Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

Pecival

Bohužel kromě legendární scény žraloka útočící na letící letadlo, nabízí film velmi málo podobně šťavnatých scén. Zvlášť první půlhodinka je ukrutně nudná, naštěstí se to velmi zlepší s příchodem Lamase a započatým honem na monstra, který je myslím dost mimo. Trochu mi to připomínalo scénu s Giant Claw ("He is giant as battle ship and faster then the wind") - akorát, že tady není žádná stěna z antihmoty a žralok s chobotnicí jsou jednoduše nepřůstřelní :) Hvězdu za Lamase a podlední cca půlhodku, která je opravdu pekelná. Kdo chce ale vidět opravdové zlo, nechť se ráčí podívat na oba raptor islandy. ()

rubik1 odpad!

Film som nevidel. Videl som len minútový trailer na youtube, ale aj tak smelo dávam odpad a prisahám, opakujem ešte raz, prisahám, že túto chujovinu (a to som použil ten najkrajší výraz aký som vedel) v živote pozerať nebudem... ()

sellsakul odpad!

Nebudem hodnotiť, keďže som nevidel, ale z traileru sa dá spraviť celkom jasný úsudok, ktorý mi nedá, aby som to nekomentoval. Takže Mega Shark vs. Giant Octopus bude jeden hnusný, odporný film, ale my mu to odpustíme, pretože ho budeme brať ako mentálne retardovaný. Čo sa týka Lorenza Lofasa, ten vlasatý tarzan resp. bezdomovec sa mal držať v tom svojom naivnom seriály Odpadlík, v ktorom brázdil po mestách na motorke alebo lepší prípad by sa stal, keby sa na tej motorke zabil. Už teraz sa neviem dočkať, kedy bude natočené nezávislé pokračovanie Mega Shark vs. Crocosaurus, keď aj táto kktina spatrí svetlo tohoto sveta, tak prisahám bohu, že sadnem do tanku a zrovnám to filmové štúdio, ktoré je za to zodpovedné. Alebo možno krivdím filmovému štúdiu, pretože skôr si myslím, že film sa nakrúcal respektíve počítačom vyrábal v Bangladéši a jeho rozpočet činil povedzme tak 900Kg banánov, ktoré vyplatili tým čiernym papulám, ktoré to na počítači vytvorili. Fuj je mi zle z toho! EDIT: Tak film som si čisto z recesie stiahol a myslel som, že si ho aj pozriem, ale to sa skutočne nedá pozerať, tak som ho preklikal a nad niektorými scénami sa zasmial a nad inými poplakal od úbohosti. Čo sa týka môjho prvého komentára, tak viem, že je trocha prehnaný, ale po čiastočnom pozretí tejto kktiny si plne za ním stojím! Len nechápem ako sa mohol niekto z hercov dať nahovoriť natočiť takýto film, už fakt neviem, či ich hypotéky dosiahli výšku Mount Everestu, a preto museli zobrať, čo im prišlo pod ruku...nechápem... skutočne film na zaplakanie a ja osobne by som tomuto filmu vystavil BAN a režiséra odsúdil na 2 roky nepodmienečne + doživotný zákaz režírovať (ani len reklamu by som mu nedovolil natočiť) ()

HomeAlone

Samozrejme ze sa jedna o peknu blbost , ale zabavnu . V ramci produkcie spolocnosti Asylum sa jedna prave o ten lepsi vytvor a hlavne bol dopozeratelny . PS: kde inde by divak mohol vidiet ako zralok zozerie lietadlo letiace s pasaziermi medzi oblakmi ? :-) ()

matiisek

Pri "filme" Raptor Island som sa aspoň zasmial, tu sa mi nič také neprihodilo. 1* dávam len z princípu... hádam sú aj horšie filmy. ()

Holina odpad!

Doporučuji všem, kteří ještě nevědí kam až je možné dojít v současné kinematografii. Jindy bývají podobná béčka zábavná, ovšem to není případ tohoto paskvilu. Obří žralok a chobotnice likvidují vše co se pohybuje po moři, ovšem nepohrdnou ani vysoko letícím letadlem, nebo mostem. Drzost tvůrců nezná mezí, když nám dokola opakují stejné záběry (útočící žralok, stojící voják) a LL tam snad ani nehrál... ()

Ilhan

Film, který si, jak se zdá, ten odpad dvakrát pojistil. Nejdříve spojením dvou mořských příšer, poté přidáním jedné suchozemské příšery a to Lorenzo Lamase. Naštěstí to tak špatně nedopadlo, viděl jsem i mnohem horší filmy. I přesto by se však Lamas měl radši držet svého bojového, nežli hereckého umění. Samozřejmostí je pár děr ve scénáři, několik naprostých blbostí a průměrné herecké výkony, ale kdo tohle nečekal. Na druhou stranu film dokáže občas celkem slušně navodit atmosféru a může se pyšnit i slušnou hudbou. ()

Michael2807 odpad!

A je to tu! Myslím že mohu prohlásit, že horší film jsem zatím neviděl. Uvidí se tedy po zhlédnutí dalších takových megahypersupergyga žralocích nebo bůh ví čeho. Na hlavní židli asi za tímto ,,filmem'' musí sedět pětileté dítě. Jiné vysvětlení mě nenapadá. ()

PußyMagnet odpad!

Tak neuvěřitelně tupý film jsem dlouho neviděl, možná snad vůbec. Rozpočet odhaduju na 25-30 tisíc dolarů, z čehož polovina padla na tvorbu modelů těch dvou bestií, o kterých má film být. Všehovšudy jsem tam viděl asi 12 záběrů buď žraloka nebo chobotnice, nebo obou zároveň, navíc všechny tyto záběry byly ve filmu použity nejméně 4x, aby se ušetřilo. Když už nechali počítačem vytvořenou stránku filmu takto klesnout, mohli aspoň udělat nějaké věrohodnější suchozemské záběry. Třeba pokusy třech hlavních hrdinů v laboratoři mi přisly na nižší úrovni než na základní škole. Vždyť jenom míchali malinovou a jablečnou štávu pořád dokola. No a herecké výkony tam taky nejsou. Pobavil mě jenom drsný nástup Lorenza Lamase. Radši bych si dal tři díly VKVček. ()

Prochy38

Jako hodně se teď míjím s mými zásadami o hodnocení filmu, protože tohle si ** nikdy nemůže zasloužit. Ale!! Film má fakt solidní myšlenku, pominuly vojenské experimenty. Nikdo z nás neví, co se v ledovcích může skrývat. I když jaká je šance, že to přežije, to je nám všem asi jasné. Chvílemi jsem si myslel, že to bude film na úrovni. D. Gibson je kus krásné ženské, i když toho moc neukázala. Moje ** jsou 0,5* za myšlenku a 1,5* za výkon L. Lamase, a to jako vážně. Poprvé jsem viděl, že fakt hodně hrubě herecky převyšoval všechno kolem sebe. A moc mě bavil, jako fakt. Film byl na 3*, když byl LL na scéně. Jinak ale shit největší. Totální neherecké výkony ostatních, v roce 2009 sračkózní efekty a bože, tak debilní scénář, to jsem nezažil. Všechno mi přišlo tak nějak mimo. Jako myšlenka, že tihle tři "vědci" chtějí ty dva živé, mě fakt dostala. To není normální, že? Akce vojenských jednotek, to byla jedna velká komedie. Japonský, nebo čínský neherec to hrál jako v nějakém středověkém mystery filmu, to jsem se musel smát. A hlavní myšlenka, kterou nepochopím už nikdy. "ZABIJÍ SE NAVZÁJEM!!!" Co to je za kravinu?! A verze, že by jako třeba jeden zabil druhého a užíval si moří vůbec nepadla. To je vtip!! Pardon, že jsem se tak rozepsal, ale tohle byl extrém. Mrzí mě, že někdo tomuto dává 5* jen proto, že se fakt smál... Blbost, pak to má 20%, která si nezaslouží!!!!!! ()

Crackonosc odpad!

Ideální film na párty plný zhulených opilých filmových nadšenců - v těchhle podmínkách je to větší komedie než Big Lebowski! ()

Teabag

Jedna hvězda za nepopsatelně špatnou animaci, "vědecký výzkum", sežrané letadlo a hlášky Lorenza Lamase. Nezapomenutelný zážitek! ()