Ninja Transformers Turtles. Devadesátá léta formovala moje mládí/dospívání. Obojživelní ochránci New Yorku Michelangelo a spol. byli toho času docela zjevením. Tvůrci jsou ohleduplní i k těm divákům, kteří o nich „nikdy“ neslyšeli, takže se zmíní o genetické laboratoři a vyrůstání ve stokách. Vzápětí začne poměrně solidní oddechovka, u které není radno moc zapínat mozek. Pokud přetrpíme momenty, kdy chce necharismatický a ňoumovitý kameraman sbalit luxusní Megan Fox, máme docela vyhráno. Michael Bay je cítit na sto honů, emoce vyprchávají velmi rychle, Whoopi Goldberg je úplně mimo. Naopak je tu třeba scéna předlouhého zasněženého srázu, ze kterého se řítí kamion, želví bouráci a bezejmenní protivníci nebo finále, kde všechno po bayovsku vybuchuje, bortí se a lítá vzduchem. A o to nám vlastně v tomhle případě jde!!(29.11.2014)

• Wacoslav1

No je to přesně jak jsem se obával a proto jsem furt trochu váhal jestli se na to podívat nebo ne. Bál jsem se totiž jestli se oproti původním filmům který jsem v dětství žral to kouzlo nevytratilo. A ono se bohužel vytratilo ne teda úplně neříkám, že bych při sledování vyloženě trpěl to zase ne dokonce jsem chvílemi přemýšlel i o třetí hvězdě ono to totiž jako zábavná jednohubka neurazí, ale do kvality originálu to má bohužel pořád dost daleko.45%(6.9.2014)

Super pohodová zábava. Jako původním želvám to nesahá ani po kotníky. Ale nijak to neurazí. Prostě je to ale stejné ja většina nových akčních scifi / fantasy filmů. Strašně super vizuální stránka ale obsahově už tak moc ne. Je to prostě jen jako odreagování.(21.11.2014)

Želvy Ninja jsou po bilionté zpět a tentokrát spíš než želvy připomínají čtyři mini Hulky a pro pobavení publika si sebou táhnou kopec infantilního humoru, který se letos tak osvědčil už ve Strážcích vesmíru. A taky je tu sexy Megan Fox a 3Dčko, obojí moc pěkné, to druhé se předvede především ve 3/4 stopáže při zimních radovánkách, což je část filmu, která je v obohacení o prostor zatraceně luxusní. Jinak je tenhle film jednorázovka, přesně jako ty humorný hajzlík knížečky, sem tam se pobavíte, sem tam nahodíte výraz trapnosti, sem tam zapomenete dřív, než otočíte stránku a nakonec to všecko stejně pošlete jedním tahem splachovadla do kanálu. A tam si želvičky přece ták lebeděj. 50%(2.12.2014)

Myslim, že si Jonáš zaslouží pochvalu. Jakožto první režisér s retardací třetího stupně natočil krátkej, údernej, vtipnej a hlavně KRÁTKEJ film, kterej nestihne nudit ani přesto, že se v něm vůbec nic neděje a spojení jako "vývoj postav", "příběh", "dějové zvraty" byly pro toho osmiletýho kluka, co psal scénář a pro kterýho je to evidentně natočený, sprostý slova. Bavil jsem se a asi se za to trochu stydím. I když po hlášce "čtyři roky jsem studovala žurnalistiku" jsem při pohledu na botoxem nacpanej ksichtík Meganky šel skoro do kolen.(19.8.2014)