Tishe

Wow, páni, tak tohle byl nářez, co jinýho dodat. Film s plynem na podlaze (a to zcela doslovně) letící pouští bahnem a solí a bůh ví, čím vším ještě........ Hořkosladký pocit smutku a šílenství v jediném epickém filmu (a ikdyž tam šlo hlavně o ženský obešlo se to bez slaďáku, pokud si někdo vyloženě nechce rejpnout do krátké scény na konci s transfuzní stanicí a předčasně plešatou dámou) Kdybych měla shrnout děj, tak toho moc nevymyslím, prostě tam žádný nebyl. Max se objevoval dost málo a naučit se scénář netrvalo určitě dýl než půlku dopoledne, ale sakra, byla to sranda. Investice do filmu se rozhodně vyplatila, jak divákům, tak filmovým studiím. Tohle z hlavy jen tak nedostanu, uvidíme se ve Vallhale :D ()

jizvoun

Dějová linie není teda bůhví jak promakaná, ale od začátku do konce je to nabitý suprovou akcí, která mě ani trochu nenudila. Do toho mi rval uši nabušenej soundtrack, střih ani kamera mě neunavovala oči a grafické ztvárnění mi taky dost lahodilo. Prostě jsem z kina odcházel nadmíru spokojenej, a i když u toho nemusí člověk moc přemýšlet, parádně se u toho odreaguje. ()

Gluminator

Ajé, já to čekal, fakt na tohle nejsem, moc ujetý a šílený jak napovídá název. Ja ani nevim co k tomuhle mám napsat, prostě slabý hodně slabý 3 hvězdy... ()

JCS

Luxusni becko!!! Ja se bavil! Chces - li vysoce intelektualni zabavu, pak je toto snimek "zcela pro Tebe" 😃😎 ()

LycanLucian

NEJVÍCE SE MI NA TOMHLE FILMU LÍBILO NEBO SPÍŠ LÍBILA CHARLIZE THERON. HARDY SE DOST VYTRATIL, STAREJ DOBREJ MEL JE O ÚPLNĚ NĚKDE JINDE. ŠKODA, S NÍM BY TO BYL TŘEBA FILM ROKU. ()

MJI

Neuvěřitelná jízda. Nevybavuji si, že bych nějaký film cítil v celém těle tak, jako tohle. Viděno ve 3D 4DX. ()

hussky

Naprostá úžasná šílenost! Kdo neviděl, neuvěří! Od začátku až do konce neuvěřitelný masakr, který vás nenechá vydechnout! ()

DEADek

Tak snad abych se rozepsal víc než Maršál z lázní, když už jsme u těch pozdravů.. Od začátku slušnej kotel. Čekal jsem, až si budu moct vydechnout, ále Chorche nenechal a díky mu! Víc toho nesesmolim, pže jsem nalomenej a nechci to přehánět :D ()

Jurcekk

Nočná mora. Naposledy rýchlo a zbesilo 5 ... Toto je lepšie. Chváliť Toma Hardyho nosiť drevo do lesa... Charlize to pristalo. Pecka film.Treba v 3D. Takí Avengers a transformers sú na smiech. ()

Qer

Ohromující úchylná akční jízda, která se rozjede jako tank a zastaví až se závěrečnými titulky. Takováto vize postapokalyptické budoucnosti je přesně podle mého gusta. Úžasný vizuál a skvělý výkon Toma Hardyho skvěle koresponduje s dobrým příběhem, který by klidně mohl být otevřen dalším pokračováním. ()

snowman

Dobrá "kanada", jít na TOHLE do kina. Možná, kdyby to bylo od začátku podáváno jako parodie, dal bych tři hvězdy. Váhal jsem mezi dvěma... a "odpadem"... Fakt chyba, spolehnout se v tomto případě na procenta zde uvedená! ()

c0udy

Film vás okažitě vtrhne do příběhu a nenechá vás ani rozkoukat. Jedna akční scéna za druhou na vás chrlí tuny výbuchů, výstřelů a kaskadérských kousků, sem tam je tam přidán i humor...Člověk se po chvíli přestane divit proč Max vůbec nic neříká. Magor Nux, ze kterého se vyklubal správňák, Max, který přežije úplně všechno, zatímco ostatní tam padají jako mouchy, Furiosa, která je asi nejrozumější z těch všech a navíc skvělá řidička a sexy kočičky, které jsou pronásledovány jejich "manželem", samotným Králem Úchylů.... To je celá naše sestava. Tento film má tak originální styl a rychlý spád, že se nedivím proč má tak dobré hodnocení, prostě to není mainstream. No a ten týpek s tou kytarou....ten byl prostě nejlepší. Zřím vás. ()

BeeKay

U mna podobna sleha ako pitch perfect ci riddick. Inak povedane priamociary priamo k srdcu cez najvacsiu arteriu sa deruci adrenalin. Strpnute koncatiny a sladky pocit, blackout ()

fikee

Hezky se na to kouká, ale v zásadě jen hromada lidí všelijak bojuje, skáče, umírá, rodí, střílí a zamilovává se na kapotách postapokalyptických aut. Což 30 minut před koncem začíná připomínat ohranou desku. Sice moc hezky natočenou desku s fotogenickým ansáblem, ale pětihvězdičkové výkřiky extáze zde okolo mi příjdou hysterické. ()

durdos

Stupídna "Cesta tam a zase zpátky "... Zabalená do dokonalého vizuálu, strihu, zvuku a kamery... Dokonalé DEMO akčného filmu... iba demo... Jediné, čo za niečo stálo, bol pojazdný JUKEBOX a Charlize... ()

luco323

Dnes sa mi naskytla možnosť aby moje oči uvideli niečo nevidené, nové a nápadité, jednu nikdy nekončiacu akciu. V dnešnom svete kde zlátanina kundičiek od marvelu zarobí miliardu daláčov a 90% filmov sú len prázdne kokotiny kde sa všetko točí okolo zbraní, aut, super schopností a ženského rozkroku je naozaj zážitok vidieť niečo ešte nevidené. Áno, Max posúva akciu vo filme do iného levelu. Je to veľká jednoliata fantastická akčná scéna bez akéhokoľvek zaváhania stále si držiaca ten svoj extrémny štandard akcie. Poprosím viac takýchto filmov. A Vy všetci čo si honíte nad každou sračkou od Marvelu ktorými tak usilovne zásobuje kiná choďte do piče !! ()

ssamo

vizuálna lahôdka s emancipovanými ženami, slabým a otrepaným príbehom zababušeným v nekonečnom nekončiacom sa množstve akcie, porušovania fyzikálnych zákonov a výbuchov pri každom náraze na štýl baya (to poslené nezazlievam... veď potom by to stratilo prakticky všetko). mám taký dojem, že tomu všetkému by úplne s prehľadom stačila hodina a pol. možno tomu dám ešte jednu šancu a potom mad maxa ohodnotím. takto by to boli **, maximálne *** za splnenie slabých očakávaní. ()

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

01.11.2022

Anya Taylor-Joy dotočila prequel Šíleného Maxe

Anya Taylor-Joy dotočila prequel Šíleného Maxe

28.10.2022

Pro herečku a hlavní hvězdu chystané Furiosy Anyu Taylor-Joy (Dámský gambit) je hlavní část natáčení hotová. 26letá Američanka z Miami sdílela před pár hodinami fotky na svém instagramovém účtu, ve… (více)

O čem bude madmaxovská Furiosa?

O čem bude madmaxovská Furiosa?

26.06.2022

Natáčení snímku Furiosa je v Austrálii momentálně v plném proudu, a tak už na veřejnost vypluly také první oficiální informace o ději celého filmu. Jak už název napovídá, hraný prequel k Šílenému… (více)