Sombreri

Taková škoda. Na začátku jsem si sám říkal, jak velký potenciál tento film má a že jsem zvědavý jak se s tím tvůrci poperou. Bohužel nijak. Vizuální hrátky jsou perfektní, ale co se týká dějové linky, ohromné zklamání. A je to škoda, protože z toho mohla být opravdu pecka. Hlavně Jim Sturgess mě zklamal, po tom co předvedl ve Štvanci IRA a Oko bere, tak tato role mi pro něj vůbec nesedla. ()

monicorn

Originální nápad na příběh který ocení především ženské obecenstvo. Nádherný obraz, dojemný příběh. na druhou stranu by film možná snesl nějakou větší propracovanost co se toho propojení dvou světu týče. Dokázala bych si představit pokračování...propracovanější.. ()

Jeez

Vizuálně zajímavé, sice mám některých líbivých skoro komiksových pohledů dost, ale v tomto to bylo dvěma světy u sebe opravdu originální. Příběhově bohužel velice pokulhává. Hvězdu dolů dám za to, že lepší svět vypadá jak západ, horší svět dole jak východ. Například policejní auta vypadající jako Lada... Až moc jednoduché rozdělení. Navíc film pokulhává i ve sledování předem daných pravidel, jak to chodí v jednom světě a jak v druhém. A tak aby se udržel děj, tak se musely pokřivit i předem dané zákony. ()

R.Bende

Kirsten Dunst není zrovna jednou z mých oblíbených hereček, ale v tomto snímku mě baví. Upřímně mě příběh zaujal a dá se říct i nadchnul. Ten nápad s růžovým pylem je milý a nijak zvlášť přeumělkovaný. Samozřejmě co by to bylo za příběh bez zakázané lásky dvou spřízněných duší, ale cením si i vtipných momentů a snaživosty mladého muže získat svou vyvolenou. Avšak nevíc ocenuji vizuální provedení celého filmu. ()

StanleyVanH

Bezva, tento film Mě moc nadchnul, je to něco jiného a byl to moc dobrý nápad Pana režiséra. Sci-fi s romancí dohromady to fuckt můžu, je to povedeně, vizuelně natočený filmeček ve smyšleném světě a plný emocí. Moc pěkný a dávám pět. ()

Epco

Nápad ktorý nebol nie len dotiahnutý do konca, ale ani poriadne rozvinutý a už vôbec nie premyslený. Romanca, ktorá nemá pozadie a tým pádom necháva diváka chladného. Vizuál ktorý je sem tam priam dych berúci ale nie samospasiteľný. Film ktorý mohol byť a nie je. ()

Jessica_Biel

Naprosto dokonalé trikové záběry dvou proti- ležících světů a dalo by se říct že i perfektní myšlenka. Ale do tohoto světa (nebo spíš světů) by měl být zařazen jiný děj příběhu, než ten co je zde. Naprosto ničemný, nudný a uspávající nasládlí příběh, u kterého si už ani nevzpomenu, jak skončil. Pro Kristen Dunst, to zrovna nebyla dobře vybraná role, spíš ku jejímu postavení ve filmovém světě to byla tragédie. Hlavně že jsme viděli opět po dlouhé době Vlast Vránu a Červíčka :D ()

demovka

Paralelní světy leží naproti sobě v prostoru, každý má svoji gravitaci. Není dovoleno a není moc možné přecházet. Na jednom z nejvyšších vrcholů se setkávají dvě malé děti, Adam z dolního světa a Eva z horního světa. O mnoho let později, kdy horní svět průmyslově prospívá a dolní tratí, Adam dostává pracovní nabídku v obrovské továrně z horního světa. Vyvinul růžový prášek, který má obdivuhodné omlazovací účinky. V horním světě potkává Evu a nového přítele Boba. Díky němu i sám o sobě přijde na způsob, jak se do paralelního světa za Evou dostat. Je to velmi poetické, velmi romantické a vše podtrhují ty velkolepé záběry po obou paralelních světech. Film ocení spíš ženy. Je to sice jiné, ale stále je to jen romantické drama. ()

robbez

Je to vlastně poměrně průhledná alegorie našeho světa, kde taky máme bohaté a mocné ve světě "nahoře" a obyčejné chudé ve světě "dole". Jen ten idealistický pohádkový konec o propojení obou světů se zatím jaksi nekoná. Spíše se naopak globálně rozdíly stále prohlubují: bohatí bohatnou a chudí chudnou. Příběh sám ovšem mnoho racionální logiky nepobral a s tou odlišnou gravitací je to celé nějaké zmatené. Vizuální stránka je rozhodně z celého filmu tím nejhodnotnějším. ()

Caskett

Celý ten nápad se dvěma světy... super! Vizuální stránku hodnotím na více hvězdiček, ale dost se mi v hodnocení bije příběh, celková motivace postav a no... logika :))). Nějak nechápu, proč ten chudák z druhého světa, čekal 10 let na zázrak a do té doby neudělal nic pro to, aby zjistil jestli jeho životní láska žije a pak bez problémů "projde" do prvního, lepšího světa a zajde si na taneček do společné kavárny... Tomu klukovi bych to ještě věřila (chvílema, fakt tam musel scénárista hodit pauzu 10 let?), ale nechápu proč se ona z ničeho nic začne zajímat o divného chlápka, který se extrémně potí :)). A ten "logický" zvrat na závěr, který vyřešil jak můžou zůstat "hrdinové" spolu? To byl hodně velký joke na závěr, fakt silný kafe! Dvojčata?! Už nic neříkám... :))) ()

Mistr119

Dobré zveličení kontrastů "mužského" a "ženského" světa do dvou planet, které jsou u sebe, ale štve mě, že pro fungování filmu vymysleli nefyzikální pravidla, která pak ještě ani nejsou dodržována a nedokážu si třeba představit, jak důsledně by musel vzniknout plod lásky hlavní dvojice a nelevitovat potom prostorem... :-/ ()

Dusty56

Docela nuda. Nápad vypadal relativně zajímavě, ale zpracování se prostě nepovedlo (nejvíc mě štvala ta společnost, která si nedokázala nic pohlídat - úplně by stačilo udělat jedno patro, které by se zamykalo). Prostě to působilo nedomyšleně až odfláknutě. A ani  herecky mi to nepřišlo úplně ono. 45% ()

BStone

Tak sorry. Tohle je nekutečná slátanina,kterou nedrží pohromadě ani slušní herci. Režisér se scénáristou se na to pravděpodobně úplně vyflákli, jinak si nedovedu vysvětlit ty neuvěřitelné logické průšvihy. Naopak,romantika funguje obstojně,ale svět ve kterém se odehrává je mimo. Docela by mě zajímalo,jakým způsobem si ty dvojčátka vlastně udělali,aniž by mu neshořely koule nebo by si nezlomil péro. Jedna hvězda za Kirsten,druhá za místy povedený vizuál...30% ()

finalpain

Tak tenhle snímek mě fakticky dostal svojí originalitou dvou vertikální světů.a navíc že to scénárista pojak jako romantický snímek?pro mě naprosto skvostně odvedená práce.I když se zde pár nesrozumitelností najde , tak i přesto patří snímku výrazné 4* ()

madline24

Nádherně vizuálně zpracované, bohužel dějově velmi, velmi plytké. Opět film s nevyužitým potenciálem. Naprostý souhlas s komentářem od J*A*S*M. ()

Fittan

Neočekával jsem od Romantické Sci-fi nic převratného a odzbrojujícího. Možná právě proto jsem byl mile překvapen. Jen za nápad a vizuál si to 3 hvězdy zaslouží. Moc pěkně se na to koukalo. Když se člověk nebude moc pitvat v pravidlech tohoto světa na něco si odpoví jaksi sám potom i porušení těchto pravidel se dá přežít. Třeba scéna kde mu mají stát vlasy se dá obhájit tužícím gelem, i když jsem nepostřehl že by jej ve filmu použili. Skok z jednoho kilometru do vody je jako na beton. ale, je jedno jestli je to 100m nebo 1000m . Je to skutečně zcela jedno, dopadová rychlost je stejná. No šlo mu stejně o život, tak to risknul. Navíc ho nadlehčoval kov v botech které si myslím nechal... Ale tohle všechno si člověk musí domyslet, není mu to servírováno na talířku jak je dnes leckdo zvyklý. Děj byl příjemný a nijak moc neprudil proto přidávám ještě jednu hvězdu. takže u mě * * * * ()

ReproBoy

Tak trochu jiný pohled na svět. Tak trochu hodně jiný. Nemám rád Kirsten Dunst. Proto ****. Jinak super film. nečekal jsem nic, dostal jsem ůžasnou podívanou. ()