poster

Star Trek: Do neznáma

 • USA

  Star Trek Beyond

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2016, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • alisa.upir
  ****

  Byla jsem na předpremiérovém večeru, kde se promítali nejdřív předchozí dva filmy a na závěr tahle novinka. Musím říct, že ve světle prvního dílu a výkonu Benedicta tenhle díl docela bledne. Nemůžu tomu dát nižší hodnocení, protože Star Trek, ale zrovna u tohohle dílu mi přišlo, že některá místa jsou děsně uměle natahovná a filmu to nesvědčí. Jediný díl, který úplně nepotřebuju vidět někdy znova. Docela zklamání.(25.7.2016)

 • LordMack
  ****

  Slabé 4. Ten film je moc jednoduchý oproti předešlým dílům. Ale dvě hodinky utekly jako voda a když nějaká podobná scifi přijde jednou za čas do kin, nemám s ní úplně problém.(25.7.2016)

 • BradleyT
  **

  Prislo mi tu hodne veci nedoresenych, nevysvetlenych a nelogickych. Clovek asi u tohoto snimku nema moc premyslet nad logikou a radeji tupe cumet na platno na tu astronomickou bitvu tech wtf malych skorapek (odkud se jako vsechny vzaly?), co sice projedou jak nuz maslem plne nabytym stitem, zato v pruletu atmosferou shori na prach. no..nebudu spoilerovat, a jiste, par nelogicnosti se prece najde vsude, ale tento film je na nich prakticky postaven. BTW - podobnost s Ender's game stylu zaverecne bitvy je ciste nahodna...No podruhe uz bych to fakt videt nemusel.(23.7.2016)

 • BrusVejn
  ****

  Veľmi ma to mrzí ale tretí diel je najslabší. Veľká väčšina filmu sa odohráva na úplne nudnej a generickej planéte, ktorá nemá čím zaujať. Hlavný nepriateľ bol taktiež určite slabší ako jeho dvaja predchodcovia. Ale určite to nerobí z Beyond nejakú katastrofu, film ma veľa úsmevných momentov a už len vidieť starú partu pokope mňa ako fanúšika nenormálne potešilo. Film má len tú smolu, že mu predchádzali lepšie filmy (nepochopiteľného hateu na dvojku s Khanom sa pravdaže nezúčastňujem). Aj keď (zatiaľ) nemám vôbec chuť film vidieť po druhý krát, štyri hviezdy si v pohode obháji. P.S.: Chcem buddy film so Spockom a Bonesom! A to hneď!(23.7.2016)

 • Larrysbride
  *****

  Beyond představuje to nejlepší z obou světů - světa The Original Series i nové série (Kelvin timeline). Princip a záměry Federace planet jsou tu zpochybňovány stejně tak jako Kirkova podstata a pozice ve Starfleet. Star Trek se vůbec poprvé stává opravdu Star Trekem, nikoli meziplanetárním road movie o bromance mezi Kirkem a Spockem a film dostává nový tón, přičemž zůstává věrným původní filosofii Geneho Roddenberryho. Jako fanynce J. J. Abramse mi tam jeho podpis rozhodně chybí, přesto přese všechno nemohu dát méně než 90%. (Advance screening at Buffalo Grove Theater, 21. 6. 2016; IMAX 3D) BradleyT: Ty "skořápky" skutečně neshořeli, protože proletěly atmosférou, možná by sis na to podruhé zajít mohl a tentokrát dávat pozor, co že se to na plátně vlatně děje(22.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace