Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beckett51
  *****

  Star Trek, kterej neni jako Star Trek, ale zároveň je to nejstartrekovštější Star Trek ze všech nestartrekovských Star Treků. Líbilo. A moč.(25.8.2016)

 • Rominator
  ***

  Indonéský herec, model a martial artist Joe Taslim (Manas) hraje v menší roli pravou ruku záporáka Kralla (Idris Elba). Taslim je v masce prakticky nepoznatelný a všechny scény má na mimozemské planetě. Z nových postav zaujme mimozemštanka Jaylah (Sofia Boutella). Taslim a Boutella mají jeden docela vydařený souboj. Postavu Kalara hrála Lydia Wilson, ale její mimozemský hlas namluvila Sara Maria Forsberg. STAR TREK BEYOND / IN LOVING MEMORY OF LEONARD NIMOY / FOR ANTON(9.10.2016)

 • tron
  ****

  Kým dvojka bola skôr za 50%, než za 60%, tak trojka je skôr za 70%, než iba za 60%. Na jednotku (100%?) sa nechytá, ale aspoň sa na nič nehrá (na rozdiel od prvého pokračovania) a hoci nemá až takého kvalitného zloducha, ako bol dvojkový Cumberbatch, bavila ma viac, než temná a prekombinovaná dvojka. Trojka mala patrične vysoký rozpočet a niektoré vizuálne nápady sú miestami až takmer úžasné (parádne kozmické veľkomesto). Oproti nim paradoxne stoja masky, rekvizity a výprava, ktoré nielenže nie sú kvalitné - miestami dokonca pripomínajú skôr televíznu obrazovku! Herci našťastie pôsobia (na rozdiel od uťahanej dvojky) nie unavene, ale plní života a elánu a zdá sa, že ich nakrúcanie a návrat k obľúbeným postavám bavil. Miestami som sa dokonca mierne zasmial a to už je čo povedať. Idris Elba naďalej úspešne pokračuje v domrvenej kariére, ale inak trojku hodnotím kladne.(15.11.2016)

 • novoten
  ****

  Právem se hřeší na dynamiku posádky, protože vztahy mezi postavami (a dle chemie i mezi jednotlivými herci) jsou díky veškerému špičkování a podporování tím hlavním. Zatímco první díl sázel na hledání vlastního já a druhý prohluboval vztahy, tentokrát Enterprise míří za epizodickým vesmírným dobrodružstvím, které po akčním infernu při prvním setkání s Krallem bohužel trochu usíná. Pro hlášku se naštěstí nejde daleko a obměna hybatelů děje vydatně prospívá, vždyť Scotty s McCoyem mají snad víc prostoru než v obou předchozích filmech, zatímco Uhura překvapivě ustupuje do pozadí. Nebýt ale dokonale gradovaného finiše, tak nevím, nevím. Jednotlivé linky se chvílemi lepí dohromady jen těžko, záporák až do odhalení své (byť očekávané) identity nemá kde sbírat body a až od chvíle, kdy se dostane do akce zaprášená motorka, začalo jít konečně zase o tu pravověrnou kosmickou jízdu se všemi slíbenými atrakcemi. Silnějších 70%, které ale paradoxně jako rozlučka se současnou podobou posádky fungují naprosto dokonale.(25.8.2016)

 • JohnnyD
  ****

  Nie je to žiaden zázrak, ale najmä v katastrofálnom roku 2016 (a čiastočne i 2015) Star Trek Beyond úplne vystupuje z radu. Je to jeden svieži blockbuster, ktorý je zároveň moderný a aj tradičný a ktorý mi dal v podstate všetko, čo som chcel. Posádku objavujúcu neznáme rasy a planéty, skvelého záporáka s vynikajúcou background story a bohovskú campy výpravu či už v rámci futuristickej vesmírnej stanice alebo planéty s množstvom fantastických lokácií. A k tomu pompézna hudba, zopár nenútených vtipov a skvelá scéna zničenia "roja".(26.8.2016)

 • Chris Pine

 • - Skladbu "Sabotage" od Bestie Boys, kterou pustí Jaylah (Sofia Boutella) z rádia při rozbití Krallových včel, poslouchal už Kirk jako dítě ve Star Trek (2009) při policejní honičce na začátku filmu. (dobrota128)

 • - USS Franklin je ve filmu zmíněna jako první loď flotily, co uměla dosáhnout warp 4. Pod vedením kapitána Edisona fungovala však až po událostech seriálu Star Trek: Enterprise (od r. 2001) a až po vzniku Spojené federace planet. V tomto seriálu, ještě před vznikem Federace, USS: Enterprise NX-01 uměla dosáhnout warp 5. USS Franklin tedy musela být starší loď než USS: Enterprise NX-01 a do velení kapitánu Edisonovi být svěřena později, až po vzniku Spojené federace planet, jak vysvětlují tvůrci. (Honzíno)

 • - Když Scotty (Simon Pegg) přemýšlí nad tím, jak se na planetu dostala loď U.S.S. Franklin, zmiňuje, že za tím mohla být i ´vesmírná zelená ruka´. Jedná se o odkaz na epizodu "Who Mourns for Adonais?" původní série Star Trek (od r. 1966). (Charpy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace