Diktátor

Timy68

Nejradši bych dala odpad! nebo maximálně *, ale z nějakýho důvodu nemůžu... Stejně jako to nemůžu zaškatulkovat do krabice s 'praštěnýma komediema', který se snaží vypadat vtipně jen se scénami o sexu a nechutnostech (porod paní v obchodu...), ale zase na druhou stranu je to nabytý vtipem a hláškama, u kterých jsem se nasmála ('I'll be back with help. JK. Just kidding !' :-DD) Diktátor má hlavu a patu a hlavně kloubný a zajímavý děj, který mě nutil dokoukat to. Škoda několika scén, které tam být nemuseli. 80% ()

A.MacGyver

Tak dnes premiéra v kině. V celém sálu nás bylo šest, ale takový smích jsem tam dlouho neslyšel. Cohen dokonalej... Bin Ládin, Forest Gump, dvě cihly.... dokonalé ()

platzman

Pohodová hodinka a půl, při které jsem vyloženě trapný vtip viděl jeden, zato z těch lepších se nad několika uchechtávám ještě teď. ()

Adalv79

Na rozdíl od Borata a Bruna v Diktátorovi chybí kouzlo nechtěného, pro mě Cohenův humor hodně ztratil tím, že už nejde o "reality show", chyběla mi konfrontace s nic netušícími lidmi. V případě Borata a Bruna mě nejvíc bavilo sledovat reakce okolí na více nebo méně trapné Cohenovi eskapády. Ne, že bych se při sledování Diktátora nezasmál, ale koláž nekoretních gagů suma sumárum na víc jak na tři hvězdičky nestačí..... ()

B.e.r.n.y

Už dlouho se mi nestalo, abych převážnou část filmu ronil slzy smíchu. K tomu, abych spočítal scénky u kterých jsem se nasmál by prsty obou rukou rozhodně nestačily. Od filmu jsem si sliboval hodně, přesto jsem byl tou náloží humoru, ironie překvapen více než dost. Sacha Baron Cohen coby vynálezce shybů a nespočet dalších více či méně obvyklých a obyčejných věcí skutečně září. Jsem velmi zvědav, s čím hodlá vyrukovat příště. Zatím nejlepší letošní komedie. ()

surprise

Tohle nejsou fóry, tohle jsou fóry na druhou a to doslova. Vtip je vysloven a vzápětí příjde ještě težší váha. Je to politický Mr.Bean na raketě. Oproti předchozím Cohenovým filmům se ubralo na improvizaci a naschvál trapnosti a více se zapojili skuteční herci, i když někdy jen v sekundových momentkách. Právě to ale stačí k úsměvu nebo přímo vyprsknutí. Stejně jako vtipný, rychlý střih a ta pravá hudba. A víte co se diktátor naučil po návštěvě demokracie? Onanovat! Děkujeme. ()

JimWalker007

Tsunami vtipov - drsných, cynických i bláznivých - vás spláchne hneď na začiatku filmu...a po relatívne krátkom čase sú tu odrazu záverečné titulky. Nie každý Cohenov vtip baví, ale každý divák, čo má len trocha zmysel pre humor, si tú svoju perlu nájde. Diktátor nenastavuje krvé zrkadlo len sebe, ale aj pokrytectvu demokracie, zavesenej na šnúrkach topánok ropných magnátov, uťahuje si z teroristov, hollywoodskych hviezd, Židov, Číňanov, "afroameričanov" , ba dokonca i zo vzdelaných žien, ktoré sa neholia v podpazuší. Originálne scény, pár brilantných dialógov a jeden monólog hodný mesiáša súčasnej filmovej zábavy vystreľujú Diktátora minimálne do štvorhviezdičkového neba. ()

Strudl_cz

Smál jsem se minimálně každých pět minut, stejně jako zbytek kina. Humor je sice většinou černější, ale s tím se musí počítat. Celkově naplnil má očekávání a doufám, že se odnese i pár cen. Bonusové scény jsou na začátku závěrečných titulků, po nich nic. ()

DarkViper

Nářez, dlouho jsem se takhle nepobavil, kámošovi u toho i tekly slzy :D fakt mám Sacha Baron Cohen rád a co zatím provedl v Boratovi, Ali-G, Brunovi to prostě nemá chybu :D, film se musí brát trošku s nadhledem, ale o to je to pak větší prdel :D ()

2sistem

Některé vtipy byli opravdu přehnané, ale já se bavil dokonale. Hodně mi to připomnělo Zohana, ale bylo to jednoznačně lepší. ()

Jarb

Asi jsem viděl jiného diktátora než zbytek lidí zde. Nevím jestli to bylo tím ospalým počasím, nebo tím že bylo téměř prázdné kino, ale já se nudil a musel jsem si dávat sakra pozor, abych neusnul. -Zatím dávám dvě star, za pár měsíců tomu dám znovu šanci, třeba svoje hodnocení přehodnotím. ()

VanThomass

Sacha zase jednou zabodoval. Opravdu vtipná komedie, která sice občas stojí už na hraně vkusnosti, ale pokud není člověk konzervativní, tak se bude smát a užívat si snad všechny gagy. ()

jdosek

Tady je vidět, že hodnocení pomocí 5 hvězd je silně nepřesné. Na 80% (4 hvězdy) to uplně neni, 60% (3 hvězdy) je zas málo. Dávám 70% za občas fakt skvělý vtipy a za celkově fajn film. ()

james11

Já jsem se bavil neuvěřitelně. Klidně bych přidal ještě půl hodinu ve stejném duchu, ale i tak se mi to fakt líbilo. ()

serpencia

Příjemné překvapení (nejen) po stránce humoru, trochu jsem se obával že film bude postavený na (ne-li úplně, tak z 90%) stejném jako Borat (což rozhodně nemyslím tak, že by byl špatný), ale v Diktátorovi je více dialogů i scén u nichž je vtip řádně promyšlený a o to lépe pro mně funguje :-) Ten zbytek kde je to trochu horší je akorát k vydechnutí než se všechno rozjede nanovo. V současném světě vždycky přivítám film podobného ražení s otevřenou náručí, takže jak už tu bylo řečeno, celkem Aladeen! ()

Beawish

Kdyby slovo 'nekorektní' nebylo inflačně použito v každém druhém komentáři, napsal bych "Naprosto nekorektní, naprosto šílené, naprosto úžasné". Takhle mi zbývá jen "Naprosto Aladeen", což zcela určitě napsal už někdo přede mnou. ()

pultario

Ten Cohen je prostě blázen :).... ale každopádně pro mě nejlepší alter ego postava. 1.Aladeen 2.Ali G 3.Borat 4.Bruno... ()

delif

Boratovi nesahá ani po kotníky ale pořád je to dobrá komedie prošpikovaná černým humorem. Bohužel je v ní i spoustu trapných a předem prohlédnutých a očekávaných laciných fórů, které nestojí zanic. Přesto vítězí ty dobré na které se nezapomíná. Aladeen madafaka! ()