Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Senfi

Mého hodnocení si moc nevšímejte, mám zkreslený názor. Tenhle film sem s kamarádama viděla už tolikrát a tolikrát sem se u něj řezala smíchy že nemůžu nic jinýho než dát 5*...omlouvám se...:-))) ()

záplata

No tak to už překračuje všechny meze neskutečná chlívárna natočená ještě většim chlívákem. No já nevím jak se k tomuhle krámu jinak vyjádřit jstli někdo víte tak mi to napište protože by mě to fakt zajímalo vůbec nechápu smysl takzvaného humoru čeho tím chtěli docílit chtěli urazit tvůrce vřískotu nebo kruhu? já myslím že se jim to povedlo moc dobře fajn tak ať to ale vůbec nedávaj do kin ať si to natočejí v klidu si to doma pustí pak ať to zahodí a je to za to by je ti tvůrci měli zažalovat a nechat zavřít za autorská práva až zčernají.Dvouma slovy No pfůůůůůj!!! ()

Jeržik

Kdyby film do diváka nepumpoval tolik narážek, odkazů a nekorektní zábavy na 1m filmového pásku, bylo by to o poznání horší. ()

spiritus

Jednička je z celé série, jak už to bývá, nejlepší. Nejenom pro alespoň náznak nějaké originality, ale některé gagy jsou prostě povedené a člověk se u nich upřímně zasměje.I když není jich zase tolik , aby to tento film řadilo kamsi do výšin, ale řadí ho tam kam patří : Do mírného, i když pořád trochu našedlého průměru. 59% ()

dehlie

jedná z najlepších paródii posledného obdobia. v čase vreskotov, blair-witchov a matrixov bolo scary movie totálna pecka. milá anna faris. 3 a 1/2*. ()

Zeke001

Nejlepší je Scary Movie 1 a hned po ní 2 ale třetí a čtvrtý díl už není ono. Jedničce se prostě nevyrovnají. ()

Martin_W

Jediný film, který jsem viděl v dětství asi 10x.. Vždy mě to tak bavilo, že jsem si to musel pustit znova a znova a znova.. Scary Movie někteří nesnáší, někteří ho zase milují.. Já jsem tak někde uprostřed.. 65% ()

Vejrrr

Abych hodnotil objektivně. Viděl jsem to v 15-ti letech a pro mě i ostatní v mým věku to byl vážně trhák. Asi je teda podmínka znát filmy, který jsou parodovány. Bez toho se Scary Movie může skutečně jevit jako fekální sračka. Takže Scary Movie je fajn, chce to jen trochu alkoholu či THC v krvi a pořádnou dávku tolerance.Jinak určitě nejlepší díl ze současných .. kolika, pěti ? Škoda že když se někomu něco zadaří tak nejde zastavit, ale vždy se točí dál v razantně nižší kvalitě hlavně aby se na těch nenasytnejch lidech vydělalo. ()

Marina111

Bratia Wayansovci sú exoti. Myslím to však v tom najlepšom slova zmysle. Iste, že Scary movie nie je žiadným veľkým skvostom, ale pre mňa je táto paródia takpovediac zárukou pobavenia. Vlastne ani neviem, ako je možné, že mňa, útlocitného diváka neobľubujúceho bezúčelne vulgarizmy a spol., dokázala tak pobaviť celá táto uletená záležitosť. A to dokonca opakovane. Nuž čo, po dôvodoch pátrať nebudem, skrátka to tak je ()

ADIO45

Nevím, jestli se film dá v tomhle smyslu nazvat parodií, ale každopádně má Scary Movie s Vřískotem společného skoro všechno. Jen ne výsledný dojem. Vřískot totiž považuji za parodii velmi decentní, s vkusnými vtipy, kterých po celém filmu je pouze několik. Ve Scary Movie je zato vtipů jako naseto. A to vtipů, které si utahují ze všeho, a nejvíce asi ze sexu a kouření trávy, což z filmu dělá typickou teenagerskou komedii. Nepopírám, že jsem se párkrát zasmál, ale celkově stojí film za houby. ()

Ollie235

S přáteli a větším množstvím alkoholu proč ne, ale doma a za střízliva to vyznívá spíš hloupě než vtipně. Jo, pár gagů se povedlo, ale většina překračuje hranici trapnosti a nevkusu. První díl navíc parodie především filmy, které mi zas tak moc neříkají. ()

H4ku11

Pri paródiách z americkej produkcie som zvyknutý skôr na katastrofálne trápnosti. Scary Movie je svetlou výnimkou, ktorá ma vie poriadne pobaviť aj pri mnohonásobnom opakovaní. ()

Esgalnor

Jedna z nejlepších parodií, co jsem viděl, ještě to paroduje chytře a vtipně oproti nadcházejícím dílům v sérii (s výjimkou třetího). Nečekejte nic šokujícího, artového nebo přehnaně dobrého, ale pokud jste viděli aspoň některé z parodovaných filmů, rozhodně se pobavíte a to hodně. Ale rozhodně se budete skvěle bavit, i když jste ani jeden film neviděli, protože tu zas tak moc těch skrytých vtipů pouze pro zaryté fanoušky není a když už tu podobný je, není skrytý a je zábavný pro všechny. Přehrávání se sem hodí, a já se skvěle bavím při každém zhlédnutí. ()

Milky.

Jeden z prvních filmů, který se ke mně dostal na cédéčku. Takže sentiment jede na plné obrátky. Mno...ale...je to sračka. Hrozná, ale zároveň hrozně dobrá. Amerika na 100%, debilní humor, fekální humor, Goofy...no prostě Jůesej. Ale když ono to tak nějak funguje, jak to je trapné tak to je dobré. První díl Scary Movie je ještě koukatelný, opravdu. Je to prostě prdel, vtipů dobrých v poměru na debilní, je opravdu hodně. Tahle kokotina si ty tři hvězdičky zaslouží. Bohužel co se s touhle frančížou stalo později...to už je jiný příběh a další díly loudí na obličeji čímdálvíc spíš nic nebo slzy než úsměv. ()

klokyn

Hlášky vo filme: "Bol som doma a sledoval som The Exorcist, tak som si nejako na teba spomenul."- "Ak myslíš, ako som vtedy vracala ten zelený sajrajt a masturbovala s krucifixom tak to bola moja prvá grcka, Bobby." I=I "Bože, prešli sme topánku." - "A kde je potom noha?" I=I "Buffy, čo sa stalo? Čo je s Gregom?" - "Jebem na Grega. Vyhrala som." I=I "A pamätajte, nikdy, nikdy neverte niekomu kto vám povie, že holením ochlpenia sa zbavíte filciek." I=I "Dobrý deň. Som Gail Thunderstorm, autorka knihy Ty si mŕtvy, ja som bohatá." I=I "Prvý Dodatok nám dáva právo hovoriť čo chceme" - "Kurva drž už hubu!" ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů