Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

Ajfist

Rozhodně lepší než jednička. Zajímavější příběh a pěkná digitální podívaná. Myslím si, že je to skvělé pokračování. V jedničce vypadala Medúza jako nějaká modelka a vůbec příbeh byl dost slabý. Toto pokračování je sice hodně závislé na počítačových efektech, ale je prostě lepší. ()

mansonn

Uf takto bola podivana....ozaj vyborne pokracovanie s novymi napadmi a dejom, skvele efekty, kde tu trosku humoru ale ostatne velmi akcne ponate pokracovanie.Vzdy sa najdu frflosi, ktory zacnu porovnavat mytologiu a ako to podla nich bolo a pocitaju v kazdej scene bojovnikov aby povedali ze tam urobili chybu lebo im chybaju dvaja v lavo a jeden v pravo a cmuhu nad okom mal nad lavym a nie pravim....osobne patrim k tym, ked po skonceni filmu si poviem jaj to bola parada ktoru si opat pozriem, alebo to bol odpad a tento film patri ktym co boli super...urcite odporucam a v 3D lavove efekty neskutocne prepracovane ()

Rychleji

Pěkný film. Jeho základy stojí na mythologii starověkého Řecka a těch se drží na americký standart nadprůměrně :). Samotný příběh ale pravděpodobně v příbězích o řeckém božstvu nenajdete. Film na mě působil trošku "Age of Mythology" dojmem (kdo viděl ukázku při spuštění hry a závěrečnou bitvu tohoto filmu, možná bude souhlasit :)). Hercům Liam Neeson a Ralph Fiennes jejich role pěkně sedí. Někomu se tento film může zdát dějově chabý, ale všem, které baví řecká mythologie, doporučuji ;). ()

kloubich

Možná trochu spoilerovitý: Zeus s bráchou zradí otce, brácha se synem zradí Dia, jiný syn se synovcem a bráchou bojují se synem a dědou, vnouče a vzdálený strejda vyzbrojují každý po svém... do koho se zamiluje sličná Andromeda? Znásilnění antické mytologie, ovšem místy docela vtipné (pegasus. Argenor). Ovšem odpovědět na útok ohnivých bytostí a kilometr velkého obra z lávy palbou z ohnivých katapultů je trochu ujeté. Co mě fakt dostalo byla výzva velitele: "Pomažte se bahnem, pak vám oheň neublíží." ()

LilyHobbit

...a já se na to tak těšila!... co říct, po předělání '1' dílu jsem si říkala, že je to pecka, ale tohle pokračování?? Tři hvězdičky jen za efekty, jinak je to film absolutně o ničem, dost mě to zklamalo. ()

Trumpetista

Po všech stránkách super film. Hodně akce, krásná hudba, ani na okamžik jsem v kině nekoukl po hodinkách, což se mi dlouho nestalo. Ve 3D ještě umocněno krásnými efekty - například průlet do podsvětí byl výbornej. Asi nikdy nepochopím komentáře s jednou hvězdičkou. ()

TOPmoovie

primitivne dialogy, dej. proste medzinarodny zakaz pre americanov filmovat vsetko co suvisi s europskym kulturnym dedictstvom. takyto dej ponuka jedinecny namet na mudrost , putavy dej, bohovia a ludia, mytologia. a amik to dokaze take brutalne spustosit. dat vsetky tie triky, kostymi, produkciu svěrakovi, alebo niakemu good francuzskemu reziserovi, tak toto mohlo byt velkolepe dielo. 5 hviezd za triky, art, pozadie. dej , dialogy, scenar -- ODPAD!!! ()

xpavelo

Bože to bolelo... Jednička ještě šla, ale toto. Efekty fajn, ale děj, jasně předvídatelný, nemastný, neslaný, putování od něčeho někam. Wortingtona mám rád, asi mu dali tučný honorář. Nebýt Rosamundy Pike, na kterou se dá dívat, tak z kina asi odejdu. 40 % ()

jjituska

Naprosto souhlasím s uživatelem verbal. Jasně že je to za vlasy přitažený klišé.. a co jako? Já se fakt bavila! I když Kronos byl děsivější dokud měl jen jednu ruku, Bill Nighy je trošku moc velkej hippík a srdceryvné rozhovory božských bratří v triku jsou trochu moc i pro tenhle film. Ale jinak bomba ve svém žánru.. Kdyby se z tohohle i prvního filmu vystřihla tak čtvrthodina zbytečných přiblbých scén, tak jsou to filmy výborné.. Zvedám průměr! ()

pavont

Grecka mytologia vycucana na holu kost ale ako nenarocny akcnak sluzi viac nez dobre a bavil som sa cely cas. A 3D zafungovalo na vybornu. ()

kacudzde

Je to sice o fous lepší než jednička, ale pořád to nějak zavání béčkovitostí. Dialogy tupé, mýtických potvor mohlo být víc a některé akční scény jsou dost nepřehledné a tmavé. Postava "rasta" Agenora a chování "hippie" Hefaista mi přišlo trochu mimo. Potěšilo mě víc prostoru pro Liama a Ralpha. 3D nic moc. No, znova to vidět nemusím. Viděno v kině 3D 3.4.2012. ()

XTrader

Na mne film působil jako vizuální orgie, opravdu paráda. Po filmové stránce slabší, herecký výkon Rosamundy Pike tomu hodně pomáhal, byla vynikající. Ovšem u těchto filmů jsem zvyklý se usadit a užít si příjemný večer plný fascinující vizuální show. A zklamán jsem nebyl! ()

Bearder

O dost lepší než jednička která měla spoustu chyb a blbostí a tohle pokračování bylo rozhodně koukatelné. Sice byl příběh bez zvratů a nečekal jsem od toho film roku ale jako návštěva kina to byla dobrá zábava a šel bych klidně zas kdyby to nestálo takové prachy. ()

Radoušek

Ach jo :-(. Zase to takhle zmršit. Snad jediná věc, která je oproti jedničce lepší je, že Perseus má konečně vlasy. Jinak je vše při starém - scénář opět strašně hloupý, dějové zvraty předvídatelné, monstra sice nápaditá, ale jejich málo. Proměna princezničky Andromedy do bojovnice typu Xeny (aspoň mohli nechat barvu vlasů stejnou) je směšná. Také jsem se v tomhle filmu utvrdil, že Sam Worthington prostě neumí vůbec hrát. 3* hvezdičky tomu dávám, protože stejně jsem hodnotil Souboj Titánů a tenhle díl je úplně stejný. Je to taková vyložená vymývárna mozků, ale na odpočinek to stačí. ()

Ounak

Viděno před pár minutami v kině (2D) zážitek no, nečetl jsem recenze, hodnocení na csfd, prostě nic. Klasický akčňák nad kterým nemusíte přemýšlet. Zbytečně moc příběhu a málo akce a když už akce tak chabá. Ještě, že tam hraje Sam a ne nikdo jiný. Párkrát sem se i pousmál pohoda jahoda. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)