Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

petrskuta

Já si nemůžu pomoct , ale byla to super rodinná, romantická komedie. Já jsem se s rodinou velice dobře bavil. Ano chápu některé komentáře za tři hvězdičky, ale dvě nebo jedna proboha lidi vypněte někdy mozek a koukejte se jenom tak pro zábavu, v dnešním světě je to zapotřebí. ()

Element2

No, nebylo to tak hrozné, jak jsem předpokládal. Ale už mě unavují tyhle klasicky-americké příběhy, i když je to zrovna z prostředí ZOO nebo odkudkoliv. Týpek je lůzl a neumí zaujmout ženu, navíc se nadmíru stydí mluvit. O tom jsou už mraky filmů a mluvící zvířátka, to už tu taky bylo, ale amerika se bez prstů před očima nebojí tyto filmy dále presentovat. No, uvidíme, jestli to bude dál svět bavit, i když jsem zaznamenal film od filmu klesající hodnocení. ()

gpx

Kevin James si nejspíš myslí, že trapnost je druh humoru. Asi bude hodně zklamán až se dozví, že to tak není. Jen nevím kdo mu to v korektním USA poví. Snad jedině jeho moudrá, krásna, věrná, silná, vzdělaná, spravedlivá, uvědomělá a emancipovaná americká manželka. Přeci jen je to hloupej a neschopnej americkej chlap a potřebuje, aby za něj myslela nějaká žena. Ještě, že pravidelně sleduju americké bijáky a vím jak se věci mají... Dvě hvězdičky za pár vtipných momentů a mluvící opičku. ()

@nthr4X

Očekával jsem přesně to co jsem chtěl, takže zklamaný nejsem naopak, vtipy vcelku fungovaly nějaká ta romantika a happy-end na závěr tak jak jsme zvyklí. ()

escaf

Ak máte chuť pozrieť si film preplnený klišé a trápnymi scénkami na americký spôsob tak hurá do toho. Jediné čo stálo za pobavenie sú ,,Sandlerove,, palce. ()

Abalzo

Na odlehčení, proč ne. Docela jsem se pobavil a musím uznat, že podle mého názoru je to jedna z nejlepších komedií se zvířaty. ()

ludovit14

Komédia je veľmi príjemnou rodinnou záležitosťou pre sobotný večer,deti budú nadšené!Tento krát KEVIN zabodoval.HOD:65,34% .PS: film ničím výnimočným neprekvapí ale,rozhodne pobaví. ()

PatrikP4

Fakt často jsem se zasmál a to si od komedie představuju, Kevin James je od Hitche pro mě zajímavý herec a vždy se na něj teším ... Zvířata to taky občas umí rozesmát... Rozhodně pohodovej film. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Lilith03

Musela jsem hodně googlovat proč je tady Adam Sandler a Sylvester Stallone :⁠-⁠D. No tak teď už to vím, já je podle hlasů teda nepoznala. Spojler... Adam je ta opice a Sylvester je ten lev, nemáte zač. Každopádně joo, fajn komedie, která zvedne náladu, není to nic převratného, ale líbí se mi ten příběh, líbí se mi Kevin Dawson v téhle roli, šlo na něm vidět jak si natáčení užívá. ()

Drky

Nebojím se dát 4*, protože tohle byla za dlouhou dobu komedie, která dokáže pobavit a také jsem se u ní zamyslel. Vztah člověk x zvíře je tam krásně vykreslen a je zde nastíněno, že opravdu zvířata jsou na tom o mnoho lépe než někteří lidé, myslím tím zvířecí nezjištnost x lidské hloupost(krutost). Líbilo se mi jak zvířata spolu komunikovala, jak radila člověku. Jasně je to již několikrát ohrané téma, ale tady mi to přišlo tak nějak nejvíc upřímné a klidně řeknu, někdy mě to i dojalo a nebylo to tak komické. Líbilo se mi to mnohem více než nějaký trapný Sandlerovský Zohan. Hodnocení 4* a 80%. ()

Luciaaas2

Já se bavil dobře a musím říci, že to za sebou hodně nechává Dr.Dolittla a méně podařenou Chlupatou odplatu. Je to krásná rodinná komedie na nedělní odpoledne a já se u Ošetřovatele rozhodně nenudil. ()

chaosteory

Kevin James je jistě výborný komik, o tom žádná, ale tenhle typ komedií už dnes utáhne jen málokdo a to ještě musí být scénáristycky dokonalé. Toho druhého se zde bohužel nedostává, scénář je kostrbatý jak kalhoty od slepého stánkaře a příběh samotný je dost "úchylný". Zpočátku se trochu trápí i Kevin, chvílemi působil jakoby nevěděl jak to vůbec hrát, což se nedivím vzhledem k tomu, že tráví většinu role kecáním s plyšáky. Na mě zvratově zapůsobila scéna s gorilou v baru, od té doby jsem se docela chytil a sem tam i bavil (svatební hostina nebo prodej vozů). Jako rodinná komedie to asi funguje, hádám že v zámoří hlavně kvůli dabingu zvířat, ale jako zábava pro jednotlivce je to tak tak průměr, škoda. ()

shinlove

Nečekal jsem vůbec nic a smál jsem se jak puberťák! :) Dialogy typu: "Vezmeš si mě?" To je tak milý, ale NE!" :) Nebo: "Pěkná maska, můžeš mi ji půjčit?" "Radši ne, někdo do ní nablil" :) Prostě jsem se bavil a to je od amerických komedií trošku nečekané, o to více zábavné. 3* ()

de-andre

Potenciál nevyužit, zůstala pouze roztomilá zvířátka, jejichž dialogy byly podle mne vymýšleny až zpětně po natočení záběrů. ()