Frank234

Komentář obsahuje "spoiler"! Trochu pozitivnější "Romeo a Julie" v opačných protipólech a gravitacích. Zkrátka takový hezký román bez humoru o jedné korporaci, která devastuje jednu ze dvou stran a o jedné lásce, která obě strany nakonec spojí. Celkový dojem z filmu je pozitivní, i když bylo zanedbáno pár detailů a příběh byl zbytečně zkrácený o některé momenty, které mohly být zajímavé, ale byly vystřiženy. 3D verze je bohužel zrovna u takového filmu absolutně nevyužita a nepřináší žádný zážitek navíc. ()

Adom

Po začiatku som začal očakávať film, ktorý môže ponúknuť skvelý zážitok, no pri strede deja to už začínalo byť sklamanie. Najprv sa položili akési logické pravidlá a hneď na to sa začali porušovať. Dokonca jedno z pravidiel porušili aj na začiatku. Nebudem, však spoilovať aké. Jednoducho film sklamal, už v strede filmu, keď som začal vnímať, že ich pravidlá porušujú, tak som mal neustále nutkanie nad nimi premýšľať. O konci radšej ani nehovorím to už bol extrémny šalátový mix. 3 hviezdy iba kvôli potencionálnemu nápadu, ktorý nevyšiel. ()

PANKY71

Příběh starý jako lidstvo samo, může z něj být udělán jakýkoliv žánr (tady teda SCI-FI....nechápu proč v hlavičce je psáno na prvním místě psychologický a po něm fantasy....) . a protože mě sci-fi baví a nebyl to žádnej televizní nesmysl ale úžasná vizuální podívaná - dávám 4 ()

JimmyMcNulty

Vynikající první dvě třetiny. Krásná vizuální stránka, sympatický příběh a herci. Co se pak stalo? Měl jsem pocit, jako by došel rozpočet a museli nějak urychleně vymyslet závěr a utnout to. Bohužel. Takhle 60%. ()

tennis.rules

Slabucke, a pritom potencial bol. Len sa do filmu nepodarilo dostat nejaku "iskru", nieco, co by to cele ozivilo. Pocas filmu som sa asi 20 krat pozrel na hodinky, a to nie je bohvie co. Zdalo sa mi, ze to ma 2 a pol hodiny.. Myslienka fajn, efekty tiez, len vysledok taky nemastny-neslany. Radim nepozerat, zivot je kratky:-). ()

Metju96

Tento film mohol byť skvelý. Trailer ma hneď zaujal a nevedel som sa dočkať, kedy si tento film pozriem. No dej bol podľa mňa jeden zo slabších. Prvú hodinu sa v podstate nestalo nič a potom v záverečných 20tich minútach prebehlo toľko vecí, že človek bol sklamaný, že sa s tým režisér viac nepohral. Napriek tomuto sa mi to veľmi páčilo. ()

NiTRO_Nz

Vizuálně nádherný film s originálním nápadem. Do toho všeho zapasovaný romantický příběh dvou milenců, jakoby vystřižený z amerického filmu. Ale i tak jsem se bavil a užíval si pohled na tyto dva světy. Nejvíce se mi líbí scéna jak Jim padá z jednoho oceánu do druhého :-) . Za mě 75% ()

pravda1

Tak blbý film som už dávno nevidel.Autori museli dávať asi hodne LSD keď to vymýšľali - taká blbosť o dvoch rozličných svetoch otočených hore nohami......... no kravina za 60 miliónov ....ale musím uznať vizuál to malo urobený na úrovni..napriek tomu by ma to už nedonútil pozerať asi nikto ...... ()

Beginek87

Od doby co jsem viděl trailer jsem to chtěl vidět, pak to najednou zmizelo a nebylo po tom ani vzdechu, teď mi trvalo týden než jsem to našel, páč jsem si nepamatoval jméno a nikdo to neznal :D Ale k filmu - čekal jsem od toho masakr, něco jako spojení In time a Inception, bohužel jsem se těžce předoufal. Už od první chvíle jsem přemýšlel jak to udělá s výměnou gravitace a on místo toho udělal dvě opozitní gravitace - budiž, nemusím rozumět všemu, tady jsem celý film musel přemýšlet do jaké míry cokoliv ctí nebo porušuje tamní fyzikální zákony :D Tím, že jsem vrozenej šťoura, tak mě to i bavilo. Jenom ten příběh ... ten to tak pokazil... já vím, že láska je hezká věc, ale tu můžeme nechat jiným filmům, tady máme sci-fi jak vystřižený a rejžoj se na to zvrhne kýbl růžové barvy. Z toho museli být otrávení i ti herci, že tam není nic než klišé. Kdyby alespoň už od jejich prvního setkání nebylo jasný, že budou mít antigravitační dítě :D Ale stejně tomu dám 3 hvězdy, tak pěknej vizuál bych srovnal snad jen s Avatarem... moooc moc moc pěkný, fakt moc. BTW. napadlo taky někoho, že až od ní při porodu odstřihnou druhý dítě, tak se jim ona rozplácne o strop? :D ()

Stiwn

jedno slovo? .."zvláštní" zajímaví film nebo spíš zajímaví nápad na film.. jsem jen trošku zklamán jednoduchostí děje.. přesto pěknej film... ()

Izzetman

Škoda, že scénář není dokonaleji propracován. Takto je z toho filmu jen příjemná oddechovka, při které je lepší mozek vypnout. Škoda, potenciál tu je obrovský. ()

Dominique55

Tento filmík se mi zase velice moc líbil, protože mi mnoho dal. Díky němu můžeme zjistit anebo se můžeme zase jen utvrdit v tom: Že protiklady se přitahují. Že vše má svůj daný čas, význam a smysl. Když to jde tam, musí to jít i nazpátek a zase naopak(v tomto případě nahorů a dolů) Je jedno kde budete, jestli nahoře, nebo dole, jde o to jak se tam cítíte, protože můžete být i nahoře(fyzicky bohatí) a stejně se cítit mizerně(duševně chudí), stejně tak jako můžete být dole(fyzicky chudí) a cítit se skvěle(duševně bohatí). Nezáleží na tom kde jste, ale s kým tam jste. Vše zlé je k nečemu dobré. Když se protiklady spojí, sjednotí, nastává rovnováha, vyrovnanost a mír. I jeden malý, na pohled obyčejně vypadající příběh může změnit běh celého života několik lidí. Láska vždy překoná vše. I když váš dar díky kterému jste něco vynalezli či vyrobili vypadá ze začátku sebenereálněji a sebenesmyslněji, vytrvejte za každou cenu a ovoce se vždycky dostaví. ()

Klimo odpad!

Chcel som dat aspon 1 hviezdicku, ale ten zaver ma uz uplne dorazil, len dufam, ze nikto nikdy nenatoci pokracovanie. ()

Vlad

Pridávam sa do rady divákov, ktorým na tomto filme neskutočne prekážajú logické (hrubé!) chyby a taktiež mačkopsovitosť, z ktorej sa ani vlk nenasýti a ani len ovca neostane celá. Romantická časť len vlažná, scifi časť len vlažná, všetko vlažné. A je to skutočne škoda, lebo námet i technické spracovanie bolo excelentné. ()

Johny_Blaze

Velice zajímavý snímek který mě dostal i přes naprosto otřelý děj kdy se do sebe dva mladí zamilují ale nemůžou spolu být a tak překonávají překážky pro společnou budoucnost. Tady je to ale trošku jinak. Vložte takovýto ohraný příběh do skvěle zpracovaného futuristického prostředí a otevře se vám spousta nových možností jak upoutat diváka a to se zde určitě podařilo. Takže za mě 80%. ()

Boyled

Ze začátku skvělý film, který určitě nadchne. Potom už mě spíš zaujaly gravitační chyby. Nakonec mi film způsobil trochu chaos v hlavě. Příběh má, ale na slzy to rozhodně není. Tento film určitě stojí za podívání, ale není to nic, co bych musela vidět vícekrát. ()

Jimko

Krom vizuální podívané jsem na filmu nenašla nic co by mě nadchlo a nebyla tam ani jedna chvíle která by mne něčím dostala. Hlavním postavám se jejich "láska" dala jen těžko věřit, spíš mi to přišlo chvílemi až trochu stupidní. Bylo to prostě vše tak jednoduché, až se na to pomalu nedalo dívat.. Třetí hvězdičku dávám za nápad, i když nechápu, jak z tak výborného nápadu mohli sklouznout k nudnému podprůměrnému filmu.. ()

lenticer

Sympatická pohádka o tom, jak skrze lásku dvou mladých lidí z odlišných, ale navzájem k sobě gravitací připoutaných světů, přestal jeden svět utlačovat svět druhý a zavládla vzájemná láska a pravda. Vizuálně zdařilé, i když představa, že mi v kanceláři chodí po stropě další kolega a já trnu strachy, kdy mi vinou výpadku gravitace spadne na hlavu jeho psací stůl už tak lákavá není. ()