Horor

USA, 2010, 91 min (Director's cut: 98 min)

Tod Williams

Jason Blum

Gregory Plotkin

Scénografie:

Jennifer Spence

Kostýmy:

Kristin M. Burke
  • viperblade

Zatím jsem z této série viděl první tři díly a musím říct, že tento je bezpochyby nejhorší. To, co v jedničce fungovalo, tady drhne a za celý film se jen JEDNOU pořádně leknete. Zbytek času čekáte, kdy se něco stane, či se snažíte zpozorovat co má vlastně být tak strašidelné. Hodně zapomenutelný film. 20 %.(13.12.2015)

• MikeCool

Druhý PA je jako přes kopírák podobný prvnímu dílu (možná ještě horší), čili opět nudná podívaná s minimální akční stránkou, kterou jsem aspoň na závěr očekával.(9.6.2013)

Dle mne o chloupek lepší než první díl. Ale pořád to na vyšši hodnocení nestačí. 61%(1.4.2011)

• Pepinec

Tedy, ne že bych se párkrát nelekl k podělání. To zase ano. Pokud je člověk alespoň trochu otevřen možnosti, že okolo nás mohou být jisté nadpřirozené síly, noční záběry získávají na dramatičnosti. Oproti jedničce zde však výslednou známku kazí poměrně dost logických nejasností. Přidejme k tomu až příliš mnoho hluchých míst, kdy člověk znovu a znovu očekává nějakou akci, aniž by skutečně přišla, a rázem máme slabý odvar něčeho, co mě osobně před rokem dočista odrovnalo.(14.3.2011)

• Superpero

Jedničku jsem viděl v kině a mělo to atmosféru a bál jsem se. Sledování tohoto už proběhlo na kompu a bylo to teda hodně suchý. Tam se fakt nestane lautr nic, ale to je jasný, holt to musí gradovat. Jenže ono to nevygraduje. Ono to jen skončí.(10.1.2011)

• - Do kin byl film přivážen pod krycím názvem "Sharpie 79". (SidneyP)

• - Jde o jediný díl série, který na plakátech nemá postavu ducha. (Hal_Moore)

• - Ze všech čtyř dílů série je zde nejvíce kamer, a to 6. (t.mon)