poster

Star Trek: Do neznáma

 • USA

  Star Trek Beyond

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2016, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikeCool
  **

  Neřízená smršť vizuálních efektů a dialogů. Zrovna takovéhle sci-fi není nic pro mne. Narozdíl od předchozích dílů, ztratil tento třetí Star Trek spád. Nezachránil to bohužel ani pokus o humor. ___ (Filmový víkend ČSFD 2016, Letní kino Turnov)(11.8.2016)

 • Kothy
  *****

  Justinu Linovi se to opravdu povedlo! Převzal režii po J.J. Abramsovi a předvedl skvělou práci. Jsou v tom vidět určité prvky série Rychle a zběsile. Je to prostě akční a svižné. Díky scénáři Simona Pegga filmu nechybí ani humor. Je vidět, že se vážně vyřádil. Naši posádku čeká nové dobrodružství na okraji galaxie. Po třech letech ze své pětileté výpravy se zastaví na nové stanici Federace jménem Yorktown. Po obdržení žádosti o pomoc se vydávají do neprozkoumané mlhoviny. Tam ale naráží na neznámého silného soupeře a jsou nuceni k nouzovému přistání. Poté se na planetě dozvídají víc a snaží se uprchnout. Je zde spousta originálních scén a nápadů. Vztahy mezi postavami se také dost prohlubují, hlavně mezi Spockem a McCoyem. Nové postavy jsou také zajímavé, hlavně drsňačka Jaylah. Osud galaxie opět visí na vlásku a je jen na naší posádce, aby ji zachránila. Je tam pár dost nečekaných zvratů. Nejvíc se mi asi líbila postava Scottyho, protože házel jeden fór za druhým. Kapitán Kirk je skvělý jako vždy. Drobná pozornost je věnována i smrti Leonarda Nimoye. Hodně se mi ve filmu líbila retro hudba, která do některých scén vyloženě sedla. Těším se na další díl, kde by měl vystupovat Kirkův otec George. "Až budeš mít příště v břiše trubku, řekni si o pomoc instalatérovi." :D Recenze(19.8.2016)

 • Psema
  **

  Patlal Lin vrací úder. Pravdou ovšem je, že ho Pegg a spol. moc nepodrželi, protože z tuctového námětu vytěžit blockbuster sezóny asi vážně nejde. Do neznáma každopádně působí brutálně schizofrenně, když úvod a závěr představuje CGI orgie, které režírovali leda lidi od počítačů, a prostředek je nudná televizní konverzačka postrádající děj i pořádné svícení. Ve výsledku zmatečná nuda jako prase, která subjektivně působí dvakrát delší. Hej, tím je to vlastně podobné úplně prvnímu celovečernímu Star Treku! Tak to asi OK, kruh se uzavřel!(6.8.2016)

 • 3DD!3
  *****

  Empétrojky na ně! První letošní plnokrevný blockbuster co dostál slibům a zůstal věrný příběhu. Simon Pegg pro výroční díl vykouzlil děj, ctící staré seriálové zápletky a opepřil ho několika pěknými (byť trochu předvídatelnými zvraty) a výbornými nápady. Abramsova absence je vidět. Osudovost zmizela, ale Justin Lin zase zvládá lépe akci (i když entré motorky je hodně divné) a má trochu jiné vizuální cítění. Herecky je to klasika, ale neobvyklé párování (Spock a McCoy) je hodně osvěžující, hlášek je požehnaně. Idris jako padouch je hodně fajn, ale přiroste k srdci až v závěru. Sofia Boutella nebyla tak zásadní jak jsem si myslel, ale Pegg si to s ní vysloveně užívá. Sedlo mi, že se nezachraňovala Země, sedlo mi, že se sahalo do minulosti, sedla mi ta zbochybňovací podlinka. Užil jsem si to.(16.8.2016)

 • T2
  ****

  Rozpočet $185miliónovTržby USA $142,320,158Tržby Celosvetovo $214,290,435Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ áno Justin Lin, natočil svoj najlepší film ale na J.J. Abramsa to proste nestačí, už to nemá také grády, aj keď triková stránka je opäť úžasná a herci snaživý, dejovo to až tak nezasiahne, občas tam šramotí zbytočná naivita, príde mi to skôr ako kópia ST: Do temnoty a chýbajú mi tu aj lepšie odľahčené scénky ako tomu bolo u predošlích dvoch dieloch, škoda, toto bude asi komerčné fiasko a asi aj koniec tejto série, veľká škoda /videl v kine 3D verziu: 70%/(19.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace