Elitní speciální jednotka je poslána do Bolívie, kde mají za úkol laserem označkovat dům, ve kterém se zdržuje drogový magnát. Tým svůj úkol splní, ale těsně před startem letadla, které má označené místo vyhodit do povětří, si vojáci všimnou, že tam ilegálně pracují děti. Chtějí akci okamžitě zrušit, ale velitel Max to odmítá. Chystá se cíl zničit za každou cenu. Tým neváhá, vrhne se do boje a děti ještě před náletem odvede. Cíl je pak zničen. Protože ale není jak dostat děti pryč, uvolňují jim vojáci svá místa v helikoptéře a sami zůstávají na zemi. Stroj je chvíli po vzlétnutí zasažen střelou a exploduje. Vojákům je jasné, že terčem útoku byli oni, ne děti. Proto se rozhodnou zmizet v bolivijské metropoli. O několik měsíců později je ale kontaktuje půvabná dívka Aisha, která jim nabízí volnou cestu zpět do USA a zosnování pomsty. Po návratu domů se jejich cílem stává konvoj, ve kterém má jet tehdejší velitel akce Max... (TV Nova)

SaNcHeZ_cz

Akční nářezová týmovka, kde se nehraje na city ale servíruje se ohláškovaná akce. Možná trochu stereotypně ale i přesto spolehlivě. ()

MartinezZ

12.5.2010 ~ Pamatujete ještě starý seriál A-Team? Tak tohle je jeho slabší modernější verze. Také je to hrozně akční a hrozně cool, ale na tyhle chlapíky si za pár dní nevzpomenete. ~ Ve zkratce, máme pětičlenný tým, čtyři odborníky na slovo vzaté, jeden plukovník. Tihle jsou nějací vojáci "asi" pracující pro CIA, pak jim někdo podkopne nohy, oni se naserou, zjistí, že za to může hlavní záporák tohohle béčkového snímku a jdou mu po krku. Cestou se k nim ještě připojí čokoládová šťabajzna a všechno to vybuchuje, všichni umírají, mezitím lítá hodně cool hlášek, všechny postavy jsou vůbec cool, akce je cool a i příběh je béčkově cool, ale kdyby tu žádný nebyl, nic by se nestalo, protože tu je naprosto zbytečný, leč abych dotvořil cool atmosféru tohohle filmu, tak sem ještě napíšu třikrát cool, takže cool, cool, cool, yeah! a můžeme jít spát. ~ Ne, vážně. Nečekejte nikdo od tohohle nic, ještě lépe méně než nic a nebudete si pak ťukat na hlavu, proč jste u toho trávili čas. Tohle je typický zástupce situace, kdy přijdete znaveni domů a jediné, čeho jste schopni, je zírat do blba na pantofli a vážně přemýšlet, jak by to vypadalo, kdyby začala tancovat čardáš. V takovém případě si pusťte The Losers, ti se alespoň, na rozdíl od pantofle, pohybovat budou. ~ Zase jde o další zfilmovaný komiks, ve skutečnosti do jednoho filmu pospojovaných pár dílu A-Teamu. Nic víc, nic míň. Nic. ()

Wysch

Vida, nejzábavnější komiksovka. Chybí tomu větší rozpočet, což se znatelně projevuje na akčních scénách, ale má to čtyři neskutečně sympatický hrdiny, z nichž jasně vyčnívá hláškující Jensen v podání páně Ameriky. Strašná strašná škoda, že film v konkurenci tak zanikl, nebo že nevyšel o tři roky dřív. Má to styl, má to hlášky, má to akci, má to zbytečně moc rutinního postupu v naraci příběhu, ale jinak je to vskutku nejzábavnější komiksovka, co jsem zatím viděl. Dohromady tomu dost chybí, ale mělo to prostě potenciál. :( ()

TomX2

Film sa mi hodnotí trochu ťažko. Na jednu stranu film dosť vyniká svojimi efektmi a trikmi, strihom a dobrou hudbou a Jeffrey Dean Morgan v roli šéfa partie skorumpovaných vojakov je charizmatický a výborný. No aj napriek týmto kladom film má niekoľko zásadných chýb: Príbeh je absolútne nezaujímavý, nemá žiadnu hlbšiu myšlienku, celý film sa točí len okolo zabíjania a výbuchov, ktoré sú spolu s celou réžiou nezáživné. Herecké obsadenie je hviezdne, no bez charizmatického Morgana nemá šmrnc, je snáď smrteľne nudné sa na nich pozerať a k tomu všetkému sú minimálne uveriteľní. ()

mysiak

A máme tu film, pri ktorom, ste si pri pozeraní traileru povedali, že to bude pecka - veď aj má byť prečo - akcia, rýchly strih, dobrá hudba, Zoe Saldana...no proste Losers. Lenže ako sa bohužial dalo čakať internetové echo o tomto filme, neprinieslo davy ľudí do kina, aj keď je to škoda, pretože takýto film sa oplatí vidieť na veľkom plátne. Príbeh pochádza z komiksovej stajne DC Comics (Batman) a hovorí o bande bývalých vojakov pracujúcich pre vládu, ktorí boli proste odpísaní. Pre zlepšenie ich povesti sa k nim pridáva Aisha (Zoe Saldana), ktorá dokáže popliesť hlavu každému členovi Losers. Je škoda, pretože v poslednom čase akčný žáner vymiera - skúste si spomenúť na jeden úspešný akčný film, ktorý neprodukovalo nejaké veľké meno...alebo to nebolo pokračovanie...no nespomeniete si na žiaden. To neznamená, že Losers sú zlí. Naopak sú dobrí, vracajú sa ku koreňom akčných filmov - tj. 90-roky, kde prekvitali tieto filmy. Základom bolo dobré obsadenie - Evans, typický vtipálek či Jeffrey Dean Morgan bezdomovecký hláškar a nezabudnem pripomenúť Zoe Saldanu. Zápletka je jednoduchá, možno trochu sci-fi (eko zbraň), ale sme v komiksovej predlohe, takže je ešte dosť reálne. Bohužial problémom je predvídateľnosť a možno menší počet akčných scén. Čo ale vyvažuje tento film, sú celkom vtipné konverzačky a niektoré originálne dobré nápady - trik s rukami (Evans) a vynikajúco zvládnuté finále. Tvorcovia si nechali pochopiteľne otvorené dvierka na potenciálne ďalšie pokračovanie, ale vzhľadom k finančnému neúspechu je to málo pravdepodobné, čo je dosť veľká škoda, pretože Losers sú to, čo chýba dnešnému divákovi, čo baží po akcii, a Losers na to majú. ()

Ellmariachi

Ale jo. Slušný akční film, kdy krom kulek létaly i fajn hlášky. Postavy byly sympatické asi všechny, což u týmovek rozhodně není zvykem. Zoe jsem sice nevěřil bitku ani další kousky, ale čert to vem, když se na ni tak dobře dívá. Záporák si nebere servítky což je u mě vždy plus. Děj vcelku pěkně frčí a prakticky celou dobu nestíhá zpomalovat. Obrat v závěru nebyl nijak kýčovitý vzhledem k průběhu a finální akce je taky dobrá. Celou dobu jsem byl na silných třech, ale díky srandě s motorkou na konci tu 4 dám. 70 procent za nenáročný akční film se super obsazením. ()

JJ.Gibson

Pohodový akčňák, který se nese v moderním duchu. Možná, že akce nebylo zase tolik, ale svým zpracováním byla velmi příjemná na koukání. Když připočteme vcelku neokoukané tváře hlavních protagonistů, tak z toho máme takovou pěknou jedno-hubku, která sice nenadchne, ale taktéž neurazí… ()

Popluh

Morgan, Evans a Zoe táhnou, zbytek je vesměs jen do počtu, navíc příběh nepatří mezi nejoriginálnější (rozuměj není originální ani trochu) a minimálně v úvodu svou demencí úspěšně zabíjí jinak celkem pohodovou akční týmovku, která v letošní sezoně bude stát někde vzadu za A-teamem a předpokládejme, že i za Expendables. Na jedno zhlédnutí v letím parnu kdy se vám nechce přemýšlet a rád se podíváte na nějakou tu pěknou ženskou, partu hláškujících chlápků s bouchačkama a pár efektních akčních scén je to ale celkem dostačující. 50 % ()

Riddick77

Je to akční, má to dynamiku, je to sexy (Zoe) a jsou tam fajn hlášky (Evans). Celkově nadprůměrná teamovka s bohužel velmi slabým padouchem v podání Jasona Patricka. Dalo se to natočit lépe, ale i mnohem a mnohem hůře. Je to ryzí akční jízda, která spíš trošku nadchne, než urazí. "Petúnie do toho!!!" 7/10! ()

Lum3n

1* za Zoe Saldanu, 1* za Komedianta, 1* za Evansovy telekinetické schopnosti a 1* za Dont stop believing. Losers jsou jednoduší a přímočařejší než A-team a o to jsou zábavnější. ()

gogos

Nadupané akční zábavné béčko vám nedá ani na chvíli odpočinout! Akce střídá akci, hláška střídá hlášku, všechno solidně poskládané a vyvážené tak, aby výborně pobavilo. Efekty, ani hudba nikterak nezoastávají, a tak jediné, co nás může víceméně mrzet, jsou silnější charaktery postav, osobitější herci a snad trošku propracovanější scénář... Pak by to mělo naděje i mezi áčkovou elitou. Takhle se jedná "pouze" o hodně povedené béčkové komiksové zpracování, které zatraceně pobaví! ()

vorheese

Když vidím to ubohý hodnocení, tak nemůžu jinak. Skvělá akce, nebojácně okázalé záběry, svižné tempo, originální smysl pro humor a úplně perfektní záporák. Přesně taková hodinka a půl, jakou člověk občas po náročném dni potřebuje a jakých je proklatě málo. Clay and his unit rules! ()

Tony.cs

Vtipné to je, akční jakbysmet. Jediné co mi vadí je animace počítačových efektů (proč už nikdo nedokáže výbuch natočit oldschoolově jako v Con Air?) a to, že po chvilce už postavy přestaly vnímat zranění. Střelit někoho do ruky a on si jen zanadává? No myslím, že nadsázka je dobrá věc ale nic se nesmí přehánět. ()

SarumanKo

The Losers je akčná tímovka, ktorá po príbehovej stránke nefunguje ani trochu, je nehorázne neoriginálna a predvídateľná a prináša kopu tisíckrát prevarených klišé, ale vďaka obstojnému spracovaniu kúsok vytŕča zo škatuľky „ľahko zabudnuteľné béčko“. Prečo vlastne? Má perfektné herecké obsadenie, v ktorom najviac excelujú Chris Evans (na scény, v ktorých odznelo Don´t Stop Believin´ asi nezabudnem do konca života), mlčanlivý sniper Óscar Jaenada a neuveriteľne zábavne prehrávajúci zlosyn Jason Patrick so svojím asistentom. Parťácka chémia funguje celkom dobre, vtipy a hlášky väčšinou tiež a všetko to kazí jedine mdlá Saldana, ktorej našťastie nie je veľa. Akcia sa tiež celkom vydarila, akurát by sa Sylvain White mal naučiť trochu zručnejšie narábať s komiksovými vychytávkami. Najväčším tromfom tejto zábavnej béčkovej jazdy je však tempo, vďaka ktorému film ubehne tak rýchlo, že si divák ani neuvedomí, že už idú titulky. Parchantov si už asi nikdy nepozriem, ale jednorázovo ma zabavili výborne. (60%) ()

blackrain

Nebylo to originální. Nebylo to ani překvapivé, přesto všechno tahle akční jednohubka pobavila. Na nic si totiž nehraje a ani nemá důvod. Do mého hodnocení také zasáhla velká dávka nostalgie, protože na podobných filmech jsem vyrostla. Parchanti jsou pro mě prostě fajn partičkou, u nichž člověk nemusí moc přemýšlet a jen se nechat unášet na jejich vlně. ()

kaylin

Mám tenhle komiks rád. Překvapil mě. Koupil jsem si ho s tím, že je to docela levná věc a moc jsem od něj nečekal. Dostal jsem parádní politický thriller, kde ty akční scény skutečně stojí za to. Na filmovou podobu jsem se docela těšil, mimo jiné i proto, že obsazení nebylo vůbec špatné. jeffrey Dean Morgan, to je prostě chlap, z kterého charisma sálá. Zoe Saldana dostala možnost dokázat, že je víc než jen ta modrá kočka z "Avataru". Jenže nějak to úplně nevyšlo. Akční scény tu nemají takový drive, který by mohly mít, příběh je oproti komiksu až příliš jednoduchý a ze skvělého tajemného Maxe je tu udělán je trapný záporák, který je takový hajzl, že je to až nuda. a tak film zachraňují hlášky, které jsou místy přece jen pořádně vtipné, a také parťáctví, které k podobným filmům patří. Tenhle tým byl vybrán skvěle, ale nemůžu si pomoct, že z komiksu a jeho kvalit dostali filmoví tvůrci skutečně málo. Potenciál tu byl mnohem větší. Ale nedá se svítit. Člověka pak jen zamrzí, že u nás se komiks neuchytil a skončí u dvou dílů, dalších už se určitě nedočkáme. Budu holt muset sáhnout po anglickém originálu, abych se dověděl, jak to vlastně celé skončilo. Protože vězte tomu, nebo ne, v komiksu doposud nevíme, kdo je vlastně ten Max a co všechno dokáže. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/06/karate-kid-parchanti-hromy-blesky-uca.html ()

ABLABLABLA

"Řekni to znova, ale pomalu a pro hodně blbý prosím." Sice viděno s dabingem, protože jsem byla moc zdechlá se na to dívat v originále, ale i tak mě to neskutečně bavilo a nasmála jsem až se na mě slečna v kupéčku dívala jak na debila. "Počkej. - Ne. - Jo. - Vážně? - Proč ne? - S tímhle? - Ovšem. - Tak jo." aka jako dopravní prostředek si banda drsňáků vezme žlutý školní autobus. Komické bylo, jak Jensen a Cougar dělali ve fabrice panenek mezi samýma babama v Bolívii. "Snook. Čirá destrukce. Bez znečistění." aneb celý ostrov se rozpadne na kousíčky, udělá ze sebe minitornádo, vstřebá se sám do sebe a zmizí jen tak.. puf. Největší komik tu byl Jensen... jak dělal poslíčka a zpíval si u výtahu a potom "Tak co holky, líbím se vám?" tak jsem skoro udělala loužičku. A scéna "Jsem ničivá smrtící mašina a mám drsný telekinetický schopnosti", kdy telekineticky zastřelí dva hlídače za hudby Don't stop believing ... tak to už mě totálně rozsekalo a slečna buď vystupovala, nebo šla radši do jiného kupé. Scéna, kdy vletěl rovnou do motoru a jeho motorka přesně do kabiny letadla... no dokonale vypočítané a hodně impozantní, no ni? P. S. Lepící páska je prostě na všechno!!! ()

slunicko2

Prostě komiks aneb Je jen málo problémů, které lepící páska nevyřeší. Ve filmu zazní perfektní charakteristika americké společnosti, kdy Jensen popisuje, jak probíhají operace CIA proti pašerákům heroinu: So they're selling shit to the American people to raise money to protect the American people from the guys they produce the shit they're selling them in the first place. This is fucked up on so many levels, man... ()

MATADOR

Nijak nejsem zklamaný, jelikož jsem nečekal nic extra, dle traileru. Ale určitě si tenhle filmík nedávejte po A-Teamu, páč tohle je o slušnou řadu níže, i když scénář je tu snesitelnější a ne tak chaotický. ()

Thomassi

Parchanti to teda jsou. Ta banda je doopravdy dobře sehraná. Každej z nich je víceméně originální a jejich dovednosti jsou pěkně rozprostřený. Někdo je na výbuchy, druhej na nože atd. Třeba hned na začátku mě pobavila scéna, kdy hrají poker a každý se snaží hodit do banku něco svýho. On je tady vůbec ten humor vcelku dobrej. Nejednou jsem se zasmál od srdce. A proto taky dávám tři hvězdy. Protože akce je tady taky dost, a některý kousky stojí za vidění, ale v celkovým konceptu to hodně pokulhává. A tudíž jsem nepochopil, jak je možné, že s takovou sympatickou skupinou lidí a akčníma scénama lze udělat film, který ve výsledku není stmelený a tudíž nezapamatovatelný. Já jsem si po shlédnutí nedokázal vybavit nějaké určité scény, ale dokázal jsem si vzpomenout na ty trefný hlášky. Tak aspoň něco z toho filmu mám. ()

Zoe Saldana znovu v akci

Zoe Saldana znovu v akci

05.02.2017

Neytiri z Avatara, Uhura ze Star Treku, Gamora ze Strážců Galaxie, Aisha z Parchantů, Cataleya z Colombiany... Zoe Saldana má s akčními hrdinkami tunu zkušeností. V nejbližších letech bude nakopávat… (více)

Comicsové Mýty mají scenáristku

Comicsové Mýty mají scenáristku

20.01.2015

Alex Cross se vrátí

Alex Cross se vrátí

23.08.2010

Že si postavu s tímto jménem nedokážete hned zařadit? Nápověda: Morgan Freeman. Ano, Cross je agent FBI a prvotřídní psycholog, kterého si pamatujeme z thrillerů Sběratel polibků a Jako pavouk.… (více)

Tak trochu jiný Kurýr

Tak trochu jiný Kurýr

21.08.2010

Jeffrey Dean Morgan se pokouší uchytit jako hrdina akčních filmů. Charisma na to má, ale prozatím se mu to kdovíjak nedaří – v Strážcích hrál vedlejší postavu a letošní Parchanti dojeli na… (více)