foundation odpad!

Čo malo toto znamenať, vážne netuším. Nepozerateľná príšerná sračka počnúc scenárom a dialógami, a končiac hercami a ich šaškovinami. Film má hodinu a pol. Z tejto stopáže je natočených možno 10 minút tak že pri ich pozeraní som nemal chuť rovno rozbiť držku tomu kto toto mohol vyprodukovať. A pritom druhý AvP sa aspoň dal dopozerať do konca bez nejakých strašných problémov. Týmto dvom komickým tragediantom by som po tomto filme nedovolil do konca života sadnúť na režisérske kreslo. ()

PEZ

Strasne zle. :) V podstate sme sa s bratom na tom dobre pobavili, ale nie preto, ze by to bola komedia. Ano, az TAK zle to bolo. Najhorsie, co moze filmovy fanusik urobit, je pozriet si trailer na tento "skvost", lebo mu to fakt neda si to nepozriet - dovodom su ozaj vydarene triky (najme na ten maly rozpocet). Ale tym to konci, neskutocne zly scenar, slabi herci (jedine David Zayas bol dobry), unyla hudba a vsadechybajuca akakolvek logika. Adrian to cele vystihol. Amen. ()

Paulusek odpad!

Při prvních 20 minutách jsem měl spíš pocit, že se dívám na osudy partičky přátel ve stylu 90210. Pak přišel na řadu až moc umělý boj o holý život. Celkově sem si připadal jako by parta znuděných puberťáků chtěla zrealizovat velkofilm ve stylu Dne nezávislosti a aktuální Bitvy o LA s romantickým vyvrcholením ala "krásky a netvora". Prostě se jim jejich sen nepovedl. ()

emriq

Tento film je dle mého názoru ztráta času (jak jeho tvůrců, tak i diváků). Film se snaží těžit ze strachu z neznámého, leč i to se nedaří. Hlavní monstrum se objevuje (a v celé své kráse) moc brzy a po zbytek filmu se děj pouze bezmyšlenkovitě točí okolo myšlenky schovat se/utéct a schovat se někde jinde. Jediné, co je na filmu zajímavé, je absence klasického happyendu. ()

Kingjiri

Když jsem zkouknul povedený trailer, tak jsem se na Skyline dost těšil. Po shlédnutí zdejších ohlasů a hodnocení jsem byl nemile překvapen a očekával pohromu, ke které nakonec došlo jenom z části. Samozřejmě to neni žádná bomba, ale jednou se to zkouknout dá. Docela mě potěšila kvalita vizuálních efektů, která byla na velmi slušný úrovni. Scénář nepatří zrovna mezi chlouby kinematografie, zejména bych vyzdvihnul samotný konec filmu, který je možná nečekaný, ale neskutečně nesmyslný. Kromě toho mi přišlo, že jde o otevřený konec, který by snad mohl znamenat pokračování. To bych však tvůrcům moc nedoporučoval a myslim, že eventuální pokračování vyloučí případné chabé tržby v kinech. Hlavně za vizuální stránku dávám dvě hvězdy. ()

LyBerion

Tak tahle pecka byla snad natočena přesně pro mě detailní záběry emzáků, perfektní obraz, efekty i hudba a nakonec sympatické obsazení. Otevřený konec byl sice trochu jako pěst na oko (dokázal bych si ho představit už při téměř konečné scéně kdy jsou vtaženi do lodi jako romantický konec a my jako lidi prohráli bitvu), ale já ho hltal jako blázen a budu se modlit za pokračování ! ()

Johny M.

"Hele brácho, natočíme si nějaký akční sci-fi s emzákama. Dáme do toho svoje prachy, efekty my umíme a na nějakej příběh se vykašlem. Navíc pak ty stejný triky použijem v Liebesmanově Světový invazy...." "Myslíš, že nás nezažaluje?" "Né, neboj..." ()

Castielo

Jediné pozitivum na filmu byly efekty. Jinak NIC. Jeden WTF moment střídá druhý, herci spíš recitují než hrají. A hodně nepřesvědčivě. Na koleně sepsanej blábol, jehož děj se odehrává na střeše hotelu. Hodně nudnej konec světa. 1* za efekty, jinak jasnej odpad. ()

Yancl

Jestli tohle není parodie na scifi - blockbuster, tak si asi kluci Strausovi dali během natáčení nejednoho panáka slivovice :) Poslední minuta filmu je perfektní ( na tomhle to měli založit - to by byly jiné grády ), ale ten zbytek mi připadl jako mišmaš všeho dohromady, bez výrazného napětí a hlavně bez kvality. [25%] ()

Ondr@932

Náhodou nevím co všichni máte!!? A divím se tomu hodnocení. Skyline je docela povedené sci-fi sice je strasně napsané, ale bavil jsem se. Skvělé barvy, efekty, triky a krásné vetřelci! Vcelku slušná podívaná. A otevřený konec má nakročený k dvojce tak doufejme, že výjde... :-) 60% ()

figliar

Slabý pokus o akúsi čudnú verziu Vojny svetov. Aj keď sa jedná o vizuálne dobre zvládnutý film a po dlhej dobe sa režiséri nesnažili mimozemšťanov ukryť do tmy, roztrasenej kamery a letmých sekundových záberov, na kvalitnú sci-fi to nestačí. Dej je strašne plytký a nedotiahnutý a koniec filmu je tak trochu úlet. Modré svetlá na mňa zrejme nepôsobili tak, ako mali. ()

gazogazo

Dobře sci fi odehrávající se ve dne ! Hodně efektů, hodně akce od skoro začátku až do konce. Za mě pecka. Podhodnocený film jak prase - proč ty komentáře čtu? Film přesně ví co chce a udělá to. To není málo ! Jako řeknu to ještě takhle. Kdyby to bylo celý dílo Korejců ( a režisér se jmenoval Hung-po-chci-hun) a plný Korejců, tak by se pěla chvála i na tu obyčejnou příběhovou linku. Bohužel film je moc mainstream, žejo. ()

Enceladus

Priemerný mimozemský plán o ovládnutie Zeme bez akejkoľvek hlbšej podstaty. Koncepcia nezničiteľnosti je dosť biedna a otvára obrovské množstvo možností o zničenie, či už samotného pešiaka alebo celej materskej lode. Nepotešil ani zdanlivo zaujímavý výzor alienov, keďže bezkostné "želé" telá preplnené slizom, výzorovo podobné medúzam, je dosť nudný a oku nelahodiaci pohľad. Nápad vcucnutia ľudí mimozemským plavidlom je starý ako UFO samé a v prípade filmu je to pastva pre oči, ale všetko ostatné v tejto vesmírnej okupácii bolo len nudné ľudské zlyhanie, ktoré ku koncu absolútne sklamalo otvoreným rozprávkovo-romantickým koncom. ()

papaguy

Relativně příjemné sci-fy béčko. Vzhledem k zdejšímu sepsutí nadhodnocuji. Je to tak na úrovni Monstra. Jenom místo modelů do Brávíčka (vychází to ještě?) tu hrají postarší vysloužilé ročníky kategorie popcornový důchod. Je tu také víc emzáků a méně pokusů se dostat od někud někam (do ještě většího prů*?@$u, samozřejmě). Takže si to shrneme. V L.A. (kde jinde) se objeví emzáci (kdo jiný). Ti pak začnou metropoli likvidovat. Našinec tam hodí atomovku (co jiného). Ale žádný strach. Záchranný vrtulník je už na cestě (jak jinak). Kdybych měl něco vytknout, tak poněkud tupější režiji, průměrné herecké výkony a plochý scénář. Ke slušné koukatelnosti to vytahují dobře zpracovaní nechutní emzáci. Ejhle, ono to má dvojku.:-) ()

Daiker

Moje oblíbené Sci-fi i po letech pořád baví.... Triky jsou luxusní a to platí i o invazi.... Český název opět katastrofa 👎 ()

AxelWers

Priemerný sci-fi o tom, ako mimozemšťania už asi milióntykrát napadli Zem. Nie je to nič extra, ale vzhľadom na rozpočet je to celkom slušné, aj efekty. ()