Nejsem žádný fanoušek Želvých Ninjů a ničeho takového. Tento snímek jsem si pustil jen z čisté zvědavosti. Zklamaný samozřejmě nejsem, protože jsem nic neočekával, ale také nejsem ani nadšený. Příběh a zápletka nikterak zajímavá, akční pasáže docela slušné, i když občas otravné. Jenže ze všeho nejotravnější byla Megera Foxová a i když se snažila působit vážně, nevěřil jsem jí ani slovo a potom nemluvím o závěru, to byl tak trošku úlet. Nakonec nejzábavnější ze všeho byly želvy a místy dokázaly i příjemně pobavit a odreagovat. Želvy Ninja nám nic moc neukáží, ale do nudného večera a průměru, se vejdou naprosto s přehledem .. 5/10 = 59%(4.11.2014)

Takový šup sem, šup tam. Poněkud chaotický a špatně se v tom člověk orientuje. Zpracování mi v tomhle případě nesedlo. Většinou u filmů kritizuju to, když se začátek okecává a trvá dlouhou dobu, než se něco začne dít, ale tady jakoby se naskočilo rounou do rozjetého vlaku. Jako kdyby to už bylo pokračování Želvy Ninja 2. Chybělo mi to objevování, jenže tady se zřejmě počítalo s tím, že Želvy již známe jako své boty, takže se s představováním nebudeme muset zabejvat...(22.12.2014)

• choze

Želví nindžové byli vždycky jen přiblblou oddechovkou pro děcka, ale přiblblou oddechovkou pro děcka plnou zábavných, okázale bizarních a absurdně blbých nápadů. Pomineme-li samotné netradiční ústřední hrdiny (kterými byli jedny z nejpomalejších zvířat na zemi pasovány na nindža bojovníky), měli jste tu drsňáka Trhače vtipně ponižovaného živým mluvícím mozkem z jiné dimenze, dále zmutované kance a nosorožce se samopaly, robonindži, které želváci kosili po stovkách, aniž by přitom musela ukápnout jediná kapka krve, obří Technodrom-Hvězdu smrti vesele kočující newyorskou kanalizací, želváckou technododávku... v želvím vesmíru se zkrátka mohlo stát cokoli, pokud to bylo náležitě střelené. A tady abyste byli rádi, že oproti kinoanimáku z roku 2007 tu je aspoň ten Trhač a technododávka se mihne až v uplném závěru. Příběh mi byl ukradený, překopaný origin mi moc nefungoval, akce soustředěná do druhé půlky byla slabá, Tříska působil spíš slizce než sympaticky a fungovaly jen ty pěkně nadesignované a občas i vtipné želvy.(28.10.2014)

Moc jsem od toho necekal a ackoliv rozhodne nejde o nejakej vyzivnej blockbuster, za me nakonec spokojenost. Zadnej moc komplikovanej dej, takze se film nikde moc dlouho nezdrzuje a porad se neco deje. Je sice fakt, ze vsechny nejlepsi akcni momenty uz byly videt v traileru, ale zas tak moc to nevadi. Sem tam tu mame nakej forek pro odlehceni, ale mohlo by jich bejt vic. Celkove ale myslim, ze se tvurci presne trefili do toho vyzneni filmu, ktery se k zelvam hodi nejvic. Jedinej problem mam tak vlastne se samotnejma zelvama a Triskou, ne ze by byly trikove nejak spatny, to ne, jen proste vypadaj divne, trochu humusacky, ale zaroven trochu smesne. Takze ackoliv nemam potrebu koukat na film znova, nemuzu rict, ze bych se od zacatku do konce nebavil a o to slo tvurcum asi predevsim, takze pod ctyri hvezdicky nepujdu a pripadny pokracovani s chuti skouknu.(27.6.2015)

• Cival

Nebylo to úplně zlý. Být mi deset, asi jsem v extázi. Liebesmanovy režijní schopnosti jsou ale zhruba na úrovni soudnosti Megan Fox, co se týče plastických operací, ale jako béčková infantilní popcornovka akceptovatelné: Design i trikové podání postav celkem fajn a práce s mytologií nebyla tak trapná, jak obvykle bývá nejen u bayovin.(31.12.2014)