Mistrovský plán

Tower Heist

Majstrovský plán

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 104 min

Tower Heist není špatný film, sám o sobě si stojí dobře. Ale nabízí se zde srovnani s Dannyho parťáky a zde tento snimek nemá šanci obstát. Tower Heist je založen na šílených plánech, ktere víceméně vycházejí a to mě právě bavilo ;) Co bylo, ale zvláštní, bylo obsazení: Stiller, Broderick, Murphy a Affleck. Tato čtveřice mi přišla málo sehraná. Takže to je trošku škoda, ale co mě potěšilo byla role Alana Aldy, ten se na prohnilého bankéře hodil perfektně...(30.4.2012)

• Conner.s

Takovej ten film, na kterej se podíváten a hned po jeho skončení máte pocit, že jste vlastně vůbec nic neviděli. 40%(30.1.2013)

• Davies182

Nebetyčná nuda (přitom kamera je bezva), pár bezvadných Eddieho hlášek, a jedna extrémně nezáživná a nezajímavá zlodějská akce nakonec. Nic víc se z tohohle komediálního výkvětu, do kterého jsem bůh ví proč vkládál obrovské naděje, zapamatovat nedá. A už mě vážně unavuje, jak se v každém filmu s Benem Stillerem musí zákonitě objevit několik trapných dialogů o šourcích a vaginách.(13.11.2011)

• Chrustyn

Ben Stiller sbírá partu zoufalců (mezi kterými nechybí ani zapomenutí Murphy a Broderick) aby okradli cynického Alana Aldu. Výborné obsazení, na komedii atraktivní téma, ze kterého se mohla vyklubat alespoň zábavná komedie. To by však Brett Ratner nesměl stát levou nohou a ukázat, že je pouhopouhý rutinér, jehož občasné úspěchy jsou pouhou náhodou. Smutně slabý film.(17.4.2012)

Všichni jsme si už zvykli, že ten židácký šereda hraje v samých trapných sračkách (snad až na prvního Zlotřilého fotra). Není pak divu, že když vyběhne jen ze sračkou prostou, setrvačnost je svině a pod vlivem Nočních můr v muzeu by jeden mačkal odpad už při úvodních titulcích. Ačkoliv zde pan Ratner jednoznačně útočí na zápis do Guinessovy knihy za první komedii bez jediného vtipu, nikdo se za těch sto minut nepoblije ani neposere, nehraje v tom jediná flašinetářská opička, až na hlavní roli je to charismaticky obsazené a velkolepě natočené a kdybych se měl u každé podobné oddechové hovadiny zamýšlet nad s*t*u*p*i*d*i*t*o*u scénáře, rozhodně nenaperu za čtyři Scotu Pilgrimovi, že ano! Jak se tu tak zase dívám na ty yntelechtuání plačky, pomalu se přestávám bát vyslovit provokativní tezi, že jsem se u toho nebavil téměř stejně, jako u těch tolik přeceňovaných Clooneyho retardů.(20.2.2012)