Diktátor

Epco

Film je čistý Aladdin a veľmi som sa pri ňom Aladdin. A hlavne hlavný Aladdin je totálny Aladdin a ináč Aladdin. Celkovo sa k tomu môžem maximálne Aladdin a to je smutné. ()

Suchic

Dostal jsem dobré doporučení, ale to co jsem viděl byla naprostá paráda. Od začátku jsem se prakticky nepřestal smát. Nevím jak dabing ale v originále je to prostě perfect. Po Brunovi jsem už ani nedoufal že Cohen natočí někdy něco na co se dá koukat. Pár přetažených scén, jako třeba porod, samozřejmě nechyběly. Film měl děj, spád a vtípky na každém rohu a hlavně perfektní téma diktatura vs demokracie, na které se v souvislosti s USA dá vymyslet opravdu hodně. Pro mě jednoznačně jedna z nejlepších komedií tohoto roku. ()

nudlis

Ale jo, no. Některým momentům jsem se zasmál, ale že bych se trhal smíchy, to ne. To znám lepší filmy, ze kterejch mě od smíchu bolí břicho. Ale špatný to nebylo, to taky ne. Prostě průměr. ()

numan

Nemá cenu sem psát to, co už tu je stokrát - takže KevSpa + 1. Jen drobná poznámka - mám pocit, že se Cohenovy parodie postupně lepší. A tím nemyslím zvyšující se (a už teď místy takřka smrtelnou :o)) kadenci nekorektních fórů proti všem a na všechno. Prostě už to je čím dál míň řetězec veselých skečů a začíná to být fakt film. Plný počet za plnotučně prořehtanou hodinu. Sousedi asi nebyli rádi. B-) ()

Agnostik

Tak přátelé Mistr Pan Baron Cohen mě opět dostal po Brunovi a Alim do kolen!Znovu se mu podařilo něco co dokáže jen on a jak vidět tak provokace/ tentokrát z romantickou zápletkou/ je mu vlastní a jak se i zdá,tak ji má i zakořeněnou v srdci.Výborně sem se bavil a dovolím si i odvažně tvrdit že je to nástupce Monty Pynthonova Cirkusu,snad z poněkud více drsnějším černým humorem.Mimochodem scény ve vrtulníku jako naražka na 11.9 2001,tak i závěrečný proslov na veřejnosti v USA o demokracii jsou až drsně ale přesto velice legračně okázale silné!Výborně opět kvalitní pecka! ()

Stebielko

Myslím že predchádzajúce snímky s Cohenom boli lepšie, oveľa lepšie. A nepomohol ani humor typu "Je mi ľúto, je to dievčatko, kde tu máte kôš?" či "To sú prsia? Myslel som, že si chlap." ()

bystroocko odpad!

Nechápu, odkud se berou kladné odezvy... Ano, Sacha Baron Cohen se snaží satirizovat a ano, má tam asi dva vtipy, při kterých se mi lehce zvedly koutky úst, ale jinak to byly nejzbytečnější dlouhotáhlé minuty mého života... Nechutný fekalhumor, samoúčelné idiotské chování postav, které nemá příběh nijak tvořit, jen jej lepit dohromady... Nechutnost na nechutnost a stupidita na stupiditu. Takhle si kvalitní satiru nepředstavuju. ()

LooX

Borat - Dobrá komedie. Bruno - luxusní úchylárna, ale zkousne ji málokdo. Diktátor - Skvělý. Něco takhle vtipně debilního může vymyslet opravdu jen Cohen. Jen tak dál... :-) ()

J!b

Přes některé slabší chvíle opět skvělý zářez na poli nekorektního humoru. Množství hlášek je téměř nepojmutelné a pronesení většiny z nich jako vždy vyžaduje značnou osobní statečnost tvůrce. ()

lubbax

někomu se to může zdát až moc hrubé a hloupé. ale ujišťuji vás, že sacha baron cohen je velmi inteligentní člověk a skvělý herec. já se řehtal od začátku do konce i když to v konečném vyznění moc humorné není. aladeen/aladeen ()

michalkop

Ač nejsem fanouškem Sacha Cohena, musím říct, že Diktátor se fakt povedl. Vůči předchozímu Brünovi je to jako nebe a dudy. Brüna považuji za největší žumpu. Diktátor je naopak výjimečně podařená politická satira na poměry v USA i současný stav demokracie. Ten závěrečný proslov o demokracii s paralelou do USA, ten byl dost dobrý. Je vidět, že je to už několikátý film, který točil tím svým pseudodokustylem, tak jsou herecké výkony, soundtrack i kamera daleko vychytanější než dřív. ()

Patroxi

.... Co dodat tento film mě svojí vtipnosti přímo dusil nenechal mě nadechnout nebyla minuta kdy by se člověk nezasmál humorným narážkám, grimasám apod. Film splnil mé očekávání a zaručeně si zaslouží 5 hvězdiček. Dlouho jsem se u komedie tak nezasmál. ()

StressMode

Korektní nekorektní, je to předevšim podle mě nejlepší komedie od Saši. Absurdnost až trapnost některých scén třeba v Boratovi byla nahrazena geniální smrtští hlášek, který bodnou vždycky do černýho :-) Takhle sem se prostě nezasmál už dlouho. Akorát bych tomu vytkl všechny scény kde vystupuje ta nadpřirozeně vyvinutá přílušnice Aladeenovi osobní stráže. To už je opravdu trapnost. Celkově opravdu geniální volovinka a jedna z nejlepších komedií poslední doby a navíc s důležitým posláním :-) ()

P@\/EL

Naprosto geniální komedie, u které jsem se smál od začátku až do konce. Ve filmu se střídá jedna srandovní situace za druhou, no a o kvalitě hlášek a narážek snad nemusím ani psát. Ten chlápek si prostě dělá srandu za všeho a všech a totálně sere na všechny své kritiky, což na něm hluboce obdivuju. Zkrátka bezchybná komedie. ()

hiroito

To byla ale jízda. Výborně vymyšlená komedie. Dokonce Cohen nebyl ani moc nechutný a sprostý a o to mě to ještě víc bavilo. Jen škoda té metráže, 83min zábavy není málo, ale vydržel bych více. Jen tak dále:-) ()

Pavlo

Sacha Baron Cohen opäť dokazuje v čom je najlepší - v absurdných vtipoch a v parodovaní kohokoľvek. Väčšina vecí bolo zábavných a neopakovala sa počas filmu (ako sme zvyknutí vo veľkom množstve terajších komédií) a jednoduchý dej takisto nebol na škodu. Tak som zvedavý, s čím príde nabudúce. ()

pirate

Velmi mírná komedie, těch opravdu dobrých vtipů moc není. Většina z nich se totiž zakládá na různých prasárnách (i když ne zase tak hrozných, jak to může z toho slova vyznít). Na Borata zatím nemá nic. Je však dostatečně krátká, takže ani nemůže začít nudit a na volný čas je dobrá. Já vím, Borat je taky založen dost často na nějakých mírněji nechutných věcech, ale u něj je výhoda, že ty věci dokáží rozesmát. Zde to funguje jen u malé části vtipů, a to právě u těch (podobných), které činily zábavným i Borata a opakovaný vtip už vtipem někdy nebývá. Dávám 60%. ()