poster

Mistrovský plán

 • USA

  Tower Heist

 • Slovensko

  Majstrovský plán

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  Nejdřív jsem nevěděl, jak na film pohlížet. CITÁT - Chcete se ožrat......... Pěkná hudba, ale zatím příběh, nic moc. Asi okolo 40 minuty se to začalo lehce formovat. Ale nějak jsem se nemohl dostat do děje. Po hodině sledování jsem zjistil, že se nudím a příběh mě nebaví. CITÁT - Vzal jsi kradené auto na krádež ?....... Ve filmu a hlavně v provedení není moc logiky. Tvůrci se spíš soustředili na poentu. Slabota.(8.5.2012)

 • xxmartinxx
  **

  Umím si představit, že by vznikl desetidílný seriál, kde udělá tahle parta deset vloupaček, prohodí pár primitivních vtipů a předá pár dementních poselství. V takovém případě by si nebylo nač stěžovat. Celovečerní stopáž ale Ratner zoufale neutáhne a výsledek je strašně nudný. 55%(4.11.2011)

 • Handle
  *

  Film, který Vás vyloženě nenaštve, ale zajímavý není vůbec ničím. Všechno bylo nijaký a za zmíňku nestojí prostě nic. Zbytečnej čas...(3.7.2012)

 • honajz
  ***

  Začátek je strašný a asi tak nejvíc připomíná jeden britský "hotelový" seriál v připitomělém provedení po opici. Ale ten konec je milý a fórky s dostáváním lupu ven z hotelu příjemně pobavily. A oceňuju, že fekalit bylo naprosté minimum a i Ben Stiller se uklidnil ve svém "herectví".(12.3.2012)

 • predators
  **

  Teda, dostat bourák z tak pekelně střeženého hotelu, to je na drama té nejvyšší kategorie. Nebo z toho může být slušná komedie, když si uvědomíte, jaké trable můžou nastat, když se s vozítkem nacházíte ve třicátém poschodí. Taky k rozluštění zápletky bude zapotřebí promazat mozkové závity! Jo jo, kdyby ryby...a jedna velká nuda s nezajímavou partičkou kolem Stillera a Murphyho! 40%(14.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace