Titanic II

• Česko Titanic - historie se opakuje (více)

Představte si, že o 100 let později po havárii slavného Titanicu vyplouvá jeho přímá kopie a co dramatického jej čeká? Bude to stejný osud? Opravdu nelze zabránit tomu, aby se historie opakovala? (ČSFD)

mavin odpad!

No ty číčo tvl wtf co za vola ne toto dalo peníze!? Hned na začátku prý teplota vody minus 56' a o ději a konci račí pomlčím, to byla sračka💩💩🤦🖕👎 ()

Little_Sawy

Tohle je snáď totalně nejblbější Titanic všech dob, který jsem mohla vyšmejdit. I když v šmejdení jsem prostě nepřekonatelná mrška, a to málokto ví. A já bych dobrovolně na plavbu tak majestátny loďou určite (Ne)šla jistě a bez donucení nebo přivázaní k batožině a vržena přes palubu ..tedy, lodi, I když smůla je tá, že ve filmu už nehrá zmrztej Jack který doted plave na dne oceánu a Krásna Rose D., tak to celej film jen sere čoraz hloubeji ke dnu. Taky se to vše jistě potápí ke dnu. ()

KimSteiger odpad!

Jěště, že tu člověk nemůže být sprostý! Tohle je snad jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Naprosto ametérské trikové scény, absurdní příběh...Hrůza!!! ()

JARDAHONDA odpad!

Nesmyslně natočený,jakýsi Titanic,který nijak nenavazuje...jednou větou,škoda peněz,které mohly být užitečné jinde.. ()

Verunka1995 odpad!

Jak může někdo takovýmto zpúsobem, kterému řikají film, zneuctit Titanic!!! Jedna z největších katastof a zkoušejí to podruhé a úplně špatně!!! Použila bych sprostší slova, ale nemůžu.. Ta loď v "tomto" filmu se vůbec nepodobala! Né, už né prosím..! Druhý Cameron není a nikdy nebude, smiřte se s tím... ()

vojtik.sup odpad!

Styďte se, Asylum! Fantazie, nápady, originalita - NIC! Zkrátka příšená kopie velkofilmu J. Camerona z roku 1997. Že na ně nepodali žalobu. Je mi z toho dobreku. ()

Kawarim odpad!

zrůdnost !!!! ...nemám slov ...hlavní hrdina " jsem nejlepší zachráním nás" ...opravdu ohavnost ...Cameron by měl najmout najemné vrahy ! ()

Nereida18 odpad!

Před několika lety jsem vložila komentář na film Titanic II. Mezi námi, názor jsem po letech nezměnila. Jedná se stále o tu samou, otravnou výrobu, která se přiživuje na její sestřičce, kterou Cameron vynesl na hvězdná plátna. Ale jdeme hodnotit (pokud něco zbylo na hodnocení): Příběh je jedna velká katastrofa. Nechápu jak je možné, jak někdo tohle dokázal sepsat na papír. Naprosto katastrofální. Hlavní hrdina, naprosto nechutný chlap, který očividně nezná dějiny a přísloví: "Dvakrát měř, jednou řež." mu nic neříká. Rozhodne se postavit novou loď, která ve výsledku až tak nová není. Jedná se o Titanic!!! Ale hrdina není přeci idiot (Ha, ha!) a pojistí se. Na lodi je vše možné. Od přístrojů, přes moderní čluny a radary až po prostitutky. Ale kopírování není v našem světě nic neobvyklého. Režisér se asi zalekl soudního procesu s Cameronem, a tím pádem jeho Titanic nenarazí na ledovec, ale na tsunami (vůbec se to nepodobá Poseidonu). O osudech hrdinů tu ani diskutovat nehodlám. Je to prostě směšné!!! ()

TONYNKO odpad!

Ach jaj jaj! Absolutna neucta voči ludom z Titanicu, nechutna grafika ( moj počitač doma spravi lepšiu ) a trapny herci. Ale čo sa dalo čakať. Všetkych varujem nepozerajte to pokial sa vam lubil Cameronov Titanic ( Cameron by sa o tom nemal ani dopočuť ) inak utrpite infarkt. U MŇA NAJHORŠÝ FILM AKY SOM KEDY VIDEL!!!! -1/10 ()