alex011

Pre mna sci-fi pecka :) Aj ked je tam zopar slabsich nudnych momentov a keby to dostalo viacej penazi by to bolo dokonale. Ale inak pecka. Je to proste moj zaner :) ()

JP84

Na to, že to stálo deset mega, tak to nebylo vůbec špatný. U takovýchto levných snímků o výsledném požitku nerozhodují kvality filmu (protože obvykle nejsou žádné), ale to, jestli splnil očekávání. Já jsem očekával ultra levné a blbé béčko s originálně pojatou mimozemskou invazí, a to jsem skoro dostal. Nejdřív nějaké ty klady. Prvním je samotná technologie vetřelců a celé jejich pojetí. Všelijakých šedých ufounů, kteří se zmůžou na invazi jak z druhé světové války, už si hollywood užil docela dost. Takže už žádné schovávání křehké techniky za energetické štíty. Tihle nic takového nepotřebují a takové znovuobnovení kompletně zničené mateřské lodi vyvolá větší dojem než technika, co vypadá jako nezničitelná. Kradení mozků? Proč by ne, když obyčejný mozek má větší výkon než ty nejvýkonější počítáče. Dále tu máme nějaký ten děj. Hodně lidí si tady stěžuje, že je to prázdné a vůbec nic se tam neděje. S tím souhlasím, ale beru to jako určitou daň tomu nízkému rozpočtu. Největší slabinou jsou tak pro mě ty prostoduché dialogy, které je nejlepší nevnímat. ()

WoodoX

Céčkový herci, nedá sa tu vôbec hovoriť ako akomkoľvek zážitku zo strany príbehu. Hodnotím len vizuálnu stránku, ktorá bola veľmi fajn. ()

bonovox

Veľmi slabé sci-fi béčko. Vizuálne efekty sú OK, ale jednotlivé postavy sú ako keby z inej galaxie. Všetci sa tu správajú idiotsky a hlúpo až som fandil emzákom, aby všetkých už konečne dostali. Dúfam, že sa nenatočí pokračovanie. ()

Hellscuboy

Až na debilní dialogy,občas,některý neherce...to nebylo zase tak zlé...manželka tvrdí odpad,ale já....pssssst dávám 3* :-D ...emzák co vypadá jako vagína,modré ledky z kterých oslepneš dřív než z našeho pajcovanýho rumu,efekty,bitky byly docela ucházející a konec...ten neměl chybu,páč nikdo nebude sahat na mýho nechtěnýho smrada i potom co mi vytrhnou mozek z hlavy!!! ()

esmoke

Sci-fi Béčko jak vyšité, s minimálním rozpočtem předvádí solidní, nikoliv dobrou, podívanou. CZ dabing Rozpočet: $10 miliónů. Tržby: $45,4 miliónů. ()

Richi007

Herecké výkony strašné, děj nudný, ale efekty slušné, teda až na to světlo, které nemuselo být tak rozpité. Líbilo se mi, že tu není žádný vyhraný děj nad mrtě vytuněnými mimozemšťany a že tu není žádné okecávání v podobě, kdou jsou, odkud přišli a co chtějí. A hlavně tu není žádný hrdina, který by zachránil vše, což je super. ()

brasek

Modré svetlá padajú na mesto, svetlo vysaje telo chlapa, všetci sú zúfalí a potom, že pred 15. hodinami sa stalo... neznášam to! Prvých dvadsať minút úplne zbytočných, potom by príbeh zniesol aj prísnejšie kritéria, ale celé sa to zmení na uvrieskanú záležitosť v ktorej som sa strácal. Záver je totálna fraška a môžem súhlasiť, že posledných päť minút radšej nevidieť! ()

chem.peace

SOLIDNÍ SCI-FI, PODLE HODNOCENÍ TADY A KOMENTÁŘŮ JSEM ČEKAL NĚCO O DOST HORŠÍHO, JÁ SE BAVIL A ROZHODNĚ JSEM SE NENUDIL. ()

cz.arlie

Válka světů, Cloverfield, District 9, Matrix, možná i Vetřelec: Vzkříšení - tohle všechno tenhle film vykrádá... ()

numan

No hurá! Konečně zase jednou veselá taškařice o tom, jak zlí emzáci přiletěli nakopat Američanům pr*ele! Škoda, že se při tom všichni tvářej tak vážně. Vidět nového sexsymbola Erica Balfoura (současného top 20 metrosexuála) vrhat se na chapadlovité alieny s požárnickou sekyrkou (nebo dokonce s cihlou :o)) je opravdu výživné. Ovšem vážně se to fakt brát nedá. ()

Epco

Hrozné, ináč sa to ani opísať nedá. AK niekto filmovať vie tak zoberie tu kúsok, tam kúsok a keď sa dielo podarí z úctou sa výslednému filmu hovorí pocta. Keď niekto filmovať nevie ako bratia Strause a berú tu kus s ID4 tam kus District 9 a kopec kusou od inakiaľ vznikne zlepenec s názvom Skyline. Jednoducho povedané veľmi zlý film. ()

Whoossain

Není to tak špatné, jak jsem si myslel dle zdejších komentářů a hodnocení. Ba naopak, u filmu jsem se celkem bavil, hluchých míst bylo minimum, bylo tu několik poměrně podařených scén leteckých soubojů a je jen ke škodě věci, že to, co nám nastínili autoři v závěru snímku, nepřišlo už někdy v polovině. Mohl z toho být film, který by se zdařile tvářil jako komiksová adaptace, ačkoli, pokud vím, dle žádného komixu nevzikl. ()

TommmyT

To byla jedna z největších blbostí co jsem kdy viděl. Jsem příznivcem filmů o mimozemštanech, o kontatku s nima a tenkrát po shlédnutí prvního traileru jsem se na tento film hodně těšil. První trailer ukozoval a sliboval zajímavý film právě o tomto tématu. Pak vyšel trailer číslo dva a už tam si člověk říkal že to asi nebude ten očekávaný film o mimozemštanech. Už jen ten efekt světla jak pálí obličej se mi nelíbil. Zkrátka také že to ten očekávaný film o mimozemštanech není. Jestli bych to k něčemu přirovnal, tak spíš místama k nějaké zombie vyvražďovačce. Jestli chtěli tvůrci udělat takový film, budiž, ale stejně už samotný scénář je dooost děsný. Žádné dobré nápady, postavy malátné až prázdné, hrdinové prostě o ničem. A když se na světě děje invaze mimozemštanů a divák to vidí tak že se hlavní hrdinové skovávají někde v podzemní garáži nebo v bytě kde se jen hádají, tak to taky není koukatelný. Jasně , třeba Spielberg těžil v Čelistech na tom, že nejvíce strašidelné je to když to moc nevidíme. Jenže když teda nevidíme to samotné, tak se na tom plátně musí i přesto dít něco zajímavého. Což tady rozhodně není. Celkově bych film přirovnal místama spíš k nějaké parodii na scifi, nebo nepovedenému béčku a nebo ke špatnému studentskéhomu filmu. Jedna hvězdička za první trailer. ()

miromir

tohle mi tady dlouho chybelo, akci, efekty a krvi nadupane sci-ficko, vubec mi nevadil fadni pribeh ani to ze hlavni hrdinove byli magori proste se mi nato dobre koukalo takovych filmecku bych prosil vice. ()

RoyBatty444

béčko a bohužiaľ aj dosť slabé. dievčatá a chlapci sa snažili vyrozprávať príbeh invázie z pohľadu normo človeka (to už tu bolo!). Spravili z neho ale odbojára v prvej línii a to je ako z kresleného filmu len taktiež lacného a bojoval až ich všetkých nepobil a získal princeznú a celé kráľovstvo a rozprávky je koniec a taktiež Skyline odzvonilo. Plytké a ani efekty to nevytrhnú. Pripadalo mi to ako jedna časť zo seriálu. ()

Fabled

Je to něco mezi Cloverfieldem a Válkou světů, ale nedosahuje jejich kvalit ani z 1/10. Vypadá to jako kdyby scénář napsal osvětlovač v pauze na svačinu a zrežírovala to babka co prodává v kantýně. Fakt se mi chce brečet když vidím ten nevyužitej potenciál. S nikým z hlavním hrdinů jsem se nesžil a prvních 45 minut jsem fandil emzákům. Potom při akci to začíná být lepší a vzhledem k dobře vymodelovaným kreaturám se je na co dívat. 5 minut před koncem jsem si dokonce říkal že to není tak špatnej film a dal bych i poctivý 3 *...bohužel konec samotnej je tak stupidní a násilně useknutej, že sráží film mezi nejpokurvenější počiny v historii sci-fi. ()

Stinger78

Takhle zbytečný film jsem už hodně dlouho neviděl... Emzáci napadnou Zemi, nevíme proč, odkud, vůbec nic. Prostě jen záminka, aby skupinka kalících mladých lidí mohla utíkat, schovávat se a nakonec stejně podlehnout... ()