Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt)

mp5991

Asi jsem od toho na základě hodnocení čekal moc. Když film vycházel, tak jsem všude četl jak je to super mega nejlepší komedie všech dob. No pár vtipných momentů tam bylo, to zase jo, ale že bych neviděl nic lepšího, tak to ani zdaleka. Na super"hrdinský" film tomu zas chybí nějaká ta ohromující přehlídka speciálních efektů, takže celkově takový film, který se snaží být vším a není pořádně ničím. 2-3*, s ohledem na celkové nadhodnocení zůstanu u spodní varianty. ()

DenyK odpad!

Vtipné byly jen titulky na začátku. Poté jsem se vůbec nesmál a snažil se pochopit, zda určité scény měly být vtipné nebo ne. Naopak mi to přišlo trapné. Je to také dost brutální. Uříznutá ruka, vystřelené mozky...atd. Za mě ostuda Marvelu. ()

Flammarion

Snaha být za každou cenu jiný než ostatní tajtrlici v punčochách z toho stříká každou minutu a prostě jsem se nemohl zbavit dojmu, že je to všechno jen kalkul. Má to pár dobrých nápadů a (pozor spoiler) uřizlou ruku. Možná kdyby jich bylo víc, tak dám i tři hvězdy. ()

serbero

Všetko na tom filme bolo super, akcia, vtip, efekty, herecké výkony až na ten koniec. Ten koniec mohli lepšie premyslieť preto nemôžem dať 5* ()

FlyingGentle

Totální comicsový úlet, zcela netypický, pro mne překvapivý X-menovský spektákl. Nekonvenční, ale vtipný a zajímavě akční. Skvělá hudba! ()

TheDomoD

Na tento film som čakal od prvého momentu kedy vypustili do sveta, že sa na ňom začalo pracovať. Takže pri tomto titule budem asi troška zaujatý. Ryan Reynolds sa pre túto rolu narodil, nehovoriac o tom, že komiksový Deadpool si ho "doslova vypýtal". Marvelovka s malým rozpočtom, ktorý nakoniec ešte okresali, čo v podstate viedlo k tomu, že vznikol tento MASTERPIECE. Konečne film s R-kovým hodnotením z komixového sveta ktorý má všetko (Logan mi skôr niečo zobral ako dal), ale teraz k jadru veci. Film bol vtipný od začiatku až do konca dopĺňaný super akciou. Postava, hlášky, všetko vychytané (bodaj by nie, Ryan o tomto filme sníval 10 rokov či koľko). Aj pri vážnych scénach sa človek škerí lebo čaká nejaký klasický Deadpoolov frk... Aby som povedal pravdu, ten film mám tak rád, že som bol na ňom v kine, zohnal si DVD verziu, BR verziu a nespočetne veľa krát si ho pustil lebo nikdy neomrzí. Za mňa 5/5. ()

Raichu.Cz

Napůl idi*t, napůl magor co umí zapomenout na důležité věci😂. S velice parádní komedii, postavou i hudbou. Pokud si to hodláte zhlédnout tak se na to připravte s kamarády, popcorny a pitím všude se totiž bude prskat a umírat smíchy 😂. Za mě 92% ()

Hayley_Kelly

Bez mučení se přiznám, že X-menovské filmy moc nechápu. Dokud se na ně dívám jako na filmy o Batmanovi, aneb ústřední postava/postavy stejná a všechno ostatní se mění, celkem to jde, ale pokoušet se pochopi návaznost jednotlivých filmů... ve výsledku v tom mám zmatek hlavně vinou celého toho vracení se v čase. Proto jsem byla docela skeptická, když jsem si poštěla tenhle film, ovšem ve výsledku jsem příjemně překvapená. Samozřejmě, dvě postavy X-menů zde skutečně působí jako by produkci došly peníze (což se vlastně stalo, jak už víme), ovšem Deadpool jako takový to skvěle vynahrazuje. Má perfektní hlášky, úžasné hlášky a super hlášky... což je vlastně tak nějak ve zkratce to, na čem film stojí. Na hláškách. A skvěle to funguje, prakticky celou dobu jsem se smála, což je zřejmě to hlavní. Retrospektivná způsob vyprávění také skvěle funguje, hlavní záporák je jak se patří parchant a figurka taxikáře je takovou hezkou malou třešničkou na vršku dortu spousty zábavy. Nic moc extra hlubokého, ani filosofického, jenom čistá nálož srandy podbarvená v jádru velmi smutným příběhem. ()

mistr97

Deadpool je další z řady superhrdinských akčních filmů od Marvelu, který se ovšem snaží trochu vybočit ze zajetých kolejí. Snaží se o to hlavně chrlením jedné hlášky za druhou v podání hlavního hrdiny. Bohužel to, co se tvůrci snažili přidat na vtipu, přibylo spíše na trapnosti. Celkově na mě film působí dost rozporuplně. Děj je sice docela slušný, ale i když film není zase tak dlouhý, moc se toho ve výsledku nestane. 65 % ()

Johny203

Najkreatívnejší komiksový film vôbec. Krásny Reynolds. Prenádherná Baccarin (kde ju doteraz schovávali, v tomto filme je jedna z najkrajších žien kinematrografie 21 storocia). Dobrá Rková akcia. Vtip. Akurát, tento film je trochu splachovací, takže si ho treba užiť na prvýkrát lebo už nikdy viac vám taký vtipný nepríde. ()

Senátor

Ani hudební doprovod, ani sebeparodie, ani velké množství hlášek nedokáže převážit nad zbytečným násilím i scénářem. ()

opatstviolov

Ano, Deadpool byl hodně vtipný, ale to je asi tak jediná věc co ho dělá nadprůměrným. Jinak je to totiž normální superhrdinskej film. 7/10 ()

MatoPalkes

Najzábavnejšia komixovka ever. Neberie sa vážne, pomrkáva na svoje okolie a diváka a dáva hlášky že chcem minimálne ďalších 5 dielov. ()

Xpatrix

Nikdy som nebol veľkým fanúšikom Marvelu ani podobným spoločnostiam. Ale deadpool je niečo iné ako tie bežné filmy o súper hrdinoch. Má v sebe potenciál a je skvelé spracovaní.  Pri prvom pozreti som bol dosť skeptický nakoľko ako som spomínal niesom fanúšik daného žánru. Ale film milo prekvapil, je dosť humorný a zároveň vážni. Neviem viac čo dodať jeden z najlepších marveloviek. ()

Sejkorka

Další ze superhrdinů, komediálně pojatý film, který však není ošizen o prostřelené hlavy a jiné radovánky. Efekty apod. standard. Wade Wilson (Ryan Reynolds) byl členem speciálních jednotek, nyní pracuje jako chlap, který za peníze udělá komukoliv cokoliv. Ve svém oblíbeném baru U sestry Margarity se seznámí s krásnou prostitutkou Vanessou. Morena Baccarin,Brazilka)... a tak všelijak podobně. PODRUHÉ 9-23 diametrální rozdíl ve vnímání filmu. Najednou se člověk soustředí je na ty humorné chvíle a násilí, vystřelený mozky, zohavení Wada Wilsona apod. vadí. 4 + 2 / 2 = 3 , 60% ()

CSGoddess odpad!

Nejhorší zajebaný komiks s ultradebilnim Reynoldsem který tu svou hnusnou držku sere do každého druhého komiksu. Už zkurvil třetího Blade, Zelenou lucernu i Pokémon, a tohle je vrchol nevkusu. A to že tam šumá s nějakou kurvou, má pičoidní hlášky a bylo to nepřístupné mě fakt neohromuje. Komiksy by měli přinášet morální poselství pro mládež i dospělé ne jim kurvit morálku i vkus. A pokud se někomu můj koment nelíbí může si vylízat prdel. Už mě v minulosti zhejtovalo dost pačuráku napříč netem za kritiku tohohle shitu ale mě je to fuckt u říti. Je to píčovina a za tím si do nejdelší smrtí stojím. Koment co stojí za přečtení - Wacoslaw1 - s tím co jsi napsal se kurva stotožňuji taky. Holt lidí jsou stádo blbců bez vkusu takže takovéhle píčoviny u nich letí. Ještě že se tu najde pár normálních lidí co na tohle serou. ()

Gattolino

Nějakou dobu jsem se díval, souboje byly atraktivně udělané, občas trochu legrace, ale pak jsem shledal, že si radši dám kafe a něco jiného. Nevím, možná mi něco uniklo, ale nutit se nebudu. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě