• Radek99

Barrandovský Animáček z Hollywoodu. Přiblblé dokonce i na velmi nízký standard Michaela Baye...(30.8.2015)

Velmi vkusná, zábavná a svěží želví jízda. Natočeno je to velmi stylově a přehledně, o zábavu se stará Mickey svými vtipnými hláškami, potěší i svůdná Megan Fox a epická akční scéna ve sněhu, která je vizuálně dech vyrážející. Zde není potřeba nad ničím uvažovat, já tyhle filmy miluji, je to skvělá oddechová zábava a já se bavil výtečně. Podobné guilty pleasure jako Hercules. 80%(26.10.2014)

• hirnlego

Aby nedošlo k nějaký zbytečný mejlce, bylo by dobrý opravit název na "Jak hluboko do krunýře jdou zarazit Rafaelovy koule?", to to vystihuje mnohem líp (a zrovna ty jeho jsem mívala nejradši, takže nedík dvojnásob). Vtip začal a skončil zhruba s Batmanem, pak to až na pár světlých chvilek spíš bolelo (mongoloidní negr Michelangelo). Ke konci už to byly normální jatka mýho skvěle vytříbenýho vkusu, který zachraňoval jen Fichtner v upnutym černym trikotu (to by vůbec měla bejt povinná výbava každýho pánskýho šatníku). ___ Přistupovala jsem k tomu naprosto bez předsudků, třebaže kluci jsou digitální (já chci maso v kostýmu) a točil to ten pičus nešikovnej Liebesman, ale ani zdaleka to nestačilo. Tak nasrat.(20.8.2014)

• Jara.Cimrman.jr

"Oba jsme už dospělí, oba dobře vypadáme, ty možná líp, to můžeme probrat, ale jde o to, že si nemusíme vymejšlet, abysme mohli bejt spolu." No jo, někteří chlapi zkrátka na pohádky o bojovných želvách nevěří, ale já bych reportérce April O'Neilové věřil snad i tu autech, co se mění v roboty. Krásné ženy se zkrátka mají poslouchat, protože za to jednak může být odměna a taky se může stát, že mají pravdu. Vraťme se však ke vztyčeným plazům s krunýřem. Ti mě bavili jen při pobroukávání ve výtahu, protože jejich hlášky byly na želvy poměrně suché, šavlovačky s předem daným výsledkem mne trošku nudí a z tradičních závěrečných keců o rodině se spontánně osypávám.(21.3.2016)

• viperblade

Zhlédnuto v kině. Po hodně dlouhé době se mi stalo, že jsem v kině usínal. Na tenhle film jsem šel s tím, že mě může jen překvapit, chtěl jsem jen něco, co bude barevné a zabaví mě to na hodinu a půl. Nestalo se, vtipy nefungovali, želvy vypadaly docela zvláštně (nechci říct špatně, ale zatímco želvy z původní filmové série vypadaly vesele a přátelsky, tyhle vypadaly jako že zabijí vše, co se hýbe a že jedou na steroidech) a Megan Fox byla obrovská castingová chyba (speciálně když jsem se dozvěděl, že tuhle roli mohla hrát Anna Kendrick, který by tu roli pozvedla na nový level) a hodně levný způsob, jak na to dostat více lidí. Díky bohu za Williama Fichtnera a za fakt, že to uběhlo rychle. 40 %.(28.11.2014)

• - Spoiler: Roku 2012 producent Michael Bay uvedl: „Tyto želvy jsou mimozemské rasy…“ O rok později popřel vlastní slova: „Byla tu řeč o tom, že z nich děláme vetřelce. Neděláme. Je to hnusná lež!“ Byla to svým způsobem pravda, jelikož mutagen pochází z jiné planety. (Zdroj: news.moviefone.com) (PauloZ)

• - Keď sa korytnačky, April O´Neil (Megan Fox) a Vernon Fenwick (Will Arnett) dokĺžu potrubím do Sacks Tower, všetci sú suchí napriek tomu, že potrubie bolo plné vody. (Laslo)

• - První hraný film o nindža-želvách, v němž byla použita technologie snímání pohybu – tzv. MoCap – a který byl uveden ve 3D. (starblade)