Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ***

  Takový šup sem, šup tam. Poněkud chaotický a špatně se v tom člověk orientuje. Zpracování mi v tomhle případě nesedlo. Většinou u filmů kritizuju to, když se začátek okecává a trvá dlouhou dobu, než se něco začne dít, ale tady jakoby se naskočilo rounou do rozjetého vlaku. Jako kdyby to už bylo pokračování Želvy Ninja 2. Chybělo mi to objevování, jenže tady se zřejmě počítalo s tím, že Želvy již známe jako své boty, takže se s představováním nebudeme muset zabejvat...(22.12.2014)

 • novoten
  ****

  Z pozvolného rozjezdu příjemná zábava, ze sympatického vizuálu akční scény, u kterých jsem buď zatajoval dech nebo potichu fandil. A v závěru ten nejširší úsměv. Leo, Mikey, Don a Raph už sice svůj předobraz z před dvaceti let připomínají čím dál méně, ale díky želvímu hláškostroji a trefně obsazenému Arnettovi se to odpouští docela snadno. Vyslovená škoda je potom pozměněný origin Třísky a Trhače a s tím související dějové otazníky a absence jejich vzájemné rivality. Protože kdo ví, kam by potom výsledné hodnocení chtělo šplhat.(20.8.2014)

 • castor
  ***

  Ninja Transformers Turtles. Devadesátá léta formovala moje mládí/dospívání. Obojživelní ochránci New Yorku Michelangelo a spol. byli toho času docela zjevením. Tvůrci jsou ohleduplní i k těm divákům, kteří o nich „nikdy“ neslyšeli, takže se zmíní o genetické laboratoři a vyrůstání ve stokách. Vzápětí začne poměrně solidní oddechovka, u které není radno moc zapínat mozek. Pokud přetrpíme momenty, kdy chce necharismatický a ňoumovitý kameraman sbalit luxusní Megan Fox, máme docela vyhráno. Michael Bay je cítit na sto honů, emoce vyprchávají velmi rychle, Whoopi Goldberg je úplně mimo. Naopak je tu třeba scéna předlouhého zasněženého srázu, ze kterého se řítí kamion, želví bouráci a bezejmenní protivníci nebo finále, kde všechno po bayovsku vybuchuje, bortí se a lítá vzduchem. A o to nám vlastně v tomhle případě jde!!(29.11.2014)

 • RedAK
  ***

  Kolik kokainu musíte vyšňupat, abyste natočili toto? Lajnu? Gram? Kilogram? Středně velký turistický kufr? Cisternu? Sklad Sámera Issy? Kolumbijské rezervy? A co děti, mají si kde hrát? Samozřejmě vím, že studenokrevní plazi se speciálním špionážním výcvikem jsou letitým, nezpochybnitelným hitem, avšak mě v dětství nějak minuli, neboť jsem se jakožto nadprůměrně inteligentní dítě, směle bilancující na hranici geniality, věnoval činnostem s reálným podkladem, které by mohly být světu prospěšné. Sice se mi nikdy nepodařilo vynalézt rekombinantní vakcínu pro barbie panenky, ale zase jsem nasměroval na správou životní cestu spoustu Kenů. V dnešní době chodit na letní blockbustery, to je jako prcat šlapku z dálnice; člověk od toho nic moc nečeká a když mu neupadne péro, tak se i trochu pobaví. Jako jo, má to nespočet digitálních fíčurinek a občas i nějakou tu akcičku, ale jakou to má vypovídací hodnotu, když scénku s ucházejícími filmovými efekty dnes dokáže spatlat dohromady i negramotný slepý autista na svém GameBoyi? A za zmínku stojí samozřejmě mamča Megan, kterou drží při životě pouze scénář. Já nevím, proč ji do těch filmů furt cpou. Jasně, je to každopádně šukatelná kost, nad kterou slintá kdekterý obtloustlý panic bydlící ve svém zatuchlém world of warcraft sklepení, ale to je v podstatě jediná její vlastnost, kterou se může chlubit. "Jéééj, jsem šukatelná kost, hou hou, a člověk co rád šuká kosti bude asi nekrofil, jéééj jou hou". Megan Fox s hereckým výkonem vypeckované nektarinky je prostě špatná volba. Tady máte její kachnu a už s ní palte, prosím pěkně, do prdele. Děkuji. A nyní mě omluvte, jen co vymažu ze slovníku všechny kundy a kokoty, půjdu na film sepsat erudovanou recenzi se slovními obraty typu "...variabilita exaktní paralely děje...", pro ty kundy a kokoty, co mě za to platí.(16.8.2014)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Paramount // Počet premietajúcich kín v USA: 3,980 // Otvárací Víkend v USA: $65,575,105 // Svižné, vtipné, akčné a vizuálne kvalitné ....... 80%(16.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace