Mistrovský plán

Tower Heist

Majstrovský plán

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 104 min

Veľmi príjemná zlodejská oddychovka so (po dlhom čase) skvelým Murphym.(21.4.2012)

Miestami hrozne stupídne (hlavne vo finálnej tretine), ale zároveň aj dosť zábavné (hlavne vo finálnej tretine). Rozhodne nevyužitá šanca - pri premakanejšom scenári z toho mohla byť výborná heistovka. Napriek tomu sympatická jednohubka. Oceňujem hlavne, že tvorcovia netlačia na komediálnu pílu, Stiller nehrá svojho tradičného trapného debila a Murphy nedostane dosť priestoru, aby jeho fasttalk začal byť otravný. Celé to má slušné tempo a občas sa urodí aj výborná scéna. "Steve McQueen is my little bitch now."(25.2.2012)

• Terva

Nejdřív jsem nevěděl, jak na film pohlížet. CITÁT - Chcete se ožrat......... Pěkná hudba, ale zatím příběh, nic moc. Asi okolo 40 minuty se to začalo lehce formovat. Ale nějak jsem se nemohl dostat do děje. Po hodině sledování jsem zjistil, že se nudím a příběh mě nebaví. CITÁT - Vzal jsi kradené auto na krádež ?....... Ve filmu a hlavně v provedení není moc logiky. Tvůrci se spíš soustředili na poentu. Slabota.(8.5.2012)

• Gilmour93

Kovaksova skoro jedenáctka amatérů proti defraudantovi s tváří vetchého Hawkeyeho Pierce. Kofein proti Ratnerovi. Power Heist. Bralo mi to sílu, že bych v rukou neudržel ani zlatý disk od Ferrari.. U komedie až zarážející nepřítomnost humoru, mizerná práce s herci (především u vážnějších scén) a díky slabému scénáři a kruté předvídatelnosti jen opravdu stopové množství napětí. Osobně by mě zajímalo, komu z producentské obce Brett pronajal své mezihýžďové prostory, že dostává opakovaně(!) šanci prokázat svůj talent k vytvoření díla, co je sice vizuálně vyleštěné, ale má účinky Rohypnolu.. Velká škoda, že Gabourey Sidibe nedotáhla své dvojsmyslné sexuální narážky až do konce - z Eddieho by totiž vytekla jen zelená voda..(2.4.2013)

• Ded@M@tes

Hrozná suchárna a čekal jsem teda větší odvaz. Eddie Murphy jako největší hlupák ( aspoň tak působí ). Herci byli celkově hrozní. ( Hodnocení: 4/10 )(22.6.2012)

• - Produkce najala Jeffa Sitara, osminásobného světového šampiona v otevírání sejfů, aby naučil Gabourney Sidibe pracovat s nástroji. (Dreadd)

• - Kvůli natáčení v letním období musela produkce scénu několikrát uměle zasněžovat. (KucC)

• - Role Arthura Shawa byla původně nabídnuta Robertu Redfordovi, ten ji ale odmítl. (Haretix)