Elitní zabijáci

Killer Elite

Elitní zabijaci

Akční / Thriller / Krimi

USA / Austrálie, 2011, 112 min

De Nirovi samopal v ruce pořád sluší. Stathamovi ty rádoby "akční výrazy" moc nevěřím (možná to tak Megan Fox má ráda...no, kdyby mě v postýlce přemlouvala rozhodně neodmítnu :). Owen je průměrný a režie G.McKendryho velmi svěží, akčně prošpikovaná nálož, která je zároveň i nudná. /Velký mínus je dabing/. Přes rozpačité dojmy jde o McKendryho dobrý akční debut.(10.2.2012)

Ucházející akční béčko s fajným obsazením.(9.6.2015)

• lesumir

Kdybych věděl, že 100 minut je tam jenom Statham, 10 minut Owen a 3 minuty De Niro, nikdy bych se na to nedíval! Old school, který se vymyká kasickým Stathamovkám, moc nebaví a je spíš ztrátou času.(21.12.2011)

Jednu hvězdu dám Stathamovy, a dvě De Nirovy... To je asi tak vše...:-( velice přeceňovaná věc 65%(8.11.2011)

Můj přetočený Body Mass Index je patrně důvodem, proč žádná ze špičkových zabijáckých organizací doposud neprojevila zájem o můj vyhaslý vražedný instinkt. No, nic se neděje, protože by mě stejně nebavilo zmateně se potácet v palbě mezi SAS a ozbrojenými dobráky s ručníky na palicích. Přesto jsem tajně doufal, že to bude daleko větší zábava, když za mne potácení převezme Statham. Průměrná akce mi však nadstandardní zábavu nedopřála, i když se chvílemi tajemně tvářila, že je něčím větším.(26.9.2012)

• - Scenár je založený na románe Ranulpha Fiennesa s názvom "The Feather Men", ktorý bol vydaný v roku 1991. (m.a.t.o.)

• - Typ motorkářské helmy, použité během výkonu nájemné vraždy, se vyráběl až mnohem později. (Conspi)

• - Během automobilové honičky - začínající a končící u nemocničního vchodu - si lze povšimnout mnoha automobilů s poznávací značkou se třemi číslicemi a čtyřmi písmeny. Ty se přitom v Anglii, kde scéna probíhá, nikdy v praxi nevyužívaly. (Conspi)