herr_carter

Celkem debilita, kde je jasně vidět omezený rozpočet...ti "herci" taky odpovídají..mizerné,mizerné..........moje hodnocení = 1,5 z 10. ()

killjezor

Na jednu stranu mě to bavilo, na stranu druhou mě dost štvaly triky. Byly takové nějaké moc televizní, hlavně tedy emzáci. Proti ostrému okolí byli nějak šediví, zamlžení...Naopak tempo a napětí vyprávění byly zvládnuty na výbornou. Nic extra se nekoná, zvraty víceméně čekáte, ale kombinace rychlosti sklizně a beznaděje působí báječně. Trošku mi vadila hudba, respektive motiv. A ani ne tak pocit, který nabuzoval, ale jeho délka použití. Prostě po chvíli docela otravoval. ()

Standish

Je škoda, že bratři Strausové neinvestovali trochu více peněz do scénáře a hlavně do castingu. Nepodařilo se mi najít jedinou postavu, která by mi ve filmu byla alespoň trochu sympatická, a díky které by pro mě film získal více napětí. Co se týká digitálních efektů, tak musím říct jediné, krása. Strašně mě bavilo sledovat všechny ty emzácké vychytávky a "důvody" mimozemské návštěvy na naší planetě ;-) Závěrečná kapitola Skyline je jak z jiného filmu, je naprosto parádní. ()

medlo

Na to aký to malo rozpočet boli efekty veľmi pekné. Škoda, že sa to tým aj skončilo. Príbeh bol úplne odfláknutý, vysvetlené nebolo samozrejme nič a ten koniec ma úplne dorazil. Koniec koncov to bolo vyhodených 10 miliónov. Škoda ich. ()

bruceman7

Čekám 90 minut abych zjistil, že to dopadne...takhle?? O co ku*va komu jde? SPOILER! Přijde mi, že se autorské duo pořádně sjelo a dostalo ten výbornej nápad, že jeden ze scifi filmů prostě nemůže finišovat happy endem. Je to sice tím originální, ale mně (jakožto příznivci vynalézavý lidský rasy) se to zbla nelíbí. Za to vysávání mozků (mimochodem dost hustě vykresleného) jsem prostě čekal pořádně mastnou odvetu, která se nekoná. To jsem pak zůstal zírat u pořádně protáhlýho WTF!! Pokud by to byl úvod k nějakýmu pekelnýmu seriálu bo film s "To Be Continued", dal bych za 4* ne-li víc.. Ale protože to bylo vyrvané odnikud a směřovalo to nikam, dávám 3* - za ponurou atmosféru a grafiku. 6/10 ()

Seti

Strauseové krom velmi slušného CGI v podstatě nic nenabízejí. Film působí jako nepříliš zdařilé rozvinutí nějakého technického proma, u něhož počítačové triky spolykaly celý rozpočet, a už se tak nedostalo na scénář ani pořádné herce. Ovšem v tomto případě jen počítač a banda ochotníků prostě nestačila. Kdyby to byl půlhodinový kraťas, tak se možná vyšplhá i do průměru, ale takhle... ()

Chris Wulf

Nechtěl jsem to komentovat, ale nemůžu si to odpustit. Skyline není nejlepší filmový počin...možná to ani není dobrý film. Ale 46%? Prosím? Tak zoufale málo si teda opravdu nezaslouží. Původně záměr byl za 3*, ale schválně dám 4*...na truc všem intelektuálům, který za vším chtějí hledat nějakou hloubku! ()

Testament

Jako, ať se na mě každej zlobí, ale Skyline je celkem podhodnoceno.V mnohém připomíná Světovou Invazi, objeví se i vykrádačky z války světů, ale jako elek to pěkně odsýpá.Škoda, že zde nehrají více populární herci a osobně se domnívám, že skylin v kinech asi moc nebodovalo. ale je to celkem škoda, protože napadení země mimozemskou civilizací je uděláno vcelku profesionálně. A závěr? Ten mě vyloženě potěšil, jak mě zamrazil. Po vyloženě nepovedených AVP2, že by se u bráchů Colina a Grega blýskalo na lepší časy? ()

dj-chrosto odpad!

Asylum ma za rok 2010 velmi silnu konkurenciu, dokonca mam pocit, ze ich tymto filmom tromfli. Totalna volovina, scenaristov a v podstate vsetkych vystrielat, mimozemstania v tvare vaginy a ten total zabity koniec... keby tomuto filmu dali zaner komedia, aspon tu polhviezdicku by si zasluzil :) ()

Han22

Nuda nuda a šeď. Skupina nesympatických lidí se jednoho dne probudí a koná se Den nezávislosti. Ufoni opět jednou zaútočili, lákají lidi za modrým světlem a koho nezlákají, toho lovi jejich drony. Jak jsem říkal, postavy jsou nezajímavé a stejně tak ufoni což je něco mezi chobotnicemi a transformers, ale hlavně se většinu filmu nic moc neděje, zkrátka takové komorní sci-fi. Ke konci mě to začalo kupodivu docela bavit - objeví se letadla a první slušná scéna souboje, do bojů se zapojí vojáci a hlavní hrdinové předvedou pár kulervoucích soubojů s ufony. Dokonce jsem chvíli uvažoval nad třemi hvězdami, ale debilní (a navíc špatný) konec to zazdil. Dvě hvězdy za docela slušné efekty a pár dobrých scén. ()

iXtr3m3

Eric Balfour si rozohral vzdialene podobnú verziu ako District 9 a ide mu to. Na svoju dobu skvelé efekty, žiadne skrývanie sa v tme, pekne na krásnom slniečku, niet sa za čo hanbiť. Celkom originálne, len ten koniec mohol byť lepší. Síce som už videl aj pokračovanie, ale to bolo predsa len inak zasa zamerané. Za mňa 80% ()

Wally

Za tu vymýšlení a originální mimozemskou rasu....jinak mi to docela lezlo na nervy...hlavně ti amatérsky hrající herci nebo spíš neherci... ()

Eraserhead

Překvapivě, to vzhledem k minimálnímu rozpočtu, při akčních scénách vypadá dost slušně. Na druhou stranu asi nebyl úplně dobrý nápad natáčet mix Války světů, Distriktu 9 a Dne nezávislosti s cca deseti herci v jednom domě (možná snad jen bytě). Závěr filmu pak působí, jako by se mělo jednat o pilotní díl k novému seriálu. ()

Vitoušek

Hodně sem se těšil na tohle sci-fi, ale zase sem se nechal oklamat trailerem! Fakt sem se dost nudil a ten konec je hovadina. Za efekty ** víc fakt NE!! ()

divak84

bratři strausseovi se zase ukazali. nejenže okopírovali do mrtě svuj koncept z AVPR ale ještě vykradli válku světů a trošičku den nezavislosti. Může mi někdo vysvětli třeba to, že hned v uvodu se řítily modrá světla na zem a nebyl slyšet žadný křik občanů, alarmy aut apod ? může mi někdo vysvětlit jaktože že se největší a nejlepe vyzbrojená armada světa ukazala asi až po 24 hodinách na sceně jedním manrým naletem ? a ten výbuch, to jako měla být atomovka nebo neutronka ? :D Omg celý ten film je špatně. Líbily se mi pouze efekty a to, že jsem moch vidět Turka ze Scrubs, ikdyž škoda že to koupil, ale aspon na druhou stranu se v té hovadině nepohyboval moc dlouho. A ten konec ? no já nevim, třeba se to může někomu líbit, ale mě to přišlo k smíchu, ale neříkám, že to nevypadalo efektně, takže ending přeskočím, ALE. další zhovadilost a naprostá amateřina bratrů se ukazala na tom souboji na střeše, kdy Jerry (nebo Jarred, ted nevím) rozkopal toho aliena. Dobře takže alieni modrým světlem scanujou lidi a ti se pak díky tomu můžou stát velmi agresivními pokud je něco nasere (facka v bytě) a díky tomu jsou extra silní. Takže alieni vlastně ozařujou ty lidi aby jim následně nakopali prdel ? ale jděte....... fakt jsem se těšil a díky této (nechci říct sračce, páč takový ultra shit to zase nebyl) mam zase o něco větší pochybnosti o úspěchu battle los angeles.... Herci samozřejmě shit, protože ten trend cpát do každeho filmu bloncky uvažující asi jako igráček pohozen v krabici, jen tak nezmizí. Dále třeba vypíchnu to, že alieni se poflakují na obloze ale lidi samozřejmě utíkají kam ? na střechu ! :D no jasně ! protože kanál nebo šachty jsou pro ně asi moc špinavé ::) . Mám rád modrou barvu, to je půl hvězdy, turk mě nezklamal to je jedna plná hvězda a efekty druhá...víc jsem tam pro sebe nenašel. Místních 47% je asi dost :) a to se asi dočkáme dvojky, ale to už bude beze mě.....Ikdyž je fakt že bratříčci otevřeli konec i u AVPR a taky z toho nikdy nic (pod jejich vedením) nebude, takže skyline 2 asi taky (naštěstí) nebude. ()