V ulicích New Yorku se na hranici zákona snaží balancovat dva neohrožení, ale velmi drsní policisté Danson a Highsmith. Zná je už celé město, jedni jimi pohrdají, jiní je obdivují. Jejich pravým opakem jsou kolegové Terry Hoitz a Allen Gamble, kteří se ale kvůli papírování do ulic prakticky nedostanou. Oba se stávají terčem každodenních posměšků a všichni jimi otevřeně opovrhují. Když během policejní akce Danson a Highsmith tragicky umírají, rozhodne se Terry, že je s Allenem nahradí. Terry se zbraní v ruce přinutí Allena, aby vstal od psacího stolu a vyrazil s ním do akce. Krátce poté dojde k přestřelce mezi překupníky kokainu. Terry Allena vyprovokuje k riskantní jízdě, a tak se Allen vřítí na místo činu, rozmetá zabavený kokain a přejede tělo zastřeleného překupníka. A na problémy je hned zaděláno... (TV Nova)

teutates

Opäť, ako inak... veľké očakávania, ktoré neboli dostatočne naplnené. Aj napriek tomu The Other Guys potešili o niečo viac ako Cop Out (to len tak na okraj). Adam McKay nie je až tak "marný", čo potvrdil aj tuna... nemôžem tomuto snímku niečo vyložene vyčitať, skôr len... "niečo tomu chýba, no a samozrejme nebolo to úplne ono"(dosť). 7/10 Mrzí ma len dvojica Jackson - Johnson, určite si zaslúžili viac priestoru. :D ()

swamp

Opravdu rozporuplný film, u kterého chápu rozdílná hodnocení různých lidí. Mně v daný okamžik naprosto sedl, jenom ta délka (viděl jsem prodlouženou verzi) by mohla být kratší (ale na sestříhanou verzi už se dívat nebudu). Suchý humor, ústřední dvojice (Ferrell + Wahlberg) i ústřední ústřední dvojice (Jackson + Johnson) mě zkrátka bavili. ()

Ant

Velké očekávání a ještě větší zklamání. Jakože mám ferrellovky normálně v oblibě, tak tentokrát mě to vůbec nebavilo. Nepodařených vtípků tu bylo víc než těch podařených a celkově bych si přála, aby to mělo větší šťávu. Zkrátka nuda. ()

predators odpad!

Hodnocení Odpad! dávám především z toho důvodu, že se jednalo o letošní největší filmové zklamání. Je tedy fakt, že kono trailery toho taky mnoho nenabídly, ale takový brak jsem fakt nečekal. Na to, že jde o policejní akční komedii, tak veškerá pořádná akce se odehraje během prvních deseti minut a řekněme si upřímně, další zklamání příjde v tu chvíli, kdy dojde ke střídání bengbeng. Walhberg - Ferrell mi absolutně nesedli a ani si nevzpomínám, čemu jsem se měl z těch sáhodlouhých rozhovorů smát. Nuda bez nápadu, bez akce, s nefungující ústřední dvojicí a s jednou z nejhorších zápletek, které se v tomto žánru objevily. 10% ()

Slartibarkfast

Sebeparodující detektivka ve stylu Bláznivých střel. Snad jen s menší nadsázkou, ale stejnými pokusy o jednoduchý a přímočarý humor. Je tam vskutku spoustu úsměvných scén a člověk je stále v akci a s napnutou bránicí. Mark Wahlberg se mi moc líbil a opravdu jsem mu celý film fandil. Will Ferrell, na kterého mám malinko alergii, se tu zdál docela neutrální a vyloženě mi vadil jen v pár záběrech, takže se to ještě dalo skousnout a jeho trapná sranda prominout. Nicméně je to celkově velmi fajn oddychové a člověk to zas nesmí brát tak vážně. Kdyby ve filmu hráli dva podobní herci jako Wahlberg, pak by to asi byla ještě větší legrace, ale to je jen můj čistě subjektivní názor a Ferrellovská averze. 65% ()

Vitason

The Other Guys je velice příjemná komedie, kterou žene dopředu ústřední dvojice, které se opravdu daří a řekl bych, že chemie mezi herci funguje na jedničku, ať už se jedná o krásné ženy přitahujícího Ferrella, nebo věčně rozzlobeného Wahlberga. Ale není to jen dvojka špatných poldů, na kterých by stál celý film. Protože je zde dostatek kvalitních vtipů, slušná hudba a navíc se autorům výborně dařilo těžit z new yorského prostředí. Pochvala navíc za Dereka Jetera, a duo Jackson, The Rock, jehož odchod ze scény otevřel pusu celému kinu :-) viděno v USA ()

Happens

Hodnocení chápu, protože si to lidi pouštěli doma sami ve své skepsi "pustím si komedii a třeba mě rozesměje"...na to zapomeňte! Vemte kohokoliv sebou, kdo se umí trochu smát, vysmějte se z podoby a pak ten film oceníte... Žralokovy holky nesmí být smutné, málo pak vydělávají! ()

Bachy

Neuvěřitelná škoda. Někdo mrsknul do filmu Other Guys naprosto debilní záporáky a ty bohužel ovládají celý konec filmu. Wahlberg je perfektní, Ferrell taktéž, dialogy jsou výborné. Nápadů by taky nebylo málo, ale kdykoliv se musí posunout děj..skřípe to až si člověk zacpává uši a oči. Během filmu jsem si říkal, že je strašná škoda místního hodnocení, protože je to opravdu jízda a baví mě poslouchat slovní duely Ferrell vs. Wahlberg, ale pak..jsem pochopil, že film musí mít také nějakou zápornou postavu a nějaký příběh. A to je velký průšvih. 3,5 ()

Chrustyn

Další z velice slabých pokusů o akčně komediální buddy movie, který se snaží tvářit děsně cool ale po celou dobu nezvládá alespoň solidně pobavit. Popravdě ani trailer nepůsobil nijak zázračně ale ve výsledku film funguje ještě hůř a i ty sebe povedenější kousky prezentované v traileru nepůsobí v samotném filmu ani z poloviny tak dobře. Problém není jen v režisérovi, který je amatér a jakýkoliv z počátku alespoň trochu povedený vtip nedokáže včas utnout a zbytečně ho pokazí ale i v samotných hercích, kteří se sice báječně bavili ale přenesení pozitivní nálady na diváka se jim už nedaří a jejich rádoby vtipné ale ve výsledku silně infantilní výstupy jsou neskutečně trapné. Většina vtipů je zbytečně křečovitá a zoufale nevtipná, postavy se chovají dost podivně a ve filmu je nejedna situace, která nedává sebemenší smysl. Mohla to být fajnová zábava ale vedle tohoto díla působí i průměrní "Poldové" Kevina Smithe jako trhák. ()

iamek

U celého filmu jsem se zasmál jen jednou a to když Johnson a Jackson předvedli skok z budovy. Snímek měl slušný potenciál a začátek byl docela zábavný a koukatelný, ale po smrti J + J snímek spadl do naprostého průměru. Ferrell už na to prostě nemá. ()

korbitch22 odpad!

Benga v záloze aneb jak utopit 100 miliónů v hajzlu!Co to mělo jako bejt?Humor?Buď přestávám mít smysl pro humor,nebo lidem okolo měkne mozek.Tragický scénář,nevkusně trapné vtipy a debilní scény,které opět nemají žádnou logiku či význam,film je bez tempa a opět mu chybí celyství scénář.Začátek s Rockem a Samuelem mě ironicky rozesmál a co se týče fungování dvojice Wahlberg a Ferrell,to je tragédie sama osobě.Další film,který mě vyloženě urazil a zaplatit za něj v kině,tak přísahám bohu že rozbiju někomu v sále rypák.Děj je zoufalý a unylý,jejich vyšetřování nemá štávu a co měli bejt ty jejich trapný scény s jejich ženama???ta scéna kdy Eva Mendes posílá svojí matku přes ulici,aby Ferrellovi řikala jak mu bude lízat koule,to má bejt jako sranda?nebo ty Wahlbergovi výstupy na výstavě nebo tanečním sále!To mělo bejt co?Máte někdo k týhle sračce návod?Jediné mini pozitivum je Keaton.Jinak fuj trapas a shit....1%. ()

LaciLC

Prvá polovica bola super, parádne som sa bavil a mal som pocit, že je to asi najlepšia komédia za posledné roky. Postupne však ako by začali dochádzať nápady, ubúdali hlášky a trošku sa to začalo naťahovať. Ale bavilo ma to aj tak. Obsadenie bolo parádne a bola aj akcia aj dej. Určite by ale prospelo keby bol film kratší (kľudne aj o 20 minút). Dávam štyri hviezdy, je tam Eva Mendes, Anne Heche a tá prvá hodina je fakt brutálne nabitá. ()

mcb

Navrhoval bych spin-off s The Rockem a Jacksonem. Jejich pětiminutový opening v sobě skrývá jako jediný pravou nahláškovanou zábavu v třeskutě akčním podání, kterou měli celí Benga v záloze být. Zbytek je jen nehorázně zdlouhavé čekání na závěrečné titulky i navzdory tomu, že pár fórů se opravdu povedlo. Škoda, že se tvůrci nepustili do ryzí parodie, tenhle film měl potenciál být alespoň takovou lehkou odnoží Bláznivé střely. ()

jojinecko

Oveľa viac trápna komédia ako vtipná komédia (vlastne platí to, čo som napísal o Ferrelovom filme Step Brothers). Paradoxne sa tu stretla dvojka mojich takmer top "neobľúbencov" v hlavný rolách - antiherec Wahlberg, ktorý nemá ani dramatický ani komediálny potenciál a jeho parťák - Will "tupý ksicht" Ferrell. Scenár je plný absurdít, čo by bolo fajn, keby neboli tak brutálne prvoplánové. Podarených momentov síce pár bolo, ale aj tie sa stratia v podpriemernosti celku. ()

Flego

Neskutočne ukecaná akčná komédia. Od začiatku sme svedkami nadupanej akcie a do toho sa miešajú šialené dialógy. Bavil som sa na absurdnom humore a super hláškach. V poslednej tretine sa film dostáva do úzkych a na vine je práve nezvládnutá absurdnosť scén, ktorá sa v tejto časti príbehu stáva kontraproduktívnou. Celkový dojem je však príjemný, ak divák vypne mozog, dokáže sa náramne pobaviť. Hodnotenie je niekde medzi 3 a 4. ()

honajz

Naprosto zbytečný film, který není ani komedií. Tvůrci by se měli nejdřív podívat na Kopps nebo Hot Fuzz, jak se podobné filmy dělají. A jak mohou být daleko vtipnější. Už úvodní scéna dává tušit, že něco je špatně. Je špatně sestříhaná, akce je neakční a hlášky jako od studenta pomocné školy. A kdž zkombinujete lidový humor se sofistikovaným, to je teprv maglajz. http://www.dvdextra.cz/dvd-recenze/benga-v-zaloze.html ()

hrona

Po dlouhé době kvituji české znění. Tenhle film mě po dlouhé škále trapných amerických komedií konečně pobavil se vším všudy. Will Ferrell, ačkoli jeho komediálnost mi moc blízká není, je zde velkým tahounem, Wahlberg obstojně sekunduje. Škoda pánů Jacksona a Johnsona, kteří zde mají jen epizodky. Na druhou stranu nejedná se o akční film, nýbrž komedii, která má za úkol pobavit hlavně slovem a to se obstojně daří. Asi trošku nadhodnocuji, ale proč by ne - já se zkrátka jen dobře bavil. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)