Horor

USA, 2010, 91 min (Director's cut: 98 min)

Tod Williams

Jason Blum

Gregory Plotkin

Kostýmy:

Kristin M. Burke
  • JAn

Prequel, který se pokouší o vytvoření jakési mytologie, se sice i přes značné nedostatky podařilo přijemně spojit s prvním filmem, ale narozdíl od jeho solidního předchůdce v něm už funguje jen málo co. Laciné strašení akorát tak pro náctileté.(17.12.2010)

• MikeCool

Druhý PA je jako přes kopírák podobný prvnímu dílu (možná ještě horší), čili opět nudná podívaná s minimální akční stránkou, kterou jsem aspoň na závěr očekával.(9.6.2013)

• sochoking

I'm not guna watch nb 3 fukin hell! Takto do ticha zavalil mladý šprngáč, dnes v kine pri záverečných titulkách, hlášku a ja som si uvedomil, že ani ja . Ani ja už na žiadnu trojku nepôjdem, hoci dôvod mám zjavne iný, než on, pretože on sa u toho šiel posrať a ja som zase odpočítaval čas do konca! 1* za dve alebo tri luxusné ľakačky a tá druhá * za to, ako to namakane prepojili s jednotkou . P.S. Možno by som mal iný zážitok, keby som to pozeral cez slúchadla v noci a sám doma, ale na druhé pozeranie už serem. Dodatok: Veľmi vám pomôže, ak ste videli oba konce " jedničky " . Teda hlavne ten druhý, alternatívny.(26.10.2010)

Chtěl jsem víc démona! Navázání na jedničku ale elegantní.(27.12.2010)

Podivná (hlavně) česká nechuť vůči tomuto snímku mi může být ukradená. Jako fanoušek Muldera a Scullyové mám od dětství rád vše, spojené s duchařinou, takže mě ani tento na první pohled podprůměrný počin nenechal dlouho chladným. Je to strašidelné, mysteriózní, a roztomile z toho běhá mráz po zádech (takovým tím způsobem, že je po skončení titulků nutné pohybovat se po bytě pouze s kompletně rozsvícenými pokoji), takže za mě: proč ne? Dokud se člověk u filmu nenudí a v podstatě jen trne hrůzou z toho, co vyvede nezbedný démon v nočních záběrech prům. kamer příště, tak si nestěžuji. Polibte mi pánvičku, ale těším se na trojku. BTW perfektní psí herec.(27.3.2011)