Kráska a zvíře

• USA Beauty and the Beast (více)
USA, (2012–2016), 48 h 50 min (Minutáž: 39–43 min)

Předloha:

Jeanne-Marie Leprince de Beaumont (kniha)

Kristin Kreuk, Jay Ryan, Nina Lisandrello, Brian White, Nicole Gale Anderson, Lara Jean Chorostecki, Rachel Skarsten, Peter Outerbridge, Rob Stewart (více)

Série(4) / Epizody(70)

Půvabná vyšetřovatelka z newyorského oddělení vražd Catherine se už devět let snaží zjistit, kdo zabil její matku. Během toho incidentu ji zachránil tajemný tvor, napůl člověk, napůl zvíře. Catherine přestává doufat, že by záhadu někdy rozluštila. Pak ji ale vyšetřování vraždy zavede na stopu bývalého lékaře, který údajně zemřel během vojenské mise v Afghánistánu. On jediný jí může dát odpovědi... (oficiální text distributora)

F50Ferrari

Na tomhle seriálu mě nejvíc točí to, že se musim koukat, jak mi někdo obírá moji životní lásku :-D <3 KRISTIN KREUK <3 ()

misikskorp

Není to nejhorší. Většinou dochází k velkému odhalení až v několikátém dílu, ale tady nacpali vše do toho prvního. Děj je přeplácaný a je to téma, které se v každém druhém filmu opakuje. Po prvním dílu seriálu jsem si připadala jako bych viděla půlku série. Také je to další seriál ze spousty, kde si jsou souzeni a ona se snaží dokázat, že je něco víc. On ji stále odhání ,ale při tom je do ní blázen a nedokáže bez ní žít - tato část je tak umělá!!! Ale i tak je to celkem návykové. ()

nezdula

mno,sice mi přijde trochu kýčovité kráska a krasavec spolu,něco se je stále snaží rozdělit a je milionstopadesát důvodů,proč by spolu neměli být,ale oni se drží zuby nehty...jinak se to dá koukat když neni nic zajímavějšího... ()

veronique22

Dala jsem skoro celou prvni radu. Skoda, ze to tvurci nevzali jako romantiku a jako takovy to nenatocili, ale napraskali do deje radoby drsnou policejni praci. Bohuzel kvuli poradpritomnejm "upirskejm" problemum typu "Miluju te, nezaslouzim si te, ublizim ti" a typickym odpovedim "Miluju te a verim, ze mi neublizis" se do deje neveslo moc dalsiho, coz je skoda. Ale chemie mezi hlavnimi hrdiny je a poradna, takze aspon 50% :-) ()

ryhy

Je to kompilace průměrné detektivky a lepší verze Stmívání. Občas je to dost patetické, obecně i trochu prvoplánové. Upozornění: Seriál není určený pro mužské diváky. Já, jakožto žena, se na ty prvoplánově svlečený chlapy ale podívám ráda ;) S každym dalším dílem to ztrácí nápad, je to nastavované, charaktery se mění podle toho, jak se to hodí a tak dále. ()

RebeccaLynn

Námět a téma konspirace docela obstojně funguje, ale zbytek připomíná telenovelu tak moc, že se to stěží dá vydržet. Myslím, že na tom má z části zásluhu i dabing. 2. série je o výrazně lepší, i když závěr se mi zdá kapku přehnaný a scény á la telenovela zůstávají. ()