nemám vypnúť. Ale je tu Willis, vravím si, tak aspoň kvôli nemu to pretrpím. Popravde len kvôli nemu, inak by som filmu nedal ani šancu. Veľmi často som Willisa načapal pri "hereckom výkone", ktorý mu neprináleží a pripomína skôr herca "C" kategórie. Väčšina vtipov je trápnych, fakt nemusím počúvať negra ako si to na záchode užíva a serie poriadne hovná...Filmové odkazy a vžívanie sa do filmových rolí je tiež poriadny trapas, ktorý nefunguje. Nebyť S. W. Scotta a jeho pádu pri pokuse o rabovačku, tak sa ani nezasmejem. Úplná zbytočnosť nehodná mena a účasti B. Willisa. 40%. ()

Xmilden

Doby posledních skautů jsou opravdu nenávratně pryč, bohužel :( Poldové mají rozhodně skvělé momenty, škoda že člověk ví, kdo sedí na režisérské židli. Toho humoru se pak totiž zdá být zatraceně málo. Nejlepší gagy ve filmu má na svědomí samozřejmě S.W. Scott, ale to musel čekat snad každý. Tracy Morgan je pro mě prakticky nové jméno a ve filmu udeří hláškou "že svůj mozek musí krmit." Bruce Willis, již nemá bohužel v posledních letech moc co říct. Přecejen mu patřily léta 90. Nebýt hluché 15 minutovky která se odehrává ke konci v domě Poh Boye, dal bych asi hvězdy 3. 40% ()

lesumir

Když si pan scénárista nevěděl rady, začal do toho cpát přehlušené nádávky a vulgarismy. Nevadí mi trošku drsná mluva, ale co je moc, to je moc. Nedomyšlená blbost se stárnoucím Brucem a dementním Mogranem. Ten člověk viážně není herec, ale kokot. ()

nunka

Nerada porovnávam, ale tentokrát si jednoducho nemôžem pomôcť. Cop Out mi celú dobu pripomínalo Smrtonostnú zbraň po 23 rokoch. A je jasné, že tieto dva filmy sú neporovnávateľné, no inšpirácia tam istotne bola. Najmä ak si mal Rigsa pôvodne zahrať Bruce Willis. Cop out je komediálny, miestami silený, americký a priemerne fungujúci. ()

juta

Kevin Smith umí natočit pořádnej film. V poslední době jsem se u žádného filmu takhle nezasmál. Dobře zvolená dvojka Willis a Morgan. Do toho praštěný a bavící Seann William Scott. Na konci už šlo do tuhého, ale ani na závěr si Kevin neodpustil vtipnou vsuvku. ()

paascha

Kdyby tam hrál jen Willis, bylo by to trapné a debilní, ale budiž, co může zestárlá akční hvězdice vypotit jiného? Jenže nehrál. Vedle něj, před ním, za ním, pod ním a vůbec všude byl ten strašnej vřeštící vopičák, co mě celou dobu strašně sral! Mám totiž za sousedy stejný Bubu, co jen řvou, vřískaj, skáčou a házejí po sobě kamenama, nebo čím, vařejí smradlavý sračky, co páchnou jako tisíc sloních hoven, a když si chtěj udělat hezký den, musejí se nejdřív navzájem zmlátit a pokopat. Takže jsem trochu zapšklý. Chápete, ne? ()

Fiftis

Priznám sa že po takých 10 minútach som to chcel vypnúť od nudy, ale urobil som dobre že som to nevypol. Je to fajn komédia a dopomohol k tomu hlavne Seann William Scott. Willis v poslednej dobre nehrá v trhákoch a akoby vyberal všetko čo mu ponúknu. ()

Shakers

Povedal by som, že slabšia verzia Bad Boys.Nie je to zlé, ale nie je na tom dokopy ani nič zaujímavé.Celkom som sa bavil. 65% - 3* ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010