Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Scraffy

Koniec niečoho veľkého. Táto séria mala síce svoje muchy, ale aj cez ne som ju mal rád a už jednoducho patrí do môjho srdiečka. Konkrétne tento diel je dobrý a opäť tu máme temnú atmosféru a pomerne originálne vraždy. Pekné. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Stejný komentář pro 2-7 díl: NUTNOST zkouknout NAJEDNOU všechny díly!! Někdy přitažené za vlasy, někdy hloupé a totálně nelogické a někdy dokonalé. Každopádně kult! ()

Ewík

28.3.2021: 1* Zatím nejhorší díl. Říkala jsem si, že to bude super, 3D...ale taková hloupost to je. Působí to jako studentský film, ani prostříhy nejsou zajímavé, herci přehrávají, působí to moc očividně a jako přes šablonu (lháři, drsňáci apod.) a výměny v konverzacích jsou tak absurdní... při náběhu do budovy se postaví jako Backstreet boys... chodí si tam a vraždí, jako by tam nikdo jiný nebyl. Njn, vše se dá asi zneužít. I když konec byl samozřejmě zase exkluzivní. ()

RAFT

Režisér předchozího filmu se vrátil natočit saw 3D.Vše zůstalo při starém .Film má parádní tempo,solidní pasti.60% ()

Solverino

Veliká, převeliká nuda. Nic převratného. Spousta nelogičností a bezúčelného blábolení. Hezká past pro tři na začátku, pak už je to nuda. Pořád to samé. Mám cukání dát Odpad!, ale přeci jen je to SAW, tak jedna hvězdička z nostalgie... ()

FortKnox

Film je hlavně o co nejefektivnějším zobrazení brutality v 3D. Teenager který trhá motýlům křídla, tahá šneka za tykadla či šikanuje spolužáka si film opravdu užije. Opět nechybí flashbacky z minulých dílů, vysvětlující momentální dění na plátně, které není zcela jasné. Člověk musí mít opravdu něco v hlavě, protože pamatovat si všechno z předešlých dílu je opravdu těžké. Všechny postavy, které nám scénáristé vnucují mají jen dvě podstaty. První posunout příběh série kupředu a za druhé efektivně zemřít. Sem tam musí někdo přežít aby mohl převzít štafetu. ()

vieriX

Tak jsme na konci hry se smrtí a konec to byl více či méně rozpačitý. Rozhodně tento díl co se týče počtu mrtvých získal jasné prvenství pasti tu byli asi nejvíc namakané ze všech dílů jen byli připravené tak, že šance na únik byla hodně mala však to znáte. Nakonec se ještě zastavím u brutality ta byla nastavena i pro mě už trošičku moc a 3D projekce ji jen vystupňovala. Na to že to byl jak tvůrci říkají poslední díl tak co se týče konce mám menší obavy, že se ještě něco bude dít. Rozhodně říkám kdo viděl všechny díly tak i poslední je myslím si nutnost. A nakonec snad jen "Game over". ()

frxXx

Vraždenie, krvilačnosť, sadizmus ... sú stupňované v každom verejne dostupnom filme, snahou šokovať viac a viac, a dokedy? nieje toho už dosť? Mňa to už nešokuje,nezaujme ani nenadchne...ale zrejme si to diváci žiadajú, keďže sa stále také filmy točia. Okrem nechutností, vo filme je aj drobný náznak deja. Lenže ja si prvé diely už dobre nepamätám, tak absolútne nerozumiem neočakávanému a "šokujúcemu" záverečnému zvratu. No čo už, hádam si na svoje prídu aspoň fanúšikovia série.(Inak keď ja saw filmy kukám tak mi nedá...z čoho to ten chlap financuje ? :D tieto "traps" už boli riadne divoké! tie musel riadnu dobu zvárať! :D...a ten guľomet:D no toto už je sila) ()

DoubleJo

Velmi slabe. Ked si porovnate jednotku - originalnu, naslapanu - a udajne poslednu sedmicku, nezostalo tam skoro nic. O originalite nemoze byt ani rec a nejake prekvapive zvraty su tak vyumenkovane, ze vas ani neprekvapia. Nebyt pasci nie je sa na co pozerat. Pre mna osobne su diely 1,3,4 najlepsie ostatok klesol pod priemer. A takyto nedostojny koniec ma sklamal. ()

intro

Nebylo to špatné. Pasti jsou jako vždy dobré a někdy i dost nechutné. Jako fanoušek této filmové série mě ovšem poslední díl trochu zklamal. No i tak já dávám 60%. ()

4k7 odpad!

Tenhle "film" jednou pohltí sám sebe... takže pokud nebude další díl ve 4D, už mě na to nikdo nenaláká ()

driftm

Dávám 4 za dobré zpracování trestů pro oběti!!!Např.nechají ženskou rozříznout vejpůl uprostřed náměstí,kvůli tomu že si s nimi hraje,že oba dva miluje-hezky potrestaná!!!!!Nebo koho by napadlo udělat napínavou scénu s tím že zpěváka z linkin parku přilepí na sedadlo a že z něj udělají rasistu,který se musí rozhodnou že buď zachrání své přátele nebo ne a tím zabije i sebe a když se rozhodne že je zachrání tak udělají hnusný záběr na jeho trhající se kůži!!!!Jak říkám napínavé scény,kde každý umře a že všechny díly ,které existují od jedničky až po sedmičku mají jeden příběh,který se na konci výborně střetne což mě dost zarazilo a koukal jsem na to jako suk ze dřeva!!!!!(nekoukat na scénku z upalující se ženou-u toho jsem se málem pozvracel) :-D ()

Kuzmik

Saw slábně dílem za dílem a tento je důkazem. Při první scéně jsem se smál, neboť vypadala jako z hororu z minulého století - nešlo vidět vůbec nic jen krev na skle a střeva na zemi. Takový konec jsem sice nečekal a rozhodně to na mě neudělalo dojem, neboť Cary Elwes na mě vůbec nepůsobil jako vrah a že má obě nohy implantáty jsem už vůbec nevěřil. Zkrátka volovina největšiho rázu a Saw 1 pro mě zůstane super filmem a jiné Saw se můžou zahrabat hluboko pod zem. * 2/10 ()

KateW

Na můj vkus přehnaně brutální. Některé scény byly nasáklé narůžovělou krví tak, že jsem se radši nedívala, protože se mi zvedal žaludek. Příběh a hlavní podstata filmu - závěr hry - se naprosto ztratil v surovosti Saw 3D. závěr byl sice dobře vymyšlený, ale celý film to nenapraví. ()

WolfIssen

Sedm dílů je až moc, ale poctivě jsem všechny viděl a všechny za to stály. Jsem rád, že už Jigsaw nechal dohrát všechny soutěžící :-) Na tomto konečném díle jsem ocenil vcelku nápadité propojení s prvním filmem, nicméně konec se nabízí k dalšímu pokračování. ()

Filip 07

Kým nebolo týždeň pred oficiálnou premiérou SAW 7, tak som nevidel ani jeden z predchádzajúcich šiestich dielov. Potom som si dal ale maratón SAW a po dopozeraní šiestej časti som sa už evedel dočkať tej záverečnej. 3D tam určite zbytočné nebolo, lebo keď som sedel v kine a v úvodnej scéne začali tie vnútornosti lietať von z plátna, tak sa mi až zdvíhal žalúdok. Proste som mal s filmu parádny zážitok. Keďže som dal prvému dielu 5, tomuto musím dať 4 :) ()

greymon

Pokračování Saw už není to, co bývalo. Ve filmu Saw 2, 3, 4, 5, 6, 7 se jednalo o to samé: vraždy, násilí… Jediné co se změnilo je děj a pasti jinak pokračování za moc nestálo. U pokračování Saw mohu pochválit jen jednu věc a to konce, které mi přišli na celém filmu nejlepší. Saw 3D mě velmi jako ostatní pokračování zklamalo. Podle traileru jsem myslel, že to bude povedené pokračování, ale opak byl pravdou. Až na jiný děj, pasti se nezměnilo nic. Děj filmu se vytratil a smysl to nemělo žádný. Konec filmu mohu trochu pochválit. Jinak nic moc. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D