Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt)

Asgard

Hranej komiksák s pořádnou dávkou nevybíravýho humoru! A protože to je film, kterej si zapamatuju a na kterej se kouknu rád znova, dostane pět! I za taxikáře! ()

Opavak

Na tento film jsem se moc těšil. A nezklamal! Deadpool chrlí hlášku za druhou. Tolik vtipu, akce, lásky a krve jsem ve filmu už dlouho neviděl. Moc se těším na pokračování a doufám, že bude stejně dobré jako jednička. ()

Oxytocin

Lidi nejsou už nejsou zvědavý na klasické bojůvky a přetahované se zloduchy... Deadpool se vymyká zejména ironíí, sarkasmem a černým humorem, kterého se často v jiných filmech nedostává v takové míře a kvalitě jako tady. Např. když v závěru se Reynolds ptá, jestli ho bude jeho holka milovat s ksichtem, který má, tak ona odpoví "po nějaké době a pár drinkách si možná sednu na tvůj obličej"... :))) víc mě bavilo tlachání než samotné bojové akce. Ty trochu nudily. ()

LiSaiFun

Skvělé! Konečně se podařilo osekat základní schéma až na samotnou dřeň a vytvořit prakticky nulovou zápletku! ()

JC_Gucci

Mezi bambiliónem podobných komixových filmů Deadpool opravdu vyniká a to především zpracováním humoru, sexu a násilí. Ale styl toho všeho pro mě byl velkým zklamáním. Tohle je film, který bych zbožnoval, kdyby mi bylo 12, bohužel už jsem starší a nepůsobí to na mě, jak by si autoři přáli. Filmů kde se dospělí lidé chovají jako potrhlí puberťáci mám dost z devadesátých let. Navíc mě děsně iritivalo, že je Deadpool ukecaný a půlku filmu mu není vidět pusa. Baneovi z Batmana jsem nerozumněl ani slovo, Deadpool aspoň nemá tak dementní hlas, ale stejně se člověk musí zbytečně soustředit, když mluví. ()

verbal_cohle

Nemám rád komiksové filmy a ani většinu akčních filmů nemusím, takže jsem od filmu moc neočekával a pustil si ho především kvůli tomu, že měl být natřískaný humorem. Napoprvé jsem usnul po 40 minutách. Jsem ale rád, že jsem po půl roce dal filmu druhou šanci a dokoukal, protože druhá půle je o dost svižnější a nadupanější vtipama než první. Film moc dlouho příliš suše a zdlouhavě vysvětloval, proč teda vlastně deadpool. Roztáhnout křídla mohl až v klasických akčně-komiksových scénách, kde si mohl vzít všechny klasické žánrové představitele na paškál. Cením si popkulturních narážek. Plus za každou scénu, ve které se vyskytovala sprostá a slepá černošská bába. ()

Vaclav.Krali

Jako že jo..... Ikdyž to nebylo zas tak super jak sem čekal ..... Akční scény fajný , vtip to mělo ač nijak originální , příběh o ničem ..... Nenudil sem se ale ani extra nebavil .... Podruhé bych do toho už nešel . ()

SNCIS

Vypadá jak Spider-man, ale věřte mi povahově jsou každý jiný. "Kdyby tvá levá noha byla Díkůvzdání a pravá Vánoce, mohl bych tě navštívit mezi svátky?" Šílený, ukecaný, úchylný, antihrdina to je Wadem Wilsonem alias Deadpool. "Páni, tohle je tak velkej barák a jste tu vidět pořád jen vy dva. Vypadá to, jako kdyby studio nemělo dost peněz na další X-meny." Ano, to je škoda Wolverine by potěšil, ale byli tam na něj časté narážky. "Musíš si promluvit s profesorem Xavierem." - "S McAvoyem nebo Stewartem? S těmi všemi prequely a sequely to začíná být dost zmatené." Deadpool je jediná postava společnosti Marvel, která ví, že se nachází v komiksu. Ve filmu je pak vtipný sledovat Deadpoola, mluvícího k divákům. "To je strašný. Vypadáš jako avokádo, které mělo sex s mnohem starším a nechutnějším avokádem." Jinak Tim Miller to natočil dobře, obsadil dobře. "Negasonic Teenage... co to sakra? To je to nejhustější jméno na světě!" Je fajn, že X-Meni patří Foxu! Nerad bych z toho pohádku, tak doufám, že je marvelu neprodají zpět. "Víš, jak se řekne rakovina ve španělštině?" - "Ne." - "El rakovina." Objektivní hodnocení - místy mi to přišlo trapné, děj byl předpovídatelný. Některé scény až moc dlouhé - nudné, po vizuální stránce ok, ovšem to nic nemění na tom, že je to v celku pí*ovina, zábavná pí*ovina - 60%. ()

tomkat

4 a 1/2 * : obrovský potenciál úspěšně využitý, titulní postava našla dokonalého představitele a my diváci najednou koukáme na celý ten hypovaný komikso-filmový svět současnosti ale úplně jinak. Jo - a akce tady má koule... ehm. ()

Termit

Film, ktorý sa snaží byť za každú cenu vtipný. Akcia určite nechýba ale ten suchý humor všetko kazí. Výsledok je len kopa trápnych hlášok a bezhlavé mlátenie. Reynolds sa mi vôbec do role Deadpoola nehodí, určite nie po výkone čo podal v Green Lantern. Pre mňa bol Deadpool sklamaním, dávam 3/5. ()

Pavlis.xxx

Až na mdlého padoucha a stupidní český dabing v podání slizkého Boučka nemám snad co vytknout...bavilo! Laťka nastavená sice hodně vysoko,ale skvěle vypadající Cable v podání Joshe Brolina to ve dvojce jistě kopne ještě víš.. ()

bowow

Je to komiks? No, je no. Je to stejne nenarocna zabava, jako jiny komiks? Je. Bere se to vazne? Ne. A proto to pusobi zcela jinak. Sila tohodle hrdiny je hlavne v tom, jak bezhlavy je. Blbe kecy, prisprostle chovani, zadny respekt k hrdinovskym tradicim. Jo, to se mi libi. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě