Elitní speciální jednotka je poslána do Bolívie, kde mají za úkol laserem označkovat dům, ve kterém se zdržuje drogový magnát. Tým svůj úkol splní, ale těsně před startem letadla, které má označené místo vyhodit do povětří, si vojáci všimnou, že tam ilegálně pracují děti. Chtějí akci okamžitě zrušit, ale velitel Max to odmítá. Chystá se cíl zničit za každou cenu. Tým neváhá, vrhne se do boje a děti ještě před náletem odvede. Cíl je pak zničen. Protože ale není jak dostat děti pryč, uvolňují jim vojáci svá místa v helikoptéře a sami zůstávají na zemi. Stroj je chvíli po vzlétnutí zasažen střelou a exploduje. Vojákům je jasné, že terčem útoku byli oni, ne děti. Proto se rozhodnou zmizet v bolivijské metropoli. O několik měsíců později je ale kontaktuje půvabná dívka Aisha, která jim nabízí volnou cestu zpět do USA a zosnování pomsty. Po návratu domů se jejich cílem stává konvoj, ve kterém má jet tehdejší velitel akce Max... (TV Nova)

SallyZen

Z akčních filmů koukám, že vyprchává pořádný originální nápad. První Expendables, pak A-Team a teď Parchanti. Takže jsem měl tendenci tyto tři filmy porovnávat a dostal jsem se k názoru, že tento snímek je z nich nejhůře zpracovaný. Přesto jsem se docela pobavil a ještě k tomu se tam promenádovala moje oblíbenkyně Saldana, tak to taky přidalo pár bodíků navíc. 60% ()

Martin741

Nicim originalna timovka, akych tu bolo uz do aleluja. No nic to, pribeh aspon slusne odsypa a aj par hlasok zaznie. Prijemna, ale iba priemerna zabava. 55 % ()

KooNY

Chvilkama cool zábavná akční jednohubka, chvilkama neuvěřitelně nevyužitý potenciál. Plusy: fajn parta Loserů, Zoe Saldana. Mínusy: nudný záporák, nepřehledná/nevýrazná akce. Docela se těším na tu komiksovou předlohu. ()

MrPierc

Velmi lehká akční komedie, která je sice v B kvalitě, ale vůbec jí to nevadí. Vtipné hlášky, super obraz a zpomalení, hodní jsou opravdu hodní. Příjemná zábava bez složitého námětu. Petunie do toho !!! ()

shyster

The Losers berte jako předkrm před vydatnějším A-Teamem a Expendables. Příběh o bandě křivě obviněných zavání béčkem na sto honů. Škoda, že se filmu neujal někdo s více nápady. Používat celý film jen jeden filmařský trik nedělá z filmu cool záležitost. Co mě ale nejvíc štvalo, byl záporák. Něco tak otravného a nevtipného jsem už dlouho neviděl. ()

O´Neill

Pohodová nízkorozpočtová odreagovačka. Na papíře srovnatelná s A-Teamem, v praxi to již porovnávát nelze. Špatný rozpočet, béčkoví herci. Přesto však režisér dokázal, že i s tímhle "materiálem" se dá poskládát dobrý film. Za mě dám rád slabší čtyři hvězdy. ()

bourec

Určitě z mýho pohledu hodně zábavná záležitost, a jedinej menší problém mám u takovejch filmů s tou bezkrevností. Dva lidi do sebe mlátěj, a vylezou bez stop na svym ksichtě. Chápu,že cílová skupina u zfilmovanejch komiksů je asi jiná než čtyřicet, ale trocha filmový brutality ničemu neuškodí. Jinak veskrze příjemnej filmek se sympatickejma hercema, až na Jasona Patrica, tomu to nesedí a nejde. Bavil sem se ,v době, kdy těch akčních filmů moc neni, člověk je rád za každej šafrán, kterej se na filmovym poli objeví. 80%. ()

Elyssea

Předvídatelná, nevtipná rádobyakční nuda s přemírou zbytečného násilí a necharizmatickou karikaturou záporáka. Nomen Omen. ()

Streeper

Nejhorší, co se může stát při shlédnutí filmu je, že ho dokoukáte až k titulkům a pak si uvědomíte, že vlastně vůbec nevíte o čem ten film byl. A tohle se mi stalo právě u Parchantů. Je pravda, že akčních scén je tam bohatě a jsou i dobře udělané, ale příběh je nezajímavý a nudný a vážně teď nemám šajna, o čem, že to vlastně bylo. ()

wohna

Mohl to být jeden z nejlepších akčnáků roku, ale tenhle film měl být narežírován mnohem lépe. Film vůbec nenaplňuje svůj potenciál. Obsazení herců ušlo, hlavně Evans a Elba. Jinak Patric a Morgan? Ty v tom filmu vůbec být neměli. Aůe vůbec. Škoda. Kdo ví, jak by to dopadlo s někým jiným na režisérském křesle. ()

Flynn

Sympatický tým s povedenou černoškou :) co více si přát. Záporák byl tak trochu mimo, zdálo se to být vtipné, ale bohužel jen zdálo. Ten závěr byl takový nijaký, neboli nemastný neslaný. ()

Pajky3

Týmovka v sezone Expendables a A-teamu, která neměla velkou šanci na úspěch. Je to průměr. Morgana jsem si oblíbil v Chururgách, ale kvalit Neesona nebo Stallona neměl šanci dosáhnout. Přesto si připisuje hustej kousek do repertoaru, aneb jak zastavit letadlo. Zbytek obsazení sympatickej. Příběh je těžká klasika a nepřináší nic nového. Takže prostě průměrná zábava. ()

carly

Filmy s a oamerickych vojakoch ma odradzaju, ale povedala som si, ze to kvoli tomu obsadeniu skusim pretrpiet. Ale nedala som to. V druhej tretine filmu som zacala fandit Idrisovi, a ked bolo jasne, ze to s nim nedopadne dobre, vzdala som to. Chris Evans bol skvely. Aj Óscar Jaenada. A rada by som uz konecne videla film, kde nebudem mat chut vziat na Jeffreyho baseballku v momente, ked druhy krat otvori usta. Ked som zistila, ze film je komiksovou adaptaciou, vela veci do seba zapadlo. Lebo to je tak strasne chlapsky film, az to nie je pekne. A nie len preto, ze zenske postavy tu sluzia len na ozdobu. Je to podstate devetdesiat minutovy dick-measuring contest a jedinym loserom je tu divak. ()

Juto

Film je hlúpy a má prehnaný komiksový akčný obraz s občasným kýčovitým efektom. K tomu má čudné obsadenie a úplne predvídateľnú zápletku. 4/10 ()

c.tucker

Výborná akční pecka na odreagování, komiks jak vystřižený. Výborné postavy, supr kočka Zoë. Co víc si od toho přát, je pravdou, že jsem předlohu nečetl, ale chystám se na to. P.S. Výborná scéna se střílejícími prsty. ()

Zoe Saldana znovu v akci

Zoe Saldana znovu v akci

05.02.2017

Neytiri z Avatara, Uhura ze Star Treku, Gamora ze Strážců Galaxie, Aisha z Parchantů, Cataleya z Colombiany... Zoe Saldana má s akčními hrdinkami tunu zkušeností. V nejbližších letech bude nakopávat… (více)

Comicsové Mýty mají scenáristku

Comicsové Mýty mají scenáristku

20.01.2015

Alex Cross se vrátí

Alex Cross se vrátí

23.08.2010

Že si postavu s tímto jménem nedokážete hned zařadit? Nápověda: Morgan Freeman. Ano, Cross je agent FBI a prvotřídní psycholog, kterého si pamatujeme z thrillerů Sběratel polibků a Jako pavouk.… (více)

Tak trochu jiný Kurýr

Tak trochu jiný Kurýr

21.08.2010

Jeffrey Dean Morgan se pokouší uchytit jako hrdina akčních filmů. Charisma na to má, ale prozatím se mu to kdovíjak nedaří – v Strážcích hrál vedlejší postavu a letošní Parchanti dojeli na… (více)