Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

Z0oMb3E odpad!

Tak toto bolo niečo úžasné. Nielenže supídne a prerastavé vraj prehistorické zvery skáču po absolútne nepožívateľných veciach, ako sú ropné plošiny, lietadlá, lode a ponorky, ale oni idú dokonca proti sebe. Námorníctvo s protipancierovými strelami je bezradné, však keď im velia kapitáni s inteligenciou 4ročného dieťaťa. Preto sú povolaný skrachovaný profesor, podobný Japončík a nadržaná dakedy šudentka. Keďze je nadržaná pochopí, že asi aj zvieratká sú nadržané tak vymyslí svetielkujúci elixír lásky, aby si to zvieratká rozdali medzi sebou. O opakovaných záberoch, či bojovej ponorke s ovládaním na joystick radšej pomlčím. Pomlčím aj nad lamou, hmm vlastne Lamasom. Odpad, pri ktorom upadnete do kómy. ()

RasputincZ odpad!

Tento brak proslavila scéna, kdy obrovský žralok doslova sejme letící letadlo. Zní to bizarně a bizarně to díky šíleným efektům i vypadá, ale nejsmutnější na tom je, že za těch 90 minut utrpení a nudy stojí právě jen ta scéna, takže pokud si o tomto filmu chcete udělat obrázek bez újmy na zdraví, doporučuji na youtube vyhledat pouze tu jednu scénu a absolutně o nic nepřijdete. Zbytek filmu nelze hodnotit jinak než odpad. Celý film působí spíš jako výsměch a nikdo Megažralok vs obří chobotnice snad ani nemůže brát vážně ( doufám, že ani tvůrci ne), protože je to sračka na entou. ()

MartinezZ

4.12.2010 ~ Asylum zklamali :( Většina jejich filmů je tak trapných, až jsou zábavné ve své blbosti. Megažralok vs. obří chobotnice splňuje všechno, bohužel až na tu zábavnost. Zůstává jen trapná pachuť. ~ Zábavné úděsnosti Megapirani tohle nesahá ani po špínu pod nehty. Tohle je už jenom debilní. ~ Vojenský pilot s brýlemi z trhu létající ve vypůjčené helikoptéře kdesi u polárního kruhu je na tajné misi za vypuštěním nějakého tajného sonaru. Ve stejnou chvíli na stejném místě je ve své malé ponorce sličná vědkyně zkoumající tání ledovců a pohyb velryb. Armádní sonar ale trochu zahází s ponorkou a okolím a při té příležitosti se odlomí velký kus ledovce. Během pár vteřin je venku Megalodon a nějaká prehistorická obří chobotnice. Zvířátka nejsou vůbec zmrzlá, okamžitě po vyloupnutí se z ledu čile plavou vstříc potravě. A v mořích pak potápí ponorky a lodě a letadla(!!!) a tak. ~ Vědkyně si vezme na pomoc bývalého mariňáka a paleontologa a ještě se k tomu připlete nějaký Japončík, co se do vědkyně šíleně zamiluje podle scénáře během deseti vteřin a tak. Trojice je posléze vyzvána armádou k pomoci za zničením těchto dvou prehistorických zrůd a nakonec to zcela nečekaně dobře dopadne. ~ Dialogy imbecilitou nešetří, zato se šetřilo na rozpočtu, protože efekty jsou ještě horší než u Pirani. Většinu rozpočtu asi shrábl Lorenzo Lamas, který zde nadále rozvíjí svoji kariéru totálně brakového herce. I ostatní postavy má na svědomí armáda tupoňů, co se k filmu dostali slibem teplé večeře. Neumí to hrát, neumí to mluvit, scénář pitomý, efekty nulové, brakové nápady žádné. V příštím prehistorickém sci-fi z díly Asylumu se tak můžeme těšit na Megažraloka, který si to rozdá s Krokosaurem. Snad to bude alespoň stejně vtipně ubohé jako Piraňa a ne jen ubohé, jako první bitva Megažraloka. ()

UncleG

Já nevím, ale myslím, že tenhle film vlastně nikdo nepochopil. Megažraloka totiž natočil filmový konceptualista a jedná se jednoznačně o čirou obžalobu brakového žánru. Geniální Jack Perez se snažil v úzkém manévrovacím prostoru devadesáti minut navršit archetypální stavební kameny braku takovým způsobem, že z nich vystavěl naprosto dokonalý kvintesenciální monument. Megažralok vs Obří chobotnice, to je mezi špatnými filmy totéž, co Niké samothrácká mezi sochami a Madona ve skalách mezi obrazy. Dokonalosti bylo dosaženo. ()

vorheese odpad!

Tenhle fïlm podle mě vzniknul tak, že v Asylum nejdřív za pár tisíc vyrobily na počítačích trailer a pak ho dali spolu s dvaceti dolary režisérovi, ať dotočí zbylých 88 minut stopáže. Výsledek: Všechny počítočové efekty jsou v traileru a zbytek filmu tvoří efetky s papírovými modely a herci v ed-woodovských kulisách. ()

raimi

"Byli zamrzlí v ledu miliony let. Vy byste nebyl trochu nadržený?" :-) Tak tohle je fakt pecka! Člověk si v každém případě musí uvědomit do čeho jde. Pokud někdo čeká trikový orgie a fatální deathmatch dvou přerostlých mořských potvor, měl by se poohlídnout jinde. Pokud chce někdo smysluplný děj a slušné herecké výkony, ať jde radši k sousedům. Pokud chce někdo Guilty Pleasure no. 1, ať vejde, ale jen na vlastní riziko. Mně osobně film způsobil nebývalé potěšení. Je natočený ve svižném, skoro až bayovském tempu:-)))), samý barevnej filtr, samý střih a zrychlovačky, disponuje sympatickou ústřední trojicí (které přihrává hláškující Lorenzo Lamas), a obsahuje úžasnou béčkovou atmosféru (možná i cé až zetkovou). A to ještě musím zmínit útoky monster, které jsou dechberoucí, budete totiž smíchy prosit o milost. O největší zábavu se ovšem stará osazenstvo vojenských plavidel, jejich chování v krizových situacích je prostě fantastický, to se musí vidět. A závěrečná dvacetiminutovka, ta už je snad z jiné planety. ()

Rakosnicek77 odpad!

Lorenzo Lamas a jeho další gigantická sračka, kterou poctil nás hladové diváky! Dovolím si ale poznamenat, že radši bych tím hladem chcípl, než bych byl nucen koukat se na takovédle zhovadilosti, kterýma tento slavný Odpadlík zásobuje filmový svět! Za tohle by měli všichni zúčastnění být nemilosrdně sežrání touhle garážovou chobotnicí! :-) To byla ale zase debilní ptákovina! Proč já na to vždycky koukám!? ()

decouble

Takhle nějak by to dneska zřejmě natočil Ed Wood. Nebetyčná blbost, která redefinuje pojem přehrávající herec. Šílenost, kde lítá vzduchem tolik bizarních hlášek, že by to zamotalo hlavu i Johnu Matrixovi z Komanda. Těžko říct, jestli je příhodnější ohodnotit to 5* nebo odpadem... ()

m@rz

Jedna hvězdička za nápad. Provedení o ničem. Hodně mě štvalo několikanásobné recyklování té samé scény pořád dokola :( ()

dawe04

Pokud se vám v životě stala nějaká tragédie jako mě, doporučuji přebít větší tragédií. Hvězda za mou slabost pro mořské potvůrky. ()

L_O_U_S

Těžce nezvládnutý film plný mizerných efektů, nezamýšleně směšných replik a vaty v podobě zbytečného tlachání. Nemůžu si pomoct, ale když vidím ostré hochy se samopalem a černými brýlemi, jak stojí v pozoru a hlídají, musím se smát. No a když přijde na scénu Lorenzo Lamač, jde celý film ještě o úroveň níž. (518.) ()

fallangell

Pobavil jsem se a to je hlavní. Občas když už nebylo opravdu čím vyplnit těch 90 minut tak přišlo na řadu mluvení opravdu o ničem. Což je škoda, sněděný vlak by byl určitě vítaným zářezem ať už pro parybu, nebo hlavonožce. ()

OG_Swifty

A to znáte ten vtip, jak letí velké letadlo plné cestujících a najednou se objeví žralok a sežere ho? Tak ten byl dobrej ... ale má to ještě pokračování; letí si takhle stíhačka na 6-5-0, když se najednou objeví statický chapadlo a začne se klepat obraz a panickej křik, který ukončí pohyb statického chapadla přimo na stíhačku, která během akční scény pravděpodobně přišla o rychlost i veškerou ovladatelnost :D :D Jako Akční / Fantasy / Sci-Fi je to odpad - jako komedie to je to ale perfektní! PS: scéna s bitevní lodí, která z děla střílí kadencí stejnou jako má zbraň H&K MP7 (mimochodem palba je graficky domalovaná asi někde v malování formou funkcí cut - paint) a turbo žralokem ve vesmírný vodě, během čehož Lorenzo Lamas sedí někde v Červeném Trpaslíku ve velíně a pořád zvedá a pokládá telefon a hlavní hrdinka hraje někde na Atari Space Invaders, zakončená sežráním lodě uprostřed oceánu a následným kousnutím do Golden Gate neměla chybu xD ()

Katarine odpad!

Ten film je tak strašně moc špatný, že se mu dokonce nedá ani smát. Snad jen míchání obarvených vodiček ve zkumavkách a výskok megažraloka do výšky letícího letadla mi vykouzlilo poměrně křečovitě trapný úsměv na rtech. ()

(mOnkey)

Ou jé! Lorenzo Lamas opět neskutečně lamí, ale tentokrát musí zapojit i šedou kůru mozkovou, poněvadž obří žralok s chobotnicí terorizují planetu Zemi a k snídani chroupou letadla a mosty. Vzhledem k tomu, že tato krvelačná monstra jsou k nezastavení, musí hlavní aktéři vymyslet důmyslný plán, který poštve obě stvůry proti sobě. Neskutečný nářez a povinnost pro všechny, kteří ohrnují nos nad kvalitními filmy. Tohle vám otevře oči! ()

Pugo odpad!

Vedel som do čoho idem. Môj prvý stret s filmom od producentov superfilmovej spoločnosti Asylum. Ako som ja len ľutoval po 5 minútach že som to zapol. Takýto prúser často nevidíte. Tu ani hodnotenie odpad! nevystihuje moje 90-minútové trápenie. Deborah Gibson je síce kosť, jej šikmooký kolega/frajer (ľúbostná dejová linka je obrovské WTF) je rovnako, ako celé osadenstvo, zlý. Kto ich ale všetkých tromfol? Odpadlík Lorenzo, ktorý je už fakt odpadlík (ak ním vkuse nebol...). Jediné plus: momentálne už legendárna scéna útoku na lietadlo a vrámci nej asi najlepší herecký výkon. ()

Crawler-D

Pokud by se kvality filmu měřily podle zábavností, tohle by byla špica, protože jsem se bavil královsky u těch šulinských efektů, logicky haprující na negativní sinusoidě a neuvěřitelných hereckých výkonům, kterým vévodí herecká mimika hlavní herečky, jejího japonského milence, chlápka, co řídí loď, a očividně se mu chce na záchod, ale protože kvůli těm dvou bojujícím bestiím nemůže, tak se naštve a na všechny vytáhne pistoli. Ponorka se řítí a nikdo ji neřídí. A už vůbec nikomu to nevadí. ()

Pajky3

Tohle je koukatelný opravdu jen po několika pivech a s flaškou rumu na stole. Největší zábavu je totiž počítat výskyt různých lokací, nebo prostě jen počítat kolikrát se tam ukáže záběr na levé oko chobotnice, nebo zrcadlově na pravé. Opakování záběrů určitě zabaví. To jsou hlavní taháky toho filmu. Tohle prostě je tak špatný, že i hlavní hvězda - Lorenzo Lamas se tam radši ukáže až po půl hodině. A když zjistí jaká je situace, tak překříží ruce, párkrát zahlásí a tím končí. Jo, za ty peníze bych to taky hrál. Ale je to třeba vidět, už jenom kvůli tomu jak žralok vyskočí a skousne letadlo nebo si pochutná na Golden Gate. To jsou scény, které se zapíšou do historie, protože jak tohle může někoho napadnout. Jenže ani chobotnice se nenechá zahanbit, když si podá ropnou plošinu nebo si pohrává s ponorkou. A závěrečný souboj, kdy je chobotnici ukousnutý chapadlo, dokonce dvakrát (zrcadlově jak jinak), je slabší než jsem čekal. Já pořád doufal, že Lorenzo nahodí skafandr, vezme harpunu, vydá se na lov a oba je oddělá. No, řekněte, tady by to ani nepřekvapilo ne? ()

A.Beech odpad!

Žralok vyskočí z mora do oblakov kde následne kusne do lietadla????????? A aby som nezabudol dodať, ešte je to aj nuda. Klasický odpad. Neviem odkedy žraloky skáču/lietajú... ()