poster

Star Trek: Do neznáma

 • USA

  Star Trek Beyond

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2016, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  D O B R O D R U Ž S T V Í aneb ja normálně zjišťuju, že aby byl člověk opravdu šťastnej, potřebuje k existenci nákladný sci-fi blockbustery s epickou výpravou, na kterejch jsou ty prachy fakt vidět. O to větší je to pak totiž zábava, žeano. Neskutečně uvolňující trip a film, kterej prodlužuje život. Zaručeně.(4.9.2016)

 • T2
  ****

  Rozpočet $185miliónovTržby USA $142,320,158Tržby Celosvetovo $214,290,435Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ áno Justin Lin, natočil svoj najlepší film ale na J.J. Abramsa to proste nestačí, už to nemá také grády, aj keď triková stránka je opäť úžasná a herci snaživý, dejovo to až tak nezasiahne, občas tam šramotí zbytočná naivita, príde mi to skôr ako kópia ST: Do temnoty a chýbajú mi tu aj lepšie odľahčené scénky ako tomu bolo u predošlích dvoch dieloch, škoda, toto bude asi komerčné fiasko a asi aj koniec tejto série, veľká škoda /videl v kine 3D verziu: 70%/(19.8.2016)

 • 3DD!3
  *****

  Empétrojky na ně! První letošní plnokrevný blockbuster co dostál slibům a zůstal věrný příběhu. Simon Pegg pro výroční díl vykouzlil děj, ctící staré seriálové zápletky a opepřil ho několika pěknými (byť trochu předvídatelnými zvraty) a výbornými nápady. Abramsova absence je vidět. Osudovost zmizela, ale Justin Lin zase zvládá lépe akci (i když entré motorky je hodně divné) a má trochu jiné vizuální cítění. Herecky je to klasika, ale neobvyklé párování (Spock a McCoy) je hodně osvěžující, hlášek je požehnaně. Idris jako padouch je hodně fajn, ale přiroste k srdci až v závěru. Sofia Boutella nebyla tak zásadní jak jsem si myslel, ale Pegg si to s ní vysloveně užívá. Sedlo mi, že se nezachraňovala Země, sedlo mi, že se sahalo do minulosti, sedla mi ta zbochybňovací podlinka. Užil jsem si to.(16.8.2016)

 • Ampi
  ****

  Příjemný bonus prvního dne ČSFD filmového víkendu. Nejsem ortodoxní fanoušek Star Treku, tak jsem dostal pro mne pěknou podívanou. Simon Pegg jako Scotty a Karl Urban jako Kostra McCoy jsou tak humorně adekvátní, že zastiňuji i hlavní postavy. Zvláště Mudr. McCoy v nezanedbatelné části, Spockovi lepší parťákem než Kirk. Škoda Antona Jelcina, jsem zvědav, jak se s jeho smrti vypořádají tvůrci v dalším pokračovaní.(10.8.2016)

 • EdaS
  ****

  Is that classical music I'm hearing?(25.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace