Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

in4mator odpad!

SPOILER! Typická otázka reportéra: "- Jak se cítíte?" Typická odpověď na tuto otázku: "- Hrozně, je to strašné, co se stalo. Promiňte, já nemůžu..." ()

Octane odpad!

Sledovanost je pro ně nejdůležitější, hustí do nás zavádějící a neúplné zprávy, prostě děsný a na závěr jako třešnička na dortu je vždy nějaká roztomilá kočička... ()

Hubis_ odpad!

Od zpráv bych čekal nějaké novinky ze světa nebo z ČR,ale co bude dnes v ordinaci,tak to mě vážně vůbec nezajímá!Jo a víte co se stane s vodou v mínus dvaceti?Normálně zmrzne ty vado :D Diky Tv Nova jsem zase o něco chytřejší:)Děkuju!!! ()

tepi91 odpad!

Bulvární žumpa, ve které mají ještě tu drzost dělat reklamu debilním pořadům a seriálům stejné televize ze které tenhle výkvět pochází a nezachrání to ani Emma Smetana. Lidi nedívejte se na to ! ()

sgt.paper

Takže máme 30 minutové zprávy. Ve kterých se vlastně nic moc nedozvíte. Nova ukazuje svojí blbost a její reportáže jsou největší sračky v televizi. Desetiminutová reportáž o tom, jak pan Novák našel velkou houbu. Pěti minutová reportáž o feťačce proložena smutnou hudbou. A asi deset vteřin o situaci v Severní Korei................A pak je tu pan Hruška a další inspektoři :D Potravinový. táborový, okresní přebor, lyžařské areály nebo vaření za kačku. Jediné pozitivum jsou prsa Borhyové a Ochotské, ty by dvě hvězdičky vybojovat mohli, ale díky reportážím , si holky můžou nechat zdát. :) Více informací na TN. CZ ()

Wallis3 odpad!

Hledět jenom na to, jak co vypadá, zaměstnávat kdejakou škeblu, co má možná pěknej xicht, ale mluvit to neumí a IQ má jak vagon bláta, do zpravodajství narvat reklamy na vlastní pořady, zpráva, že někde umřel nějakej parkourista, co nezajímá, to teda velevážená tévé novo ne! ()

KNTRFKT odpad!

Ačkoliv je to v našich končinách a v leckerejch jinejch končinách zřejmě uplně nereálný, bylo by hezký sledovat zprávy, který opravdu lidi informujou o reálnej věcech, který se dějou a v globálu je můžeme označit za důležitý. Není totiž nad zprávy, kde vám jako top reportáž předvede vykozená Lůca dva dny starej rozhovor natočenej na VHS kazetě s řidičem kamionu, který řídil pod vlivem alkoholu a bezostyšně své vozidlo odstavil v rybníku před domem paní Novákové, která na něm už rok chová kachny, které se tak lekly, že si paní Nováková zapomněla vyzvednout důchod. Nechybí pak reportáž o automobilové havárii na dálnici D1, kde zemřeli aspoň dva lidé (musíme počítat s jistým intervalem počtu úmrtí, kdyby se náhodou někdo při počítání spletl.) Následuje sestřih všech dopravních nehod končících smrtí na dálnici D1 v daném roce, který je doprovázen sestřihem všech dopravních nehod končících smrtí na dálnici D1 v posledních 5 letech, přičemž se nám na obrazovce ukazují fotky pomníčků, odložených květin a hraček, vše podkresleno dvoutónovou dramatickou hudbou. Po tomto výčtu událostí na dálnici D1 se ze strnulé tváře pobledlé tváře Reje Korantenga dozvídáme, že polovina těchto nehod byla zapříčiněna požitím alkoholu před jízdou, čímž se oslím můstkem dostáváme k reportáži z jihomoravských vinic, kde úrodu likvidují špačci. Dramatičnost celé situace je podkreslena terénním rozhovorem s místním násoskou, který moderátorce čumí celou dobu na kozy a nebo v nejhoršim, moderátorovi na péro. Od tohoto kvalifikovaného svědka těchto hrozivých špaččích náletů zjistíme, že vlastně vůbec není z Moravy, ale že se v noci strašně vylil v korbě nějakýho kamionu a ráno se vzbudil tady. Zakončeno posmutnělým pohledem do kamery: "živě z vinic, Gaynolds Zmrdanteng." Celej koncept našich zpráv je pochopitelně uplně špatnej, ale nechat dopustit to, aby se ze zprávařů staly mediálně propírané muly, je už alarmující. Není totiž dne, kdy bych nešel ke svýmu dealerovi pro pervitin kolem sámošky a jenom z titulků několika plátků se nedočetl, s kym si zas Borhyová udělala dítě, popřípadě koho vojel Hrdlička před tim, než Borhyový udělal dítě. Nechat pak tyhle dva naprostý zprávařský diletanty moderovat stejný večer na stejném místě, je už opravdu k zblití. Prostě fuj ()

GMVajgl

Je těžké ohodnotit pořad běžící každodenně a nepřetržitě už spoustu let - zvlášť když údajně největším prohřeškem uživatele ČSFD je hodnotit hvězdičkami film nebo seriál, který neviděl. Navíc u zpravodajského pořadu jde z podstaty o pravdu a pravdu je velmi těžké najít a vystihnout - zvlášť v půlhodinovém formátu. S nástupem různých sociálních sítí, které umožňují decentralizované zpravodajství, které si každý upraví dle svého, respektive najde si to, co ho zajímá, tenhle televizní formát už nestačí. A co teprve papírové noviny. Nicméně přesto, že je to komerční televize s očividně nižším rozpočtem a snaží se zaujmout - někdy hloupě, tak je výrazně lepší než Události na ČT. ()

Balakriele

Za sympatického Karla Voříška a Reye Korantenga...JInak televize, která dokáže svého diváka citově vydírat tím, že mu z reportáže udělá tragický klip s písničkama od Eltona Johna, u mě nemá šanci!!! ()

bararich8

Pokud chcete žít v domnění, že se ve světě neděje nic hezčího než vraždy, přepadení, znásilnění a povodně, mrkejte na tyto TV noviny. Hvězdička za ty jejich "povedený" video rekonstrukce trestných činů :-D ()