Diktátor

BranuliQ

To bola neskutočná haluz. Často som sa dokonca pristihol pritom, ako sa z chuti rehocem až tak, že som si pripadal ako nejaký psychopat. Film bol ako taký úplne "cohenovský". Ale to nevadí, fungovalo to v Boratovi, fungovalo to aj tu. Dúfam, že sa čoskoro dočkám ďalšej jeho komédie, nie často sa totiž stretnem s tým, že sa doslova smiechom zrevem ako nejaká baba :D. ()

AndreiRanger

Naprosto šílená komedie sestavená z největších nesmyslů, parodující snad vše co lze i nelze parodovat. Pokud máte všeho pokrk a nevadí vám decentně necudný humor, pustě si Diktátora. Protože u tohohle bizardního kousku si můžete s lehkostí ulevit " polib mi zadel světe". Příběh a herecké výkony jsou odpovídající žánru. Za mě pět aladinů! ()

kuxik009

Příběh super, vtipy super, co víc si přát? Miluju komedie, ve kterých je jak příběh tak vtipy, takže tahle pecka překonala moje očekávání. ()

EagleSK

Výborná zábava. Humor v niektorých častiach hraničí s trápnosťou, ale nakoniec tú hranicu neprekročí. A ten soundtrack... Čistých 5 hviezdičiek. ()

Bulywif

Trochu míň surový dojem než z Borata, ale opět skvěle. Osobně bych se v reálu bál o život nebo minimálně o zdraví a majetek, dovolit si natočit tohle. ()

archetta

Jedna z nejlepších komedií vůbec. Uvidíte, co jste ještě neviděli a uvidíte, co jste ještě neslyšeli. Některé scény si živě pamatuji doteď. A hlavně, film to není vůbec blbý, je v něm spousta politiky, řešení práva, etiky a morálky (třeba současné Ameriky) a hlavně narážek. Brilantní Sacha Baron Cohen s přízvukem, gesty a mimikou blízkovýchodňára :-) ()

pupidup

Mohu se na to koukat pořád dokola a pořád se směji.. :-) pět hvězd nedám jen proto,že se to žánrově nedá srovnávat s mými nej... Např. Ti druzí. Dlouho nebyla natočena tak skvělá komedie a zas asi dlouho nebude. A abych nezapomněla... Není to tak docela komedie,ale zdarila satira s mym oblibenym cernym humorem, která dost drsne ukazuje dnešní dění ve světě i chování a povahy lidí .... I scéna v navrácení obchodu ukazuje, že jistý režim a rad je nutný i v demokracii,protože lidi jsou svoloc a mnohdy je bez tlaku nedonutite se socializovat. .... Je to geniální dílko! :-) ()

timmy321

Jako většina komedií ztrácí postupně na vtipnosti a velká část humorných scének byla ukázána již v traileru. Cohen ale opět nezklamal. 3/5 ()

Jarsey

Tohle je asi film, který bych popsala jako naprosto politicky nekorektní! Buď vás ten film zaujme kladně, nebo vám přijde drzý, přehnaný a nevhodný po všech směrech. A opravdu nemusíte dítě vyhodit do odpadkového koše, když to není kluk. ()

Bobby_Fisch

Trošku odvar Borata, ale smekám. Promyšlená ortodoxní satira zesměšňující to, co je ve skutečnosti v tomhle světě nejsmutnější. Troufnu si odhadnout, že většina diváků netuší, proč tyhle filmy točí ()