Garretto

dvě hvězdy, a to jen kvuli Kirsten Dunst a efektum...jinak dalsi film, u ktereho budete rozebirat blbosti od zacatku do konce ()

newSami

Tak krásne sa na to pozeralo, ale tak otrasne sa to počúvalo. Odpustiť sa dá aj primitívny príbeh, ale tie dialógy... ach, tie dialógy... Juan sa asi inšpiroval juhoamerickými telenovelami. Tento film je po obsahovej stránke tak odfláknutý, že aj distribútorovi je úplne jedno, že hlavná postava sa nevolá Eva, ale Eden. ()

ArchAngel_

(2D verze v originálním znění) - Zajímavá myšlenka, velmi zajímavý audiovizuál a slušné herecké obsazení až na Kirsten Dunst, která toho moc hrát neumí a tahle role pro ni byl velký omyl tvůrců filmu. Bohužel film nešel do hloubky a zůstal klouzat po povrchu, takže skončí dřív, než se skutečně něco stane. A špatná volba herečky pro hlavní roli ten film vyloženě zabíjí. Obávám se, že to bude finanční propadák - potenciál značný ale nevyužit a zahozen. Za mě 50/100 a to hlavně za nápad a audiovizuál. ()

Lamz0r

Za konec rychlejší a zmatenější než když Vin Diesel pustí dusík na maximum a tu otřesnou formu s jakou dělá Sturgess vypravěče (urazit obě ruce a narvat mu je do krku, aby ho nebylo slyšet) dolů dvě hvězdy. Docela valim zrak nad tím, že do závěru dali song z Číny. ()

mufy001

2 planety nad sebou dobrej nápad. Nějak jsem ale nepobral jak fungovaly gravitace ve scéně v tom torzu vzducholodi. Z trailerů na film jsem ale čekal něco víc sci-fi. 6/10 ()

Zanys

Od první chvíle co jsem viděl trailer jsem na film těšil. Ale... Už při prvních minutách jsem tušil, že to nebude zrovna takové jak jsem si představoval. Občas až moc nelogické řešení "dvou světů" což v mém případě kazilo celkový dojem. ()

Molerat

Nedotažené,přehnané něco co mohlo být NĚCO. Bohužel žádná sláva se nekoná, zajimavá myšlenky, krásné záběry, ale to je tak vše. Jo a vlastně poněkud depresivní tmavé, smutné prostředí. ()

namo3nik

Jeden z nejpovedenějších romantických filmů vůbec. Nádherná hudba...originální příběh.....Vhodné na začátek romantické noci. ()

Regig

Krásný romantický sci-fi, plný malebných efektů a velmi napínavého příběhu. Opět něco nového. Super. ()

Malea Vod

Zajímavý a současně zahozený námět, který dospěl k trapně plytkému konci. I ve sci fi fungují určité zákony, tady však byly porušeny ad absurdum. ()

treeny

Pro mě samotného výborně natočený film, u kterého mi ani nevadily příliš dlouhé dialogy. 2 světy naproti sobě byly úchvatné a celkově jejich hirearchie byla skvostná. Problém však nastává u akce. Člověk by čekal, že s takovou předlohou bude akce čekat na každém sebemenším rohu, a že film poleté vzhůru. Místo toho však vidíme jeden romantický pár snažící se dostat k sobě. I tak však film krásně utíká, hlavně krásným záběrům na 2 světy. ()

fcapab

Potencionál filmu byl výborný, nápad skvělý, vizuální provedení výtečné, ale ten příběh a samotné vyprávění je takové nějaké odfláknuté, nezajímavé, nepřitahující. Kanceláře na hranicích obou světů mi přijdou takovou paralelou Kesongu na pomezí Severní a Jižní Koreje. Lanovky spojující světy jsou obdobou lanovek v Gruzii ( http://cestovani.idnes.cz/gruzie-ciatura-hornik-dul-mangan-dow-/kolem-sveta.aspx?c=A130911_205400_kolem-sveta_skr ) a pro fanoušky Kirsten jednu * k dobru :) ()

golgoth

Strašne sa mi páčili niektoré zábery prírody a dvoch paralelných svetov. Klasický príbeh zakázanej lásky. Oddeľujú ich nielen sociálne vrstvy ale aj gravitácia, a stratená pamäť. Netreba však na 100 percent rozoberať fyzikálne zákony, určite by tam boli nejaké chybičky. No bolo to aj nudne zdĺhavé a klasicky romanticky ukončené, ona si spomenie a žijú spolu šťastne až do smrti, nevadí že pred pol hodinou to bolo to isté len ich naháňali zlí páni a absolútne netuším kam odišli, alebo čo sa vlastne stalo. ()

Martazoe

Je to taková sci-fi pohádka v kombinaci s romantickým příběhem a občas i nějaká hlubší myšlenka. Co mě tam trochu rušilo byla ta futuristická scenérie, ale jinak fajn. ()

hajner

Podnetná romantika len s UFO ľudmi s oných svetou, ktorý si hovoria ľudia. Sorry ale miestami mi z tých opačných scén bolo trochu šoufl. ()

luukaas

Jediné co je pozitivní na tomto snímku je vizuální stránka a nápad dvou paralerních světů. Bohužel to je asi všechno, Scénář je jeden velký nesmysl a to si myslím, že se z toho dalo vytěžit mnohem více. Čím se blížil konec tím více jsem se topil v trapnosti. ()

NoFeara

Tak od tohoto filmu jsem čekal mnohem víc. Nápad suprový těšil jsem na krásnou přehlídku vizuálních efektů spojenou s příběhem dvou odlišných světů. Bohužel tomu tak nebylo. vizuálně to jistě bylo nadprůměrné , ale příběhově mě to dost zmátlo. Čekal jsem nějáké hlubší rozuzlení vztahů mezi těmito světy ale dostalo jse mi pouze stručného popisu že horní svět je ten lepší. A ani pokusy Adama dostat se do horního světa za každou cenu mě nedostali. Proto dávám tři hvězdy za nápad a vizuální strance filmu. ()

anniesek

Bohužel mě tento film vcelku zklamal. Čekala jsem něco jiného, detailnějšího, propracovanějšího.. Zklamalo mě, jak ve filmu nikdo nic neřeší, všechno se povede bez většího úsilí a když už jde do tuhého, střih nám ukáže, že se to zase povedlo.... Romantika pěkná (i když trochu klišé nehynoucí lásky) a nápad zajímavý... ()

Edwin44

Příběh o tom jak kluk ze Zdola se zamiloval do holky Zeshora a ta otěhotněla a popřela zákony gravitace. Zní to jako šílenost? Mno tak trochu. Ze začátku se film tvářil dost vážně spíše jako drama o sociálních problémech ale potom to zklouzlo do toho, že se jeden týpek snažil dostat jednu typku a tak musel nosit vestu která časem začala trochu pálit. Mno jak říkám ze začátku to vypadalo na slušný sci-fi ale ten konec tomu dal na prdel. Ke konci už to prostě nedávalo smysl, nejdříve skočí nejakejch 200 z horního moře do dolního pak skáče na lanovku která jede a navíc je tak 100 daleko a konečně skákání po kvádrech? dafuq. Vím, že je to sci-fi a tímhle se nemůžu zabývat, ale potom jak to na začátku vysvětlili tohle prostě bylo do očí bijící. Mno takže ze slibného začátku to skončilo jako průměrnej film. Nevadí třeba se příště řežisér polepší. ()