Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Nathaniell

No.. začnu zápory: Začátek ve výkladní skříni je naprosto dementní stejně jako zápletka. "Milá Naděždo. Včera ses na Jarmila špatně usmála. Je snad úsměv něco, co tě bolí? Nezoufej. Chci si zahrát takovou hru. Před tebou na stole je otvírák na okurky. Tvým úkolem je způsobit si trvalý úsměv po stylu Jokera. jinak zařízení ve tvých tříslech udělá ze tvé wiwinky obřího wawáka." :-D :-D Dobře, no, tak ne. Ale přišlo mi to podobně blbý jako dva týpci, kterým jedna pipka říká, že je miluje a tak se všichni proberou - oni naproti sobě, ona nahoře - každý se svojí pilou. To už chce skládačka řešit i takovýhle blbosti? Chudák, nebude vědět, kam dřív. My tomu říkali životní lekce... ... Fajn že se tvůrci rozhodli pro 3D, co ale není fajn, je prvoplánovitost některých efektů dělaných jen pro 3D kino. Nechutnost je taky zbytečně vysoká a... jo, podle mě zbytečná... ... A nyní klady: Návrat doktora z prvního dílu byl v době, kdy jsem viděl sedmičku poprvé, lehce očekávatelný, ale i tak skvělý. Borec, který tvrdí, že zažil něco, co nezažil a dostane životní lekci - i to má svoje kouzlo. Sakra, až tedy na smrt jeho ženy, která o ničem nevěděla, to je zase debilní... Ach jo. Jeden z nejlepších ale i zároveň nejhorších dílů série. Malá role Chestera (Linkin Park) jistě potěšila, o tom žádná, stejně jako stupňované napětí kolem Hoffmana. Kdyby nebyla Jill pipka a zabila ho, mohlo být všechno jinak... ... ... Tenhle díl má opravdu dost děr. Možná jsou tedy lehce nadhodnocené, ale 3* mi přijdou adekvátní... ()

Cechyno4

Tak konečně můžu říct, že jsem viděl celou sérii Saw. Byl jsem zvědav jak si poradí režisér s posledním dílem. A musím říct, že to docela šlo. Hodně nových věcí se divácí dozví a vše do sebe bude zapadat. Mě se nejvíc líbila ta scéna hned na začátku, kdy jsou dva kluci a jedna holka za tou skleněnou výlohou. Aneb tomu se říká láska :D Ač to možná bude znít hnusně, dobře to vyřešili chlapci. Dobře propracovaná byla také scéna kdy byl Chester (LP) v autě a kolem něho jeho nejbližší. Všechno na sebe parádně navazovalo tak jak mělo. Ovšem musím napsat, že konec mě docela zklamal. Dávám tři hvězdy a jsem přesvědčen, že tohle byl opravdu poslední díl celé série Saw. ()

Toumyk

Na tento film jsem šel s jasným cílem. Pobavit se brutální řežbou ve 3D s chabým příběhem, které v závěru dám *** . Ovšem toto? Počet 3D záběrů? Možná pět!!! Na film, který měl být hlavně o 3D je to méně než málo. Příběh je banální a fádní ovšem to, že jsem předvídal dění a co hůře předvídal jsem ho naprosto správně mě rozčílilo snad ještě víc. Žádné zvraty, žádná hra se situacemi...zkrátka jen přímočará, předvídatelná dějová linie...nehledě na to že zavádějící trailer sliboval něco co se ve filmu vůbec neobjevilo! Celý tento trapas završil fakt, že Tobin Bell, na kterého jsem byl poměrně zvědavý byl ve filmu tak možná 30 vteřin, stejně tak Cary Elwes...ostatní herci-neherci stáli opravdu za houby. Nudné postavy, bez charakteru. Čekal jsem završení série, vyvrcholení, ovšem dostalo se mi 90 minut rozmazaných létající střev (2x za celý film) a dvouminutové trhání zubů...z celého filmu vyčnívá ta nadmíru jasná demence, která celou sérii SAW prochází od 3 dílu. A příběh? Ten by opravdu lépe vymyslelo i pětileté děcko...ani se to nedá nazvat zklamáním...tohle je vážení regulerní průser...Tečka. ()

Blazis34

Poslední díl Saw v podstatě shrnuje předchozích šest dílů plus dovysvětluje některé otevřené příběhy z předchozích pokračování. Tento nápad se mi líbí a i to, že to pochopili lidé, kteří neviděli ani jedno předchozí dílo. Já viděl všechny a teď můžu říct, že jsem viděl i lepší než poslední sedmička. Ale musím i Kevina Greuterta pochválit za nové pasti, v kterých si moc neholduju, ale skutečně měli hlavu a patu. I po šesti dílech musí už býti těžké vymýšlet právě nové překážky na vybrané lidi. Celkově shrnuto podtrženo nejsem příznivcem hororů, ale tato série se mi líbila. Výkony herců, kteří musejí výborně zahrát paniku a strach bych také ocenil, tak jako stále nové pasti a překážky. Za tento díl dávám 60% - tři hvězdy. ()

tremors

Asi tady budu v menšině, ale mě se prostě líbil i sedmej díl. Můžu se považovat za nenáročnýho diváka? :D ()

jack_scott

Film, o kterém ani nevím,proč jsem se na něj vlastně koukal, vzhledem k tolika zklamáním v této sérii...asi už je to tradice to vidět. Nuže, nebylo to zas tak špatné...sice ani dobré, ale co by člověk mohl chtít,žejo. Šestka podle mne byla lepší, nedá se nic dělat. Ale aspoň série neumírá. jsem zvědavej, co bude příště. ** a 45%. ()

CrazymanM

To neustálé natahování je hrozné!Chápu,že se tvůrci nechtějí vzdát zlatého prasátka,které sype,ale s dalšími díly je Saw horší a horší!Přesto nechci tento film úplně zatratit,zas taková sračka to nebyla,ale když si vzpomenu na první film,to byla nádhera!!! ()

honzic

Pěkné efekty a naturalistické zfilmované pasti a úmrtí osob, bohužel děj i scénář trochu skomírá a cizopasí slepě na předchozích dílech, velká škoda. Hodnocení: 65 % ()

Petr59

Řada lidí tento film kritizuje, ale mě se zdá jeden z nejpovedenějších z celé série. Navazuje to totiž na ty první nejlepší díly, je to opět hodně na přemýšlejí. Jigsaw ve filmu už skutečně chybí, není tam téměř vůbec. Opět to končí poměrně tragicky, všechny součásti Jigsawovy hry umírají, až na toho doktora. Závěr filmu je velice povedený a překvapivý. Chvílemi logika drhne, ale není to tak zlé, např.závěr mi vůbec nelogický nepřišel. Brutalita už je skutečně velmi přehnaná, tady už to nejde moc omluvit. Pasti jsou důmyslné a originální, ale brutalita je skutečně dost velká. Ale jinak je film velmi dobrý, pro mě nadprůměrný. ()

keyzar

Série Saw je všeobecně považována za tu možná nejúspěšnější hororovou sérii nevím kolikaletí… První díl měl skutečně myšlenku, která si zasloužila i ta další dvě pokračování, ale mělo vůbec smysl pouštět se do dalších dílů a čím dál nepřehledněji ji rozvíjet? Kouzlo vyprchalo velmi brzy. Další díly už nebyly o geniálním Jigsawově plánu, ale jen o další a další řežbě, která si vždy ke konci připravila rádoby překvapivé rozuzlení. Veškerý účinek vyprchal v přívalu informací, které svým charakterem nevzbudily jiné asociace, než že si je tvůrci na poslední chvíli vycucali z prstu. Nicméně když už se načalo něco takového, byla by škoda to nedokončit. Hned na začátek chci vyjádřit především úlevu nad tím, že mě úroveň předchozích dílů zdrtila natolik, že jsem neriskoval 3D zážitek v kině. A to hned ze dvou důvodů. Prvním je, že i na normální 2D obrazovce bylo pouze jediného momentu, kdy jsem měl pocit, že jsou věci blíž, a druhým, že by za to sedmý díl jednoduše nestál. Poutavost příběhu se poděla úplně do nikam. Atmosféra prvního dílu se ztratila již dávno, stejně jako sympatie k lidem, kteří si musí zahrát takovou hru. Celý film je opět jen o jatkách, nepřirozeně vypadající krvi a vnitřnostech. Nápaditost tvůrců se stroji smrti je pořád nevyčerpaná, ale v příběhu naprosto nesmyslná. Příliš jsem nevěřil, že se dočkám kvalitního závěru, ale předpokládal jsem, že většina času padne právě na konečné rozuzlení. Chyba lávky. Sedmý díl se nijak neliší od pětky ani šestky, a k mému velkému zděšení skoro úplně zanevřel na Tobina Bella. Není to náhodou on, o kom celá série pojednává? To mi měly stačit pouhé dvě minuty? Přivádí mě to k tomu, proč se na film většina lidí chce podívat. Každý chce vědět, jak série skončí, ale mě s tou svou ubohostí rohlíkem opravdu neopili. Je sice moc hezké, že jsme alespoň trochu zavzpomínali, ale dojem to udělalo naprosto minimální. Nechci prozradit nic, protože tím bych dalším divákům zkazil zážitek úplně. O důstojném zakončení se nedá mluvit, protože tak film vlastně ani vzhledem k předchůdcům nevyznívá. ()

Stanmi

A je to tady, po sedmi letech jsme se dočkali konce příběhu Skládačkového vraha. Ale opravdu je to konec? Prozatím ano, ale tvůrci si ještě ponechali jednu zajímavou postavu, kterou mohou po pár letech oprášit a rozehrát další hru. Ale zpátky k filmu... Příběh jede podle zaběhnutých kolejí předchozích dílů, tedy nějaká ta past na rozehřátí (v tomto díle spíš pobavila, než vyděsila, kdoví možná záměr), letmý návrat na konec minulého dílu a pak se konečně dostáváme k samotnému ději sedmičky, tentokrát si hru zahraje Bobby Dagen (Sean Patrick Flanery), který vydal knihu o tom jak se dostal z JIgsawovy pasti a staví si na tom kariéru. Ale opravdu to tak bylo? Samotný průběh Bobbyho "znovuzrození" velmi připomíná minulý díl, což sice není vyloženě špatně, ale už to neoslní. Režisér Kevin Greutert, tak vykrádá sám sebe, kromě Bobbyho tu samozřejmě máme i Hoffmana, který by si rád vyřídil účty s Jill..., nutně se zde musím objevit flashback do minulosti, ale John Kramer se nám zde objeví pouze jednou, a vše spěje ke konci, který pro mě osobně vyzdvihl hodnocení o jednu hvězdičku nahoru, protože to jsem opravdu nečekal...poslední Saw se tedy nijak neliší od svých starších bratříčků, což znaméná, pokud jste je viděli, podívejte se i na tento, pokud ne, jděte v klidu dál...Konec hry. ()

Sticks odpad!

Úplne zbytočný diel, ktorý neprináša do série nič nove a ešte k tomu nezvláda ani látku predošlých dielov, kde aspoň vyvrcholenia stáli za to. Ak by som Saw 3D videl ako prvý film zo série, dal by som viac, ale takto je to len k smiechu. ()

Black_doll

Všechny díly Saw jsou moje srdcovky, proto jsem se celá natěšená jako správná fanynka rozhodla jít na Saw 3D do kina. Ten název se mi trochu příčil, nechápala jsem proč to nemá normální pořadové číslo. Na konci mi došlo proč. Film už neměl tak propracovaný děj jako předchozí díly,tvůrci sázeli hodně na efekt a to výrazně ubralo na kvalitě filmu. Zvlášť v kině se moji vrstevníci chovali jako tupé stádo ovcí – při „krvavých“ scénách seděli a ani nedutali a při ostatních se chovali jako hovada a nestyděli se nahlas smát a mluvit. Takže pro tuhle inteligenční kategorii byl Saw 3D jako dělaný, nejspíše a bohužel tímto splnil svůj úděl.. ()

Crybaby

Premna pathviezdickove finale pathviezdickovej serie Saw, ktora vo mne vzbudzuje take pocity, ze to neviem ani vyjadrit. Poriadny scenar, perfektna hudba, objasnenie deja, vsetko co treba, to malo. ()

zuzulatomas

Podla mna dost dobry diel, lepsie ako tie posledne co boli. Dost zaujimavy koniec, dobry dej, a aj tie pasce boli celkom ok. Pribeh sa odvija od toho ako jeden "prezil" avsak pritom klamal o svojej minulosti a osude. Nasledne ho to dostihlo a ma moznost si to prezit tak ako o tom rozpraval. 4* ()

sunjata

Chvála bohu nám PILA konečně skončila. Byl jsem sice věrným divákem a ani poslední díl série jsem si nechal ujít, nicméně nastavovované kaše už bylo přece jenom dost. Poslední díl postrádal napětí, pasti byly vcelku nenápadité a závěrečný zvrat/odhalení byl tentokrát pořádně nemastný neslaný. Přiznám se taky, že se mi z těch kruťáren stále více nadzvedává žaludek, takže byl nejvyšší čas přestat. ()

kobras5

Velice špatné zakončení celé série, na kterou budu ještě nějaký ten rok s radostí vzpomínat. Osobně bych nějaké to pokračování ještě bral, ale raději ne, nebo tím ještě více pokazí pověst série jako takové. Tentokrát už se nedočkáte žádných pastí, které by stály za zmínku a na které bych si vzpomenul oproti většině předchozích dílů (mimo jedné pasti, která již několikrát byla použita), žádná sláva, jediné, co se musí nechat je poměrně "vydařený" konec. 40% (viděno na DVD česky i anglicky). ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D