Diktátor

Simeon

Tohle je nejlepší komedie jakou jsem kdy viděl, je ještě lepší než Ali G a Borat dohromady, prostě senzace! ()

Flamik

"Megan, Megan, a teď máš herpes." Ulítlej film, bohužel s míň humorem, než jsem čekal. Ne že bych se nesmál, ale rozhodně mě na konci nebolelo břicho. Prostě pár fajn hlášek, pár fajn scén, jenže nic, co vstoupí do historie vtipnosti. ()

tomino28

Ztřeštěnost, která si dělá srandu ze všeho a ze všech. Diktátor servíruje spoustu rasistických, sexistických a jinak nekorektních gagů, o kterých se většině publika ani nezdálo. A ti ostatní budou nadšení, že měl někdo koule dostat tohle všechno na plátno! ()

jackalsc

Výborná komedie s velmi působivým humorem, který já miluju. Oproti boratovi jsou tu velké rozdíly a fakt že boratův humor mi úplně tak nesedl, jako tento. Výborně zahrané, až na ten zpackaný konec který smrdí tou klasickou ,,hollywoodštinou", scéna s tím tankem mě rozsekala :D ()

moriero

Kdyby mě Cohen tolik neiritoval, uvažoval bych snad i o plné palbě hvězdiček. I přes své přemáhání jsem se většinu filmu řáchal smíchy. Nic víc nekorektního, sexistického a xenofobního jsem jaktěživ neviděl. Rozsekávaly mě hlášky jako: "Mám bohužel špatnou zprávu...je to dcera. Kde tady máte odpadkový koš?....Vy máte ve jménu číslo?....Kolik tady účtujete za popravu?....A budeš mít kluka nebo potrat?....Můj pradědeček bojoval v americkém občanském džihádu." A nikdy, nikdy v životě bych si nepomyslel, že se dožiju toho, že uslyším R.E.M. v arabštině, hihi. ()

Dacsus

Hmm, v hranom filme to proste nefunguje. Borat aj Bruno boli geniálne satirické úlety, toto je bezzubý, bezduchý nezmysel. ()

v.indruchova

Naprosto šílené. Film se zmítá mezi totálně hroznými vtipy a parádními vtipy. Velmi krátka role E. Nortona, kdy hrál sám sebe byla skvělá :) ()

BarGoldstein

Hrozně mě mrzí, ze jsem z Cohenovy tvorby jako první dílo viděl Borata, ten je totiž zcela nedostižný! Po několikerěm přídavném shlédnutí musím přiznat, že Diktátor šlape Boratovi celkem kurevsky na paty! ()

zigy

Pořádná darda do zad Američanům a všem Saddámům a spol. Utahování si z médií, předsudků a pokrytectví. Baron si nebere servítky, ale občas uletí úplně mimo můj obzor...- ()

panki9922

Sascha znova v mnohých ohľadoch veľmi trefnou satyrou poukazuje na rôzne paradoxy aj súčasnej doby. Len tá forma akou to podáva nie je vždy vtipná. ()

Ace.A.T.L.

Super. Správně přestřelený a správně crazy. O 1* míň jsem dal jen proto, že se to zvrhlo do romantickýho směru a to úplně nemělo. Ale jinak super. Za mě 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

Diego75

Skvělá satira. Tento film výborně ukazuje charakter snad všech diktátorů a celkově se vysmívá diktatuře samotné. Rozhodně originální a vtipné. ()

Igy007

Pravdivější než vůbec majorita s vylízanými mozky tuší. Aneb co se před námi systém snaží skrýt. Takhle to natřít a ještě mě nechat se celou dobu tlemit - za mě nejlepší Cohen doposud :-))) ()

Pan.Antonin

Frekvence vtípků je v tomto filmu velmi vysoká, že není překvapivé, že hodně z nich působí trapným dojmem. Zároveň mě však hodně z nich rozesmálo, takže hodnocení Diktátora není snadné. Myslím, že tři hvězdy budou adekvátní, obzvláště proto, že jsem fanouškem trošku jiného stylu humoru, než je mi v dobrodružství Aladina servírován. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 6/10 ()