Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. Producent těžkotonážních akčních velkofilmů Michael Bay se rozhodl, že právě teď nastal čas, aby tihle specifičtí bojovníci se zlem opustili stránky časopisů a televizní seriál a konečně s plnou parádou vpadli na filmové plátno. Podobně urputně Bay kdysi prosazoval první Transformers, s nimiž vstoupil do elitního klubu nejúspěšnějších filmových ság současnosti. A historie se může opakovat... Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho totiž strach a všehoschopný Trhač, jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizaci vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři bojovníci v krunýři a s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April (Megan Fox). Společně odhalí Trhačovy děsivé plány na rozšíření jeho impéria a rozhodnou se je vlastními výrazně vylepšenými silami překazit. (Cinemart)

Terminator666

Špatné, špatné, špatné. Obsazení herců je dobré, příběh se z počátku vyvíjí celkem slibně, ale potom. Tenhle film nemá víc jak na 3 hvězdy. ()

J.Gotti

Pro mě velké zklamaní. Želvy vypadají v celku fajn, ale ten příběh... :( Ach jo... Jak bylo psáno níže, občas nějaká akční scéna za jedna. Film jsem viděl v DVD kvalitě a v originálu. Jsem zvědavý na BLU-RAY a na DABING. Možná mě dabing v tomto filmu pomůže. Jinak humor super. Za 3! PS. Film jsem shlédl po 2. a na BLU-RAY. Musím se držet abych neubral hvězdičku. :( ()

Pritok

Aj ked to bolo miestami retardovane, tak ma na to bavilo kukat a videl som to na 1x co a mi stava stale menej pri novych filmoch. clovek musi mat naladu na nigga pubertalnu dickovinu a potom mu to sadne. ()

RoyBatty444

Seriálové podanie(slabá zápletka ala jedna časť kresleného seriálu), nudné postavy, stereotypné korytnačky ala gangsta-rapa s vychovaním, nudný klišoidný dej a pár akčných scén nerobí určite žiaden film ani pre adolescentov. ()

MakinaB

Říkejte si co chcete, ale tohle bylo tak jeblý až to bylo dobrý. Ty jejich hlody a dementní pindy mě bavily a Bay tomu zase dal potřebnou akci a věci vylétávající do vzduchu. Odsýpalo to, nenudila jsem se a dost jsem se nasmála. Už podle námětu by člověk měl očekávat blbinu a tu prostě dostal, takže film splnil to, co sliboval. Ujeťárna, která nenaštve svou debilitou a to se v dnešní době hned tak nevidí. U mě za čtyři a nemám výčitky svědomí. ()

Mrsina

Na Želvách ninja jsem vyrůstal a vždy jsem byl do nich blázen, ale tenhle nový výtvor je katastrofální humus, který se snaží být za každou cenu vtipný a epický, ale místo toho, je to ještě horší. ()

zurivymlok

Pokud byla cílovka děti do 12 let, pak ok, ale pokud se na toto měli chytit i dospělí, tak je to hodně velký průser. Zápletka stupidní, akce přepálené a humor mi opravdu ani trochu nesedl (není trapný, ale spíše zoufale nevtipný a neoriginální). Režie, vyjma úvodní scény, která velmi připomínala Nolanova Batmana, neobsahuje žádnou scénu, kterou by už nenatočil Bay. ()

TT1905

Na Želvách jsem vyrůstal, takže o to víc bolí tahle stupidní parodie na ně. Naprosto zprzněný původní příběh, robo-Trhač, želvy s chováním podprůměrně inteligentního posluchače hiphopu... Vše krásně shrnul ve svém komentáři DaViD´82 Neskutečné zklamání. ()

WilliamMW

Trhac transformer, Triska Otto Octavius, Leo hrajici tak pate housle - a to jsou zelvy opravdu stale jen 4, pozadi pribehu o puvodu zelv totalne prekopane a prekroucene... No, proste s puvodni peckou, na ktere clovek na pocatku devadesatek vyrustal, to nema absolutne nic spolecneho. Kdy uz lidi prestanou na ty remaky chodit, aby rejzove konecne zacali tocit neco originalniho, co stoji za listek? ()

Vital

Tohle je akční nářezák,a škoda nevyužitého potenciálu,který želvy mají,jsem (nejspíš) bohužel zaritej fanda želv,ať už u původních animovaných,nebo i z filmovaných,tohle je rychlodráha kde se seznámím se všema postavama za dráhy letu a najednou je tady konec,nemám tento styl rád. ()

zekon

Další odporný remake vyrobený cíleně pouze pro prachy dolovanýma z diváka nahypovaným 3D. Ze začátku to vypadalo slibně. Ve chvíli kdy se objeví želvy vybavené elektronikou, totálně vezme za své předloha a autor si cucá většinu z prstu, nastoupí transformer místo Trhače je třeba nachystat kýbl na zvratky. Pak se to mění v 3D sračku bez ducha a dívatelnosti. FUJ!!! ()

phoex odpad!

Digitální orchestr hrající thrash metal. Všeho je ve filmu moc, tím film ztrácí veškerou úroveň. Když k filmu připočítám opravdu nesmírně příblblé hlášky, kterých je dostatek tak film vyhazuji do koše. Dětem raději pusťte dokument, nebo klasickou starou pohádku, než je dopovat takovýma kravinama. ()

JaryKury

Když jsem viděl poprvé v kině Želvy ninja, říkal jsem si skvělý, akcí nabitý a vtipný film. Když jsem si však tento film pustil znovu byl jsem značně skeptičtější. Nepůsobilo to na mě už tak vtipným dojmem, ba co víc film není ani tak propracovaný. Bohužel děj prolítne před námi jako nůž máslem, nezachází do podrobností, ale vytáhne jen důležité věci a nalepí je na sebe. Jako kdyby se snažil někdo dělat jen výtah z celé legendy Želvy ninja. Na chvíli se nikde nazastavíme, neproniknem hlouběji, jen se vezeme a koukáme. Vše to korunuje Trhač se svým robotickým brněním, kde jsem měl pocit že proti ústředním hrdinům stojí Transformer a ne shogunovský bojovník starého Japonska. A tak s lítostí dávám tomuto filmu, který vybral mé dětské hrdiny a pokosil je 52%. ()

Pecanick

Vcelku to ušlo. Vtipné želví hlášky a kozy Megan Fox drželi film při životě. Co mě, ale u filmů tohodle typu neskutečně vytáčí je nedomyšlenost detailů.. Při závěrečné bitvě na střeše budovy, z baráku dolů padají trosky a vypatlaný obyvatelé New Yorku stojí dole jak magoři a nechají si padat trosky na hlavu... ()

Želvy Ninja se vrací do akce

Želvy Ninja se vrací do akce

23.03.2015

Loňský reboot Želv Ninja vydělal skoro půl miliardy dolarů. April s tváří Megan Fox (Transformers) se tak samozřejmě vrátí, a s ní i čtyři ústřední zelení hrdinové. Premiéra druhého dílu nás čeká 3.… (více)

Zombie vs. Roboti. Protože proto.

Zombie vs. Roboti. Protože proto.

10.01.2015

Michael Bay kdysi založil firmu Platinum Dunes, která produkuje především malé horory. Loni ale zrebootovala Želvy Ninja a byl z toho její zatím nejvýdělečnější film, takže není divu, že se vrhá na… (více)

Bay a jiná galaxie

Bay a jiná galaxie

31.08.2014

Želvy Ninja se vrátí už za dva roky

Želvy Ninja se vrátí už za dva roky

11.08.2014

Ve studiu Paramount Pictures si do poslední chvíle nebyli jistí, jestli budou mít nové Želvy Ninja úspěch nebo ne. Zámořští kritici film strhali a ostatní reakce také nejsou zrovna nadšené, o platící… (více)