Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

BOURQUE

Typická rodinná záležitosť. Mám na mysli to, že tento film budú milovať deti do 12 rokov. „Dospelí“ sa „len“ budú smiať – niekedy. Inak tak trošinku pripomínajúca pána Dr. Doolittlela (v podaní K. James), ktorý tentoraz ordinuje v ZOO. Film, na ktorý sa dá podívať hlavne vtedy, keď ste spoločne so svojimi deťmi alebo kamarátkou, keď vonku silne prší. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Rockerman

Tak to ne! Tento druh nevtipného humoru(?) mě pobavit nemůže. Špatné vtipy, střídají ještě horší a trapnější. Člověk někdy neví, jestli se má smát nebo brečet. Pak se přidávají mluvící zvířata. Ta však film nezachrání, protože jejich dialogy jsou stejně pitomé, jako ty lidské. Jedinou hvězdu tedy uděluji za píseň "Easy" od Faith no more (ikdyž tady v cover verzi) a závěrečnou skladbu od Bostonu, kterou vtipně zpívají i zvířata. Jinak je to však děs a hrůza. Doporučuji jen na vlastní nebezpečí a masochistům. ()

Olík

Nejenom, že Adamu Sandlerovy dochází dech jako herci, stejným symptomem začíná trpět i jeho produkční společnost Happy Madison. Mezi zvířaty oblíbenému ošetřovateli zoologické zahrady pomáhají jeho mluvící svěřenci s dvořením jeho vysněné lásce…….tak to je prácička pro strejdu Eddieho nebo „Studio Kamarád“ dobrodružství za dva bludišťáky. Kdy už páni scenáristé pochopí, že „hoď po ní bobek“ z úst rádoby cool opičáka už drahně let k úspěchu nevede? ()

darkreider

Je ťažké prežiť začiatok, ktorý je vážne zlý. Našťastie sa to potom rozbehne lepším smerom a objaví sa sada vtipných scén, ktoré to vytiahli na tri hviezdy. Keď zabudnem na hrozný štart, tak je to príjemná oddychovka. ()

Torgal

Nebyť absurdného výletu s gorilou do McDonaldu (alebo čo to bol za podnik), tak možno idem s hodnotením ešte nižšie. To bol úlet, ktorý ma na chvíľu nechal zabudnúť na nudný a skrz-naskrz stupídny zvyšok filmu. James je tu za debila čo sa bez zaváhania vymočí na rastlinu v reštaurácii, aby si označil teritórium, len preto, že mu to poradil vlk. Škoda len, že tieto jeho eskapády takmer vôbec nie sú vtipné, akurát mi ho bolo trochu ľúto, že na úroveň Roba Scheindera klesol tak rýchlo. A dvojnásobná škoda, že si nezobral k srdcu aj radu o hádzaní hovnom po objekte svojej túžby, to by bola ešte šou. 4-/10 ()

HappyDeath

Snad jediný film, kde mě ty mluvící zvířata nevytáčely... Normální pohodová komedie. Nic světoborného ale nic co by vám zkazilo den. Nakonec musím uznat, že James si tu roli opravdu dával :-) ()

mattpro

Priemerná rodinná komédia, nič extra, niektoré scény pobavia, niektoré sú tak trochu trápne. Zbytočne dlhá minutáž filmu zapríčiňuje pár hluchých miest. Komédie mám však rád, tak preto 3 hviezdy. ()

Oonika

Taková směsice všeho možného... Některé hlášky a scénky pobaví, ale jako celek to moc nefunguje. Čekala jsem trochu větší šílenost. ()

E lan

Jednoduchá ale při tom docela zábavná komedie s protivně mluvícími zvířaty, i když sem tam relativně vtipně. Nejedná se o žádný zázrak, ale rozhodně se člověk nenudí. Navíc jedna scéna s létajícím tancem stojí za to:-) ()

Issabela

Nechápu, proč je tady tolik negativních komentářů, já už jsem se dlouho tolik nezasmála, jako u tohodle filmu. Opravdu velmi povedené, teda alespoň podle mě :-) ()