Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

Joppo88

Ako s realitou to už nemá fakt nič spoločné a objavili sa i sladké sentimenty, ale tá zábava, nadupané motory a ďalšie nadupané veci stoja jednoducho zato. Celá "6" je plná rýchlosti a zbesilosti - pre statiku a nudu neostal žiaden priestor. Partia okolo Doma - Vin Diesel - to rozbehla a som zvedavý, kto túto zbesilú lavínu zastaví... Oddychovka jak hovado! ()

PlutisMovie

Velké očekávání a malé zklamání. Ve srovnání s fast 5. Bylo to trochu zmatené a celou dobu mi přišlo ze šlo vlastne o hovno az na posledních 20 minut, které byly nejlepší z celého filmu. Naopak akční scény,byly tak prehnané az byly genialni!!!! akci si nemohu vynachválit. A řejmě pravě na ní byl film stavěn. Na konci spoiler k 7. Pokračování série a v něm boží Jason Statham!!! Žádné drama ani thriller se nekoná, čistě akční film. 4* s odřenýma ušima. 70% ()

studo

Po vypnutí mozgu a pretrpeniu istých scenáristických "kličiek" musím uznať, že som sa kráľovsky pobavil. ()

palmrus

Nejvíce bych na tomto filmu ocenil to, že i mě přinutil přemýšlet o tom, jestli jsou některé ty kaskadérské kousky, ve filmu předvedené, vůbec možné. A pak bych také vypíchnul výkon mojeho oblíbence Romana Pearce. ()

canni

Viděno 26.5.2013 v CinemaCity Nový Smíchov 4DX - Super zážitek a všem doporučuji 4DX. Funguje to výborně, ze začátku nevíte co čekat od sedaček a pocit nervozity jede na plno. Vítr a vůně v sále je příjemný a zlepšuje atmosféru. Cítil jsem se jako na dovolené u moře. Tolik k 4DX a teď film. Scénář nepřekvapí žádnou novinkou a je lehce předvídatelný, ale přesto akce jsou božské a zpracování také. Nemám co vytknout. Je jasné, že na tento film nemůžete jít jako na scénář "podle skutečného příběhu" Je potřeba držet si odstup a budete se výborně bavit. SPOILER: Největší výbuch smíchu sálu byl při Dieslově SuperManovské akci kdy v letu zachytí Letty a dopadne na přední sklo auta s romantickým pohledem na sebe :) 100% ()

Nochioni

Oproti päťke sa nič nezmenilo a ide sa v starých dobrých koľajach: Sexi baby, nablýskané autá, neskutočná akcia. Presne ako to mam rád. A musím povedať že ma prekvapil scenár, nie je až tak hlúpy ako by sa zdalo na prvý pohľad. Bežte na to rýchlo do kina, nič lepšie v rámci žánru nenájdete. ()

Dejvid007

Já nepotřebuju pro radost nějaký oscarový filmy, kde stejně půlku prospim. Tohle je to, co mě baví. Nadupaná akce od první minuty do poslední a k tomu ten pravý soundtrack, tak jak ho známe z dob jedničky či dvojky. Justin Lin vytáhl tuhle serii zase na výsluní(i když on to tak trochu posral.....Rychle a zběsile tokijská jízda nebyl zrovna povedený kousek) a zaslouženě. Nikdy na tuhle serii nedám dopustit, protože tak ještě před pěti lety jsem si říkal jak si vytunim třeba takový Camaro! 90% ()

Hulk Hogan

Já nemůžu jinak. Po zkouknutí Fast Five jsem od šestky čekal přesně tohle...nic víc, nic míň. Ale tohle přesně mě baví. Občas je prostě fajn se jen tak natáhnout, vypnout a nechat se unášet filmem. Přímočará, neutuchající, zábavná jízda. Zní to stejně jako u pětky, přesto je to jiný. Zároveň ale pořád nabušený. Nad některejma scénama je teda asi třeba přimhouřit oči, možná i trochu víc. Nekonečná runway, Torettův záchrannej skok, jeho "flying headbutt"...i Dwayne tam měl "svý chvilky." Někdy to bylo možná až přes moc, ale jinak i tohle k podobnejm filmům patří. Myslel jsem, že koncept oživení Letty bude trapnej, ale povedlo se z toho vytáhnout smysluplnou zápletku. Každá z hlavních postav dostala svůj prostor, kterej si zaslouží, potěší účast Giny Carano. Zkrátka a dobře, kdo čekal to, co měl po pětce logicky očekávat, tomu se dostalo. Jasný...nebylo tam tolik závodů (nebo vůbec) jako v jedničce a dvojce, ale myslim, že je lepší, že se tvůrci nesnaží nějak vyrovnat prvním dílům série, který jsou stejně pro fanoušky nenahraditelný. Koneckonců už od čtyřky to nabíralo trošku jinej směr. Neřikám lepší, neřikám horší...jen jinej. Ale zatraceně zábavnej :) ()

ortoncz

Větší , šílenější a akčnější. Rychle a zběsile 6 je prostě naudpanější než pátý díl , který má velmi podobný koncept , ale přesto je v některých ohledech odlišná. Je to spíše jako seriálové pokračování , ale přesto tam jsou dějové zvraty některé očekávané , jiné už ne. Pěkný byl počáteční průřez celou serií. Některé momenty jsou opravdu wtf , ale jsou i vyjímky nad kterými zůstane rozum stát. Takže celkově poslední dl se mi líbil více , ale ani toto není špatné 65% ()

Cheeker

Kvalita jde hodně rychle dolů. Už to není to starý dobrý Rychle a zběsile, kde šlo hlavně o tuning, ale jen akčňák s nekonečnou municí a ranvejí, která taky nemá konec. Zatím si mě série filmů drží proto, že F&F sleduju od prvního dílu a jsem zvědav, jak to dopadne. ()

bararich8

Kulervoucí ultraepická megaaakce, která přehlušuje sama sebe. Jste-li učitel fyziky, raději se na to ani nedívejte. Příšerný příběh a už pomalu otravný hlas Vina Diesela. To jsou zápory. Vše ostatní je jedna velká jízda. Celá parta pohromadě, výborné hlášky, nadupané káry, skvěle natočené záběry a naprosto nereálné a šílené honičky/akční scény - sakra dobře to vypadá. Pokud už nic, tak alespoň konec vás musí překvapit a zvednout ze židle, takovou reakci jsem v kině ještě neviděl :) 4* ()

Ondr@932

"Ano a je to tady" Po naprostém nadšení a i překvapení ve filmu Rychle a Zběsile 5 kde parta Dominika Torreta vykradla trezor v Riu. Jsem se stal fanouškem této série a už jsem se nemohl dočkat na tento čas kdy vyjde další díl této peckové, nabušené, motorové, akční a krvelačné série! "Rychle a Zběsile 6" je opět jako pětka nabušená skvělými hereckými výkony, drsnými honičkami, fighty a humorů od začátku do konce. Některé scény jsou opravdu dynamické a výživné! Dwayne The Rock Johnson je opravdový borec! Který dříve nehrál moc dobře a v dobrých filmech, ale přibližně od 2010 se začíná velmi zlepšovat ve svých výkonech a k tomu mu napomáhá jeho svalnatá postava! Rychle a Zběsile bez The Rocka si už neumím představit! A samozřejmě Vin Diesel a Paul Walker jsou taky skvělý a jejich výkony jsou přesvědčivý! Možná jediný malý zápor, že v Rychle a Zběsile 5 bylo k té luxusní nabité akci ještě skvělý exotický prostředí a k tomu soundtrack od Dona Omara který dával opravdové grády! A to s porovnáním s prostředí v Rychle a Zběsile 6 město ... atd moc nepřitahovalo. Ale to určitě nezhorší mé hodnocení ! To je jen takový jediný malý zápor. A navíc soundtrack byl v šestce taky skvělý! Už ho mám stažený v počítači :-) Naprosto špičkové, dynamické a výživné scény byly: Na dálnici s tankem .... Nejlepší scéna! A jako druhá samozřejmě s tím letadlem ... Myslel jsem si, že to bude hodně přepálené a přehnané, ale naštěstí nebylo. Rychle a Zběsile 6 se hodně liší od minulých dílů hlavně tím, že až do pětky byla Torretova parta na útěku s málo penězi a hledána. To se ale změnilo vykradením trezorů. V šestce jsou všichni miliardáři. Mie a Brainovi se narodilo dítě a žili si poklidně na Kanárských ostrovech plný exotiky do té doby než přijel The Rock ... a na konci už byly i se smazaným trestným rejstříkem :-) Justin Lin jakoby režisér se opravdu extrémně zlepšuje díl od dílu! Je škoda, že tento je jeho poslední kvůli tlačení studia Universal. Jelikož sdělil " práce kvapná málo platná". Ale musím usoudit, že Justin Lin odešel s posledním jeho dílem důstojně! A už se nemůžu dočkat až film uvidím znovu a s dabingem :-) Takže co víc dodat ... Prostě "Rychle a Zběsile 6" je opět pořádný detonážní nářez! Který mohu doporučit! A už se nemůžu dočkat na Rychle a Zběsile 7 v roce 2014! Sice s novým režisérem James Wanem ... ale co třeba nám taky předvede pořádný nářez! Nechme se překvapit! Viděno v kině: 90% PS: Jsem velmi rád, že Justin Lin nám konečně vysvětlil jak to bylo ve čtyrce i trojce! PS2: Konec šestky byl ukázán nový záporák Jason Statham který bude v sedmičce ... Super! PS3: Michelle Rodriguez je zpět ! A to mě potěšilo :-) ()

Kingjiri

Je sympatický, že Justin Lin dokázal natočit koukatelnej šestej díl jedný série, ale zároveň musim říct, že příběh moh být propracovanější, minimálně dialogy by snesly ještě spoustu práce. Aspoň, že každej dementní dialog (fakt jich neni málo) zachraňuje víc či míň povedná hláška. Celej film potom do lehčí nadprůměru táhne silný (doslova) herecký obsazení a taky akce - i když akce je občas natolik odporující fyzikálním zákonům, že působí směšně (Hobbsův skok z mostu na auto apod.). Jsou však i výjimky, kdy je sice akce přehnaná, jenomže je tak pěkně natočená, že jí nelze nic vytknout (letadlo). V akčních scénách Justin Lin posunul laťku zase o něco výš, je však velká škoda nedotaženýho scénáře a taky bych víc ocenil vyváženější poměr akčních scén auta / přestřelky / bitky, jako tomu bylo v pětce. Přesto přeju šestce komerční úspěch a těšim se na pokračování, na který určitě navnadí závěrečná scéna se Stathamem. ()

TheMraca

To co chybělo Smrtonosné pasti 5, tady najednou bylo a hned to funguje. Rychle a zběsile zraje jako víno. Justin Lin to režíruje skvěle. Honičky skvělé a nejenom to, scénář nám servíruje zajímavou detektivku a souboj dvou band se spoustou honiček, výbuchů, rvaček a kvantem gadgetů. Za mě 85% a teším se na další díl se Stathamem. ()

Dm1tr1j

Myslel som si že na 9gagu všetci len prehaňaju stou dĺžkou runwaye , ale to čo tam oni prešli bol skúšobný okruh VW :D A hey kokoti! keď viete ,že trailery v poslednom čase vyzradia všetko dobré z filmu, je tu malá rada, ktorá je ale strašne náročná na pochopenie...NEPOZERAJTE trailer! ()

myxomatoza

Letty obživla, zničený BMW, citový vypětí, který je tak moc fake, že už nevim, co, bouráky, přestřelky, svaly a pěkný děvkas. Klasický Fast and the Furious, o nic víc, o nic míň. Ride or die. ()

Kostexx

Vždy, když jsou v jedné scéně Vin Natural 95 a Dwayne Johnson, tak jejich bicepsy vytváří černou díru kolem které přestávají platit veškeré fyzikální zákony a tím dovolují postavám skákat z auta v plné rychlosti, za letu přečíst Vojnu a mír a ještě chytit jako správný žentlmen ženu do náručí. Ano, celý film je chytrý asi jako příběh v pornu, ale když člověk vypne mozek a s otevřenou pusou nechá stékat sliny na podlahu, tak se to bude i líbit. ()

beckham-

Hodnotil bych plným počtem, ale to by se ve filmu nesměly odehrávat scény, které by ani Chuck Norris nedokázal (i když). Jinak dvojka Diesel a Rock je pro mě co by muscle fanatika fantastická a k tomu příště přijde můj oblíbenec Statham, tak se máme na co těšit. ()

rainman93

Logická kostra příběhu bez jakékoli logiky a bohužel i kostry samotné. Scénář je postavený na rádoby cool hláškách stejně "obratně" jako je Kameňák složen z (ne)směšných vtipů. Herecké výkony připománají rozpohybované nafukovací panáky. Jediné co tedy stojí za pozornost je Alfa Romeo Giulietta a Dodge Daytona. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson