poster

Star Trek: Do neznáma

 • USA

  Star Trek Beyond

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2016, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beckett51
  *****

  Star Trek, kterej neni jako Star Trek, ale zároveň je to nejstartrekovštější Star Trek ze všech nestartrekovských Star Treků. Líbilo. A moč.(25.8.2016)

 • anais
  **

  Tohle už není Star Trek. Charaktery se známými jmény poskakují v rychle sestříhané efektní koláži, ale chybí tomu jakákoliv nosná premisa. Vlastně nechápu jak se takový námět prosazuje, když to nemá žádný (natož startrekovsky filosofující) příběh...(19.8.2016)

 • Spiker01
  ****

  Ne že by Justin Lin nastoupil do rozjetého vlaku nepřipravený, ač celkem narychlo, ale asi už mě ten Star Trek trošku omrzel. Vesmírné bitvy stojí opět za to, ale nejvíc mě bavila nová Sofia Boutella, která má nyní velmi dobře našlápnuto, ačkoliv ji pod tím nánosem bílého make-upu málokdo pozná. Celkově se jedná o více téhož s melancholickým začátkem a obecně pro mě slabší první polovinou a několika vtipnými momenty, kterých má mít samozřejmě moderní blockbuster také dostatek. PS : čest Antonu Yelchinovi, jsem zvědav, jak to vymyslí s osudem jeho postavy...7/10(7.8.2016)

 • Wacoslav1
  ***

  Star Trek : Do recyklace. Ok neříkám, že jako lehce nadprůměrný vtípky a megalomanskou akcí nacpaný sci-fi blockbuster to svůj účel nesplní, ale očekával jsem víc. Na druhou stranu, dalo se čekat víc vzhledem k osobě režiséra? asi těžko. Justin Lin opět potvrdil, to co o něm vím už dávno a sice, že je to mistr přes popcornový výplachy pro široký masy, ale tím veškerá jeho invence hasne. Dobře nebudu tvrdit, že předchozí díl Do temnoty je nějaký geniální umělecký dílo s přidanou hodnotou, ale tady mi prostě zoufale chybí ta Abramsova preciznost a smysl pro detail. Navíc příběh je takovej nijakej na konci sice do sebe tak nějak zapadne, ale mě to nijak extra neoslnilo. No a tý vaty je tu prostě neúměrně mnoho. Někdy jsem měl pocit, že tvůrci vlastně ani nevědí co chtějí točit, protože chvílemi se to tváří smrtelně vážně chvílemi je to zase komedie století, ale všechny ty hlášky který navíc místy působí trochu na sílu jsou jenom chabou výplní slabého děje a přestřelené akce, ale tak dobře abych jenom neservíroval kritiku, tak nějaká nuda k nepřežití to zase není. Akční scény dostatečně velkolepý a řekněme, že i zhruba tak každýmu třetímu vtípku se i zasmějete, ale invence na bodu nula. Naštěstí jsem měl dost alkeholu po ruce a celý to mělo takovou specifickou atmosféru, prostě letní kino, plátno jako kráva, hvězdy nad hlavou, má to svoje kouzlo co vám budu povídat... Takže ve výsledku velmi smíšený pocity, ale když to vezmu kolem a kolem, tak pozitiva nakonec asi převládnou. Uvidíme kam se tenhle novej Star Trek kterej mě jinak docela baví posune, protože i když je tenhle díl nejslabší, tak díky Abramsovi je to celé tak dobře nastartované, že by to museli dát režírovat nějakému vyloženému nemehlu, aby to zkazilo. Lin splnil zadání, ale je to až příliš velká sázka na jistotu. Na příště bych uvítal návrat Abramse, nebo aspoň na pár věcech zapracovat, protože je toho dost co by se dalo vylepšit. Jisté je, že už se nedočkáme Antona Yelchina, takže tenhle film už navždy bude rozlučkou s ním. Co se mě týče, tak to žádný můj velký oblíbenec nebyl, ale takhle blbě zemřít, to bych nepřál ani svému největšímu nepříteli.60%(6.8.2016)

 • VenDulin85
  ****

  Viděno na Filmovém víkendu v Turnově. Hrozně ráda bych dala třetímu Star Treku plný počet bodů, podle mě to byl zlatý hřeb celého víkendu, ale... nebyl lepší než Do temnoty, přestože postavy v příběhu jsem tak krásně sžité, že málem slyšíte odbíjet svatební zvony (Kostra a Spock).(7.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace