Rozpočet $125miliónovTržby USA $191,204,754Tržby Celosvetovo $493,333,584Tržby za predaj Blu-ray v USA $67,866,173 //počet predaných kusov 2,167,344Tržby za predaj DVD v USA $32,918,121 //počet predaných kusov 2,062,083║ nakoniec úplne v pohode popcorňák, kde počítačovo animované korytnačky znesú akékoľvek normy, jednouchý dej šlape ako hodinky a nenudí ani na chvíľu, občas nejaký ten zaujímavý nápad v rámci scénok poteší, akcia prevažne prehľadná a svižná, infatelné scény v znesiteľných medziach a hlavne krasotinka Megan Fox pekne spríjemní pozeranie, takže všetko tu splní účel ale srdcovky z 90.rokov(Korytnačky ninja (1990)+Korytnačky ninja II. (1991)) ostávajú nezdolané /videl v kine: 60%/(24.8.2014)

• Slasher

Děkuju CSFD projekci za to, že jsem nemusel platit za takový hovno. Na želvy se nedalo dívat jak nechutně je někdo nadesignoval, ale to je jen ta moje největší námitka... Vlastně ani nejsem způsobilý tu něco hodnotit a komentovat, poprvé v životě jsem v kině usnul a hned asi na třetinu filmu. Vraťte mi je zpátky animovaný.(19.8.2014)

|| Scenár: Josh Appelbaum, Andre Nemec, Evan Daugherty / Predloha: Peter Laird, Kevin Eastman (Charaktery) | Hudba: Brian Tyler | Distribúcia: Paramount Pictures | Štúdio: Nickelodeon Movies, Platinum Dunes | Rozpočet: 125 miliónov $ | Tržby: 185,265,383 $ || Nostalgická struna sa rozvybrovala minimálne na 400Hz, bavil som sa skvelo, ako na starom predchodcovi, na ktorom som bol v kine ešte s otcom. Film sa našťastie vôbec neberie vážne, tak isto, ako ani scenár a režisér neberie vážme postavu Megan Fox, a využíva ju ako komediálny element, spolu s purbertálnymi korytnačkami. Výborná zábava na jedno vydenie, nasmerovaná na detské publikum. 70% | Kino Atlas Praha, 19.8.2014 |(19.8.2014)

Je milé vidět, že Hollywood umí pořád natočit fajnový materiál pro dvanáctileté teenagery. Přesně kvůli tomuhle někdo vymyslel slovní spojení pop-cornový výplach; akce na sněhu byla jedna velká parádička.(6.11.2014)

• hirnlego

Aby nedošlo k nějaký zbytečný mejlce, bylo by dobrý opravit název na "Jak hluboko do krunýře jdou zarazit Rafaelovy koule?", to to vystihuje mnohem líp (a zrovna ty jeho jsem mívala nejradši, takže nedík dvojnásob). Vtip začal a skončil zhruba s Batmanem, pak to až na pár světlých chvilek spíš bolelo (mongoloidní negr Michelangelo). Ke konci už to byly normální jatka mýho skvěle vytříbenýho vkusu, který zachraňoval jen Fichtner v upnutym černym trikotu (to by vůbec měla bejt povinná výbava každýho pánskýho šatníku). ___ Přistupovala jsem k tomu naprosto bez předsudků, třebaže kluci jsou digitální (já chci maso v kostýmu) a točil to ten pičus nešikovnej Liebesman, ale ani zdaleka to nestačilo. Tak nasrat.(20.8.2014)