Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

Haymar

Společnost Asylum (co stojí za touhle šíleností) dává slovu "béčko" (a totální brak) zcela nový význam! A Lorenzo Lamas - ač je vážně příšerným hercem - tu mezi ostatními vyloženě "herecky" (za)zářil... Víc asi netřeba dodávat!... Tu 1* za scénu s boeingem + golden gate bridge (něco takovýho se vážně jen tak nevidí :-))) ()

agass odpad!

Radši ani nechci vědět jaký drogy berou chlápci ze studia Asylum. Samotnej název napovídá, že půjde o megasračku, ale až tak? Hrozím se toho někdy zhlédnout volný pokračování Megažralok versus crocosaurus. To bude asi taky lahůdka. ()

Dallas

Tá jedna hviezda je za scény z labáku počas výroby "zázračného" feromónu, lebo pri tých som sa silno kosil smiechom. Zbytok som len krútil hlavou, vykrikoval ježišmárja a rozmýšlal či to mám dopozerať tak, že vypnem zvuk a pustím si nejakú muziku, alebo to dopočúvam pri hraní mín. Fakt to bola hrôza po všetkých stránkach. Keby vystrihli všetky opakované zábery, tak výsledný film by mal asi pol hodinu. No ale človek si pri takomto "diele" aspoň uvedomí, že aj medzi béčkovými či céčkovými filmami sú mega-giant rozdiely. Maximálne 15% a viac nedám aj keby sa mi okolo krku omotalo chápadlo a do prdele sa mi zakusol žralok. ()

Modráček odpad!

Název sám jasně naznačuje, do jaké kategorie hodnocení tenhle film zapadá. Spoiler: Měla jsem za to, že čím větší je nějaká ta potvora, tím víc ztrácí na své obratnosti. Tady mě chtěl zřejmě někdo přesvědčit o opaku. Nemohla jsem se nesmát, když se ten obří žralok vymrštil z pod hladiny a letěl a letěl a letěl až do chvíle, než se zahryzl do dopravního letadla, letícího si vysoko nad oceánem. No, co k tomu říct? Snad jen.. čumím jak umím! ()

Reverger odpad!

Přesně tohle jsem si chtěl nechat proklouznout mezi prsty, ale jelikož maminka trvala na tom, že jej chce vidět, nemohl jsem odolat. Asi budu znít jako pěknej parchant, když teď řeknu, že jsem svým neustálým řechtáním přispíval ke zvyšování agrese rodičů, ale je to tak. V podstatě jsem se na to díval z donucení, na film bez rozumu s už tak předem ztraceným, potupným a nejdebilnějším dějem a plným trapných hlášek, jaké se ve filmech snad ještě neobjevily... Ale ten konec mi bude v žaludku ležet nejvíce. ()

Imrwere

Škoda. I přes mnou obdivovanou parybu musím dát pouze jednu hvězdičku za tuhle nehoráznost. U jiných filmů jsem si hodně stěžoval, co dokáží tvůrci se žralokem udělat, ale tohle je už přehnané. Ten jeho skok do oblak proti letadlu mě nutil pokoukáníčko ihned vypdnout, ovšem snažil jsem se u toho ze všech sil vydržet. Tentokrát ani sympatická Deborah Gibson hodnocení nezíchranila a celkově bych tomu nedal víc, než 5%. ()

Wienczaa

Dávám jednu hvězdičku, z toho důvodu, že se mi teď naskytla příležitost shlédnout pokračování této katastrofy a předpokládám že to bude ještě mnohem horší. Nicméně je to celkem parodie, bohužel tvůrci toto mysleli vážně. Což je celkem děsivé. ()

kuckaAFC odpad!

Nečekal jsem žádné zázraky a i přesto mě film zklamal. Velmi slabá zápletka a debilní dialogy se daly čekat, avšak ani efekty či střih mě opravdu neohromily. Vrchol byl několikrát použitý stejný záběr na proplouvajícího Megalodona. Od odpadu tedy snímek nezachrání ani legendární skok žraloka, při kterém skolí letadlo... ()

M.E.K.Y odpad!

Kristova noho!! Viděl jsem spoustu filmů o gigantických megalodonech a všelijakých nestvůrách, ale všechny tyto filmy jsou břídilové proti tady tomuto! Protože tenhle je vážně síla! Podíval jsem se na to čistě ze zvědavosti, i když už jsem předem věděl hodnocení. A nutno podotknout, že Mega Shark vs. Giant Octopus má obrovskou filmařskou hodnotu! Je to zářný příklad toho, jak se nemají točit filmy!! Námět strašně ohraný, ale zajímavý, o tom žádná, ale natočení?? Tak to je neskutečně zbabrané! Jde to takhle trapně vůbec natočit? Každá scéna je doslova zoufalá, trapná a v mnoha případech se jedna a ta samá scéna opakuje klidně 3x za sebou... je to možné? Copak si rejža myslí, že je divák blbej?! Dialogy směšné, hloupé a úplně bez logiky! Dalo by se říct, že na současnou dobu se s pomocí efektů dá vytvořit cokoli, ale za tento snímek bych se styděl i v 70-tých letech!! Herci jsou nepoužitelní, jeden přehrává a přetvařuje druhého a účast Lorenza Mamlase v tomto braku mě vůbec nepřekvapuje! Nikdy moc hrát neuměl a tady alespoň zapadl mezi ostatní "herce"! I když stejně nechápu, jak se mohl nechat k této účasti přemluvit! Hudba je tryznící a neskutečně amatérská, ostatně stejně jako celý film! Ale co, kde jinde uvidíte žraloka, jak se zakousne do lodi, letadla, ponorky nebo dokonce mostu? :-D 1% dávám za herečku Deborah Gibson, která se líbila a alespoň bylo na co koukat!! Závěr? Tvůrci škudlily každou korunu a výsledek je nepřekvapující! Nazvat tento film "céčkovou" záležitostí, by bylo až příliš velkorysé! Bohužel, kritika je zcela zasloužená! Nekoukejte na to, snad jedině jako odstrašující případ zbabrané filmařiny! ()

MraMor odpad!

Po prečítaní komentára od Djkoma som si to nemohol nechat, klenot odpadov újsť. Celkom slušný úlet. ()

Standic1 odpad!

Stejně otřesné, jako jeho "pokračování" megažralok vs. crocosaurus. Tady jsem si řikal, že by to mohl zachránit Odpadlík - Lorenzo Lamas, ale opak je pravdou. Po pravdě už jen ten nápad, že megažralok skočí a sestřelí letadlo (bože, ono je těžko uvěřitelné, že tohle někdo vůbec napíše, natož, aby to natočil) je otřesná. Na druhou stranu, pokud se chcete hodně zasmát a koukání do zdi vám už přišlo až moc zábavné, určitě si tohle pusťte :P ()

KOZEL84 odpad!

Sem si říkal že by to mohla být sranda.Není!!!!Tři hrozné trikové záběry opakující se dokola.Tohle nikdo nemusíte vidět! ()

Pidzey odpad!

Mega kravina vrz. Obří blbost.Už když jsem viděl ten název bylo mi jasný že to bude slátanina.Tak jsem si řekl že to musím vidět.Naivně jsem si myslel že to bude takovej ten film co je vtipnej právě tím jak je špatnej,ale ouha.Herci strašný,efekty na zvracení a kulisy jako jedna místnost z filmu Kostka.Pobavil jsem se jednou a to ve chvíli kdy žralok poprvé zaútočil na bitevní loď,trapná scéna až byla vtipná. Díky za tyhle filmy,protože díky nim dokážu docenit ty skutečně dobrý. Rozhodně nebrat a pokud jste si to náhodou koupili v trafice,zničte to DVD a vyhoďte to do první popelnice,jinak by se mohlo stát že vám z toho shoří mozek.Tomuhle filmu dávám svoje speciální hodnocení "Mega odpad". ()

KOZLIK

Nemůžu jinak, protože nikdy v žádnym filmu ještě nevyskočil žralok do 8000m pro letadlo který se mu vešlo do huby a vůbec. ()