Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

Trinculo

V tomto filmu uvidíte žraloka sežrat letadlo, torpédoborec, překousnout most, chobotnice za to pro změnu zamává s několika flotilami bojových lodí či atomových ponorek, jen tak mimochodem je sežráno také pár civilních lodí, veleryb a podobné havěti. Ve finále se sežerou navzájem. Ještě sežerou tanker. Ultimátní monster jízda ! ()

Hanz_knife odpad!

Sen snad každého kritika. Kdybych měl rozepsat všechny nedostatky, bylo by to stran asi jako na učebnici jak netočit filmy... ()

Ajay odpad!

O tom že je to hrozná kravina, s tím jsem počítal, ale marně jsem v skrytu duše doufal, že se alespoň zasměju, nakonec mě pobavil jen Megažroalok a jeho ulovení letadla. Jinak jsem nenašel nic co by mě zaujalo. ()

Mathyen

jedna "star" za nadšenectví udělat ten největší blud v dějinách kinematografie... každopádně, hodně jsem se nasmál ()

gezper odpad!

Dvojhlavý žralok byl dobrý a vtipný v tom jak byl špatný, tohle je špatné a nudné v tom jak je to špatné. Smát se sice na pár místech lze - především hereckým výkonům (Lorenzo, opravdu jsi to myslel vážně? přece jsi kdysi býval dobrým policistou .. ale ani tam po tobě nikdo velké herectví nechtěl) a odvaze zhuleného scénáristy. Jinak je to ale ztráta času, i o tom psát. ## SPOILER - jedna z mála věcí proč u toho vydržet - málokdy se poštěstí vidět sežrat letící Boeing či rozskousnout San Franciský Golden Gate, popř. hrát chobotnici mikádo s ponorkami ## KONEC SPOILERU. Mám nutkání po tomto nepatrně zvednout své hodnocení "dvouhlavému", .., no, asi ale odolám. [0%] ()

Sever

jako totalni masakr se nekonal, čekal jsem více akce, které se nedostavilo. Sice s malym schrupnutim, ale bylo to cele. Ta jedna je za LL, už mi tam chyběl jen Bobby Sixkiller. ()

Berilac odpad!

Po tomto filme uz viem, co je posledny level mucenia na Guantaname. Pustanie tohoto filmu, teda, toto si ani nezasluzi nazov film. ()

buchannon

Megažralok, který vyskočí snad 100 metrů nad hladinu moře a sejme obří dopravní letadlo. Nebo obří chobotnice, která ve svých chapadlech třímá ponorku. To tu ještě nebylo. :-))) Ale jinak je to jen další megasra*ka. ()

endrix

Co si budeme, je to hrozná záležitost. Ale měla to štěstí, že jsem si v rychlém sledu za sebou pustil Sand Sharks a tohle. A tady jsou prachy vidět. Výprava je stále na úrovni dražšího pornofilmu, ale má to nějaký smysluplný příběh, vědce, kteří přijdou se řešením, které dává alespoň v základu smysl, filosofujícího Asiata a Lorenza Lamase. Takže dvakrát lepší hodnocení než Sandsharks. ()

Pinochio odpad!

Film nestojí ani za těch 90 minut času nad ním strávených, takovéhle filmy by se měli dávat ve škole o přestávce a ne je tahat na 90 minut. Nelogický střih, děj otřesný, ani se nechci ptát proč je na konci tolik místa pro pokračování. Osobně jsem to chtěl zhlédnout z důvodu, abych si neříkal že to může být tak špatné, aspoň nápad mě zaujal, ale takhle ho zničit. Podobný námět má AvP, ale tam je to o něčem, tady je to naprosto nelogická zplácanina. ()

PavHer odpad!

Chybí tu hodnocení Megaodpad, protože tahle sračka by si ho zasloužila! Takhle bohužel jenom odpad. -20% ()

The_Mask odpad!

Neuvěřitelné dílo. Člověk by neřekl, že něco takového může v roce 2009 vzniknout. Triky (spíše animace) by byl schopný udělat zkušený grafik na vlastním počítači. Filmu vevodí 3 vědci a jeden arogantni vojenský velitel(Lorenzo Lamas). Film má neuvěřitelnou a naivni logiku a mnohokrát si navzájem odporuje. Například jedna uzasná myšlenka vznikne náhlým sexem mezi japonským vědcem a americkou vědkyní (Deborah Gibson). Vůbec vědkyně se mi zapsala do pameti hlavně díky neustálým probodávajícím pohledům. Každopádně to film nezachrání ani náhodou. Za 3-násobné pochychtnutí při až parodickém výkonu 0,5*.______ PS: Tento film vyniká v mnohonásobném opakovaní stejných záběrů. Nejvíc jsem napočítal 7 opakování. ()

Ingredience

Po filmové stránce odpad! , ovšem co se do zábavnosti a opakovaných shlédnutí týče, je to za 5 *. Přeci jen, kde jinde můžetě vidět Lorenza Lamase, hlubokomyslně pronášet věty typu "We are dealing with a menace...," na zábavnosti tomu dodává také příběh, který je jak vystřižený z Béček z 50.let (SPOILER !!!! = Obří žralok a chobotnice jsou po 10. mil. let zmraženi, jak trailer dodává, v souboji :D Ihned po rozmražení zapomenou na svoje neshody, a vydají se terorizovat svět.. v bezpečí před nimi nebudete ani na palubě Boeingu ani v útrobách křižníku), to vše v rouchu mizerných efektů, ještě mizernějších hereckých výkonů, výpravy která se nebojí recyklovat záběry a s rozpočtem který by Steven Seagal spořádal za jedno delší odpoledne :D Tento film můžete jedině milovat, nebo nenávidět, nic mezi tím. 100 % Guilty Pleasure ()

sitmin

Skvost! Musím říct, že tento film jsem si pustil záměrně, vzhledem k jeho zajímavému názvu a také všeobecně velmi negativnímu hodnocení. Pravda je, že nezklamal. Vynikající podívaná pro milovníky dekadence! Efekty jsou naprosto geniální. Miniponorka se neustále při své plavbě seká, a ty dvě zvířátka jsou též velmi realistická. Scénář je geniálně imbecilní - Lorenzo má nejhorší tvrďácký gagy a hraje nejvíc špatně. Zbytek ensamblu mu samozřejmě je v patách. Kupříkladu japonsky doktor - ten je na oskara. Zápletka je geniálně dementní. Ve filmu se prakticky celou dobu nic neděje a posledních 20 minut se střídá stále ten samý záběr žraloka a stále ten samý záběr ponorky - k dodání dynamičnosti zřejmě a onen dlouho očekávaný boj mezi oběma mega monstry vypada spíš jako minutové objímání. Ale kde nejsou peníze, nejsou triky, aspoň že sehnali skvělého scénáristu a několik vyjímečných (zřejmě bývalých porno)herců. Ještě bych vyzvedl rád scénu, kde vědátoři míchají látku, která by měla přilákat monstra do pasti - míchání tekutin různých barev ve zkumavkách a koukání do mikroskopu na něco, co v mikroskopu vůbec není - paráda - doporučuji chemikům :D ()