Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

Tessie

Příjemná oddechovka.. pro mne je to na levelu Noci v muzeu, kterou mám moc ráda. Vtípky, legrace, svižně a rozhodně né nudně. ()

Prochy38

Jestli mě něco překvapilo, tak zdejší slabé hodnocení. Mně se to fakt líbilo. Nepřišlo mi to ani trapné, ani hloupé, určitě ne nevkusné, nevhodné a pod. Naopak jsem se zasmál, ZOO prostředí je dobré, nejde moc o orignální námět, příběh je taky čitelný a nijak složitý, ale celkové provedení mě potěšilo. Opravdu jsem spokojen. Moc mi neseděly scény s gorilou mimo ZOO, ale asi se přes to přenesu. Zvířata neměla chybu! Hlavně lev, vlk a medvědi. Spokojenost! A Doudis19: Určitě je vhodné hodnotit český dabing? ()

filipvrbik

Docela milá komedie s méně známými herci (alespoŇ , co se českého dabingu týče) -Kevin James zvládá celý film táhnout, zvířata super, konec je docela očekávatelný, vtipný a romantický. Avšak jedna věc mi tu hrozně neseděla film je strašně infantilní (ne pro děti, prostě infantilní), takže "jen" ....80% ()

Zejf3da

Další film na nedělní odpoledne. Tenhle druh filmů v Americe sekaj jak Baťa cvičky a všechny jsou uplně stejný. Dvě hvězdičky za gorilu s brain-freezem. ()

mosnak

Já komedie moc nemusím a už vůbec né amerikános comedy :-) což je ovšem jen můj problém. Dvě hvězdy dávám za to,že jsem se opravdu sem tam usmál (to bych kecal)! ()

suzanne1997

Jak by se Vám líbilo, kdyby s Vámi mluvila zvířata? Já bych si s nimi někdy popovídala raději než s lidmi. Tenhle film byl o něčem jiném než normální komedie, ani jsem na něm nenašla chyby, nic mu nevytýkám, jen doporučuji, protože není nic zajímavějšího, než se bavit se zvířaty. ()

Lachvos

A zas taková kok*tina to není, i když tomu vše ze začátku nasvědčovalo (pro ty co neviděli, ještě nasvědčuje ;) Na to, že zpočátku na vás skoro vše -režisér, příběh, herci, nápad- řve společne a velmi hlasitě "Ruce pryč!" tak pokud překonáte počáteční ostych a seberete odvahu (a dávku trpělivosti pro jistotu taky ;) tak na víkendové odpoledne to není tak špatná volba... ()

j0nathan

Uznávám, že je to totální blbina, ale pod vlivem určitých látek jsem to žral a dost jsem se i nasmál. A protože dáváte všichni nízké hodnocení, já dám 4*. A ukažte mi palec... :o) ()

Pavelos

Tak tohle tedy byla pořádná haluz.. Ještě že vedle mě někdo postavil láhev Jacka Daniel'se Tennessee Whiskey - Old No. 7 ....... Za to je ta jedna hvězda:-) ()

Standic1

Jako oddychovka na večer stačí. Výhodou je, že nemusíte přemýšlet a občas se i dobře pobavíte. Co mě překvapilo nejvíc, tak to byl fakt, že jsem měl potřebu se dozvědět, jak to dopadne. ()

nessbeal

Bolo to vazne super, myslim ze skvely film pre celu rodinu. Takisto romanticky pribeh je tam v pozadi citit. Ako spravna komedia hned prva scena bola perfektna, treba dobre pocuvat a zapamatat si co bolo hned na zaciatku. Zoo Game ak ste pozerali v anglictine ma teda dostala. V poslednej rade film ukazuje aj to aki su ludia kruti, ako klamu a ako ublizuju zvieratam. ()

Bozvav

Je to děsná blbost, ale holčičkám s to líbilo hrozně moc a mně vlastně taky. takový milý rodinný film. Nadhodnocuji, neb zdejší hnidopichové jsou nespravedlivý. ()

linkpache

Pěkných 68% vlastně za nic originálního. Výborně propracované scénky se zvířaty střídají vcelku nudné pasáže, které připomínají spíše podprůměrnou ,,rychlokvašku". Film pobaví a můžete se u něj příjemně uvolnit, ale znova ho už vidět nemusím... ()

Norus88

Pekná romantická komédia so skvelým Kevinom Jamesom v hlavnej úlohe, ktorý perfektne zahral scénu s medveďmi. Milé, príjemné dobre som sa pobavil. ()

Wolvie

Přesně ten typ filmu,po kterém mám chuť se na celou kinematografii vykašlat.Přitom i film se zvířaty se dá natočit vkusně,zlatý pan Propper a tučňáci,ale tohle je čiré zlo,jedna hvězdička za rozkošnou Rosario Dawson. ()

Filec

Tento film ma v mnohom sklamal pretože Kevina Jamesa som si veľmi obľúbil v posledných rokoch ale toto bolo zlé a nudné, ale dalo sa to prežiť vďaka pekným ženským a niektorým humorným scénam, pôvodne som chcel dať dve hviezdy ale tá opica ma presvedčila aby som dal try. Videl v kine 60% zo zažmúrenými všetkými dierami :) ()

mala_kea

Tak nějak nevím, pro kterou věkovou kategorii by tento film měl být. Pro dospělé příliš pohádkové, pro děti zase těžko pochopitelné. Ikdyž některé pasáže a fórky jsou k pousmání, celek prostě neposloužil svému účelu a zůstava jen na dně podobných inflací zvířata x lidé. ()