Bez servítky

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2009, 40 min

Účinkují:

Juraj Mokrý, Richard Stanke, Viktor Horján, Paviel Rochnyak, Roman Pomajbo, Maroš Kramár, Ján Kroner ml., Jozef Vajda, Adela Vinczeová (více)

Denná reality show o varení, v ktorej každý týždeň súťaži päť hostiteľov. Každý deň má jeden z nich pre ostatných pripraviť večeru na určitú tému. Po jej skončení ostatní súťažiaci individuálne hodnotia a prideľujú body za jedlo, jeho prezentáciu a zábavu pri večeri. Vyhráva ten, kto od svojich súperov získal najviac bodov. Víťaz získava titul najlepšieho hostiteľa a 1000€. (oficiální text distributora)

kingik odpad!

Prodávejte už jídlo v pilulkách anebo jako amarouny a je klid od těchto pořadů o vaření. Zřejmě se jedná o obsedantní perverzi programových tvůrců, protože si jinak nedovedu vysvětlit, že když kdykoliv přepnu na jakýkoliv televizní kanál, tak se tam něco vaří, klohní a nad tím stojí nějaká vyhaslá celebrita, co chce vydělat koruny a v tomto případě eura na dovolenou. Tam neoholený Vodochodský, tuhle zase Kašpárek s podivnou dikcí v řeči a onde zase duo Vydrová a Bouška a nakonec Bratři v akci a Krabicovy hnusoty. Minule zde vařilo osazenstvo z letošní Superstar! Nedá se na tyhle pořady dívat. A nejhorší je, že účastníkům to vaření přijde zábavné anebo to zdařile předstírají, že jsou nadšení. Takže zrovna upřímnost v tomhle taky nehledejte. Vzájemné hodnocení účastníků je pak totál alibistické. Mé hodnocení: 0% ()

pabelito

Velmi zabavna relacia:) "Kuracie prsia natrieme kecupom, zalejeme horcicou, posypene eidamom a dame zapiect". Bral by som to ako sociologicku studiu o stave nasej spolocnosti. Lebo narod, ktory zerie taketo sracky a este je schopny nazyvat to varenim, je podla mna v ramci Europy dost unikat. Bez servitky je proste taka slovenska commedy reality show:) (disclaimer: Ale ano, obcas sa tam varia aj dobre veci...) ()

MM_Ramone odpad!

Ďaľšia podradná televízna relácia o varení. No tento krát je to naozaj niečo výnimočne stupidné. Kuchárska reality show, v ktorej sa navzájom hostia piati trapkovia z prostého ľudu, ktorí sú ochotní šaškovať pred kamerou. Následne hodnotia jeden druhého. Niečo otrasné. Keby som sa mal ku tomu vyjadriť "Bez servítky", tak by tu padli hodne sprosté slová. Takže radšej len krátko: odpad! ()

RigorMortis odpad!

Zasa jedna tuctová kuchárska show, no miestami zaujímavé recepty. Ale za smotánkovský špeciál, celkový koncept, vymleté komentáre niektorých účastníkov (napr. slečna playmate - rozumej šľapka - a jej orechy zo severojužnej Austrálie rozbíjané tĺčikom v keramickej miske) a afektovanosť tomu nemôžem dať normálne hodnotenie. ()

anusha

Videla aspoň milióóón častí a vôbec sa za to nehanbím, pretože nieje to vôbec také zlé ako to ľudia hodnotia. Samozrejme že úroveň varenia sa nedá nejako ucelene ohviezdičkovať. Lebo je to reality show a zaleží od konkrétnych ľudí čo v danom diely varia. Podľa mňa je dosť plus že ľudia musia nakupovať všetko u nás a tak všetky recepty si môžete vyskúšať. Sem tam sa to fakt vydarí napr. ak sa objaví nejaký dobrý kuchár alebo vtipný človek čo si cely týždeň robí srandu z Bruchalu že je gay:) ()