Elitní zabijáci

Elitní zabijaci

Akční / Thriller / Krimi

USA / Austrálie, 2011, 112 min

• kOCOUR

Velký potenciál, ohromná nuda. Nesmyslně překombinovaný příběh ničí cokoliv, co tu potenciálně funguje a zpomaluje tempo do té míry, že už to občasná akce vážně nevytrhne. Jediné plus - De Niro s velkou bouchačkou je pořád ve formě.(23.9.2011)

• xxmartinxx

Potenciál snad žádného filmu nebyl tak moc zmařený. Naprostá nuda, kdy ty dvě hodiny trvají zhruba dvakrát déle a všichni se přitom tváří tak drsně, jako by parodovali sami sebe.(26.9.2011)

• Lateef

Gary McKendry rouboval. Nejprve za kůru, pak do rozštěpu a nakonec na klínek. A pak začal roubovat na rouby. A vzniknul z toho spletenec na houby. V závěru jsem na celé dění v podstatě rezignoval, postavy se neochvějně orientovaly ve všem a já jenom seděl a posílal permanentně oči v sloup. Zhruba v polovině filmu předvedou dvě ústřední postavy poměrně dlouhý fight, ale ... kameraman den před natáčením zřejmě trénoval na Powerplatu svoje ochablé tělo a teď se mu ruce klepaly úplně neskutečně, takže zase jsem měl ze souboje co?? Jedno ukázkový hovno. Bože proč?? Statham si odehrál svoje, spíše se střílí než mlátí, ale hlavně, že je to zamotaný jako jedna ukázková mumie. Takže poměrně značné zklamání. 50% 70 miliónů dolarů/51 miliónů dolarů(6.12.2011)

Solidní žánrovka, která mi sedla a já se skvěle bavil. Trio hereckých es se skvěle doplňuje, občas padne nějaká ta hláška a akční sekvence jsou dost nabitý. Jednu výtku mám k první bitce Stathama s Owenem v šeru, která byla trochu nepřehledná, ale to se dalo v klidu překousnout. Jinak co se týče scénáře - řekl bych, že se musel držet jasný osnovy a špatnej vůbec nebyl. Takže pokud tam byla nějaká nepřesnost, tak mi to asi uniklo, to jen tak na okraj reakce na zdejší komentáře.(11.10.2011)

Ucházející akční béčko s fajným obsazením.(9.6.2015)