Pár nenormálních aktivit 2

• USA A Haunted House 2 (více)

Marlon Wayans se vrací v neskutečně zábavném pokračování komedie o Malcolmovi, který poté, kdy ztratil milovanou Kishu při automobilové nehodě, začíná nový život s novou přítelkyní (Jaime Pressly) a jejími dvěma dětmi. Jakmile se ovšem přestěhují do nového domu, Malcolma opět začínají pronásledovat bizarní paranormální jevy. V sousedství se totiž objevila Kisha...Nepřetržitý gejzír gagů a vtipů může naplno vytrysknout! (Magic Box)

Shredder

Z roka na rok su potomkovia Scary Movie stupidnejsi. Scenar od cernocha s cernochom v hlavnej ulohe poskytol mozno najrasistickejsi film v historii, pocnuc vyprazanym kuratom, ciernymi znasilnovacmi v base, ghetto recami, rasistickymi manzelmi a policajtami a konciac cernoskami odsudzujucimi medzirasove vztahy. Tak 40% casu tvori Wayansovo zoskupenie vsetkych rasovo stereotypnych vtipov, dalsich 40% casu nieco rozbija alebo otrtkava a zvysnych 20% tvori jeho vykradanie sameho seba. Niektore casti su takmer 100% okopirovane z jednotky, snaha ozivit to ziadna. Nepatrim k tym ludom, ktory sa samolubo usmievaju pri Allenovskych komediach a s frknutim ohrnaju nosom nad inymi typmi humoru. Kludne sa rad pobavim aj na sexualno-fekalnych parodiach ako Hounted House, pokial v sebe maju aspon trochu originality a nepredvidatelneho humoru. Nanestastie v tomto pripade vo filme mozete citat ako z ruky - Mexican si robi srandu zo stereotypov a o chvilu nato sa vezie okolo v lowrideri za zvuku klasickej melodie s rodinou, aby si nakupili civavy. Podobne scenky ako mlatenie gumeneho gurata, babiky, krabice, nocnych motylov su tak otrepane, ze sa nezasmejem ani nasilu. Jedna hviezdicka je zato, ze pri kadencii s akou sa valia vtipy sa naslo zopar momentov, kedy som sa zasmial. ()

Clark_Kent

Šílená komedie a parodie na horové filmy. Wayans je šílenec sám o sobě ale někdy to funguje a je to dobrý. Ta bitka s tím kohoutem ušla. ()

Rastabilly

(55%) Opět šíleně ujetá magořina. Opět napěchovaná maximální dávkou humoru. Ten je ovšem obscénní, fekální, rasistický a černý na 1000 způsobů. Nic pro zapřísáhlé Poirotovce a vyznavače Jane Austenové. ()

MFloyd

Překvapivě mě tahle příšernost rozesmála, ale jen do první půlky, potom už se vše jen opakovalo. Takže jde o spíše podprůměrnou parodii na horory. Ale když se chci pobavit a úplně přestat nad něčím přemýšlet, tak tohle je dobrý způsob :) ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Pár vtipných kravin se najde, ale kdyby ubrali plyn a všechno se tak nepřehánelo. Ke konci to nějak ztácelo šťávu. ()

himor

Chcel som dať 3, ale nemôžem. Väčšia kravina ako jednotka. Nepáčilo sa mi to až tak a miestami som sa dosť strácal, ani také vtipné mi to neprišlo. Áno párkrát som sa dobre zasmial, ale to je tak všetko. Škoda. 40-45% ()

SONY_

„Mám namísto čokla lívanec.“ Já se bavil jak nikdy předtím. Extrémní nálož hlášek a vtipných scén, které parodují filmy, které jsem neviděl, ale to je mi jedno. Až když došlo na vymlácení démona, zábavnost, alespoň pro mě, trochu klesla. /65%/ ()

vieriX

Ujetina jako první díl opět nějaká ta vykrádačka spoustu černoškých keců a narážek na bíle a mexikánce. A opět nesmí chybět i nechutné forky, kde vrchol je jak Malcolm souloží s dřevěnou panenkou Abigail kterou jsme už viděli v horou V zajetí démonu u toho jsem se řezal jak hrom. 90 minut vesměs srandy. ()

angel.CZ

Čas kvalitních parodii skončil v 90tych letech. Rasistycke narážky jsou místy vtipné, ale 7 minutové šukani dřevěné panenky a 2 minutové s Jaime? Tohle je jako teďka cool jo? Strašné přehrávání, herců. Někdy by stačilo z rádoby vtipné situace se prostě vyzdimava úplně všechno a to klidně i 3 minuty prděni... Přitom těch opravdu vtipných situaci se režie nechytla ani na 15 sekund... Jsem rád že jsem viděl a už bikdy neuvidím... PS: Jaime je i ve svých skoro 40 ti letech fakt kus baby... 20% ()

Kimkong

Tak tohle byla fakt sračka. Trapný humor. Narážky na negry, mexikánce a bílý, který vůbec nefungovaly. Roztřesená, jako že domácí kamera. Střih co pár vteřin. Uřvaný postavy. Mít IQ menší jak teplotu, tak bych se možná bavil, ale takhle teda ne. ()

Hyperbolic

Myslím, že oproti jedničce se tady tvůrcům povedlo lépe zhumorizovat původní látku, možná to bude tím, že jsem Conjuring, Sinister i Insidious (nevím jestli je tenhle film parodie i na to, ale pár věcí mi to tam připomnělo, např.  jak vypadá dům a kyvadlové hodiny) viděl znovu v docela nedávné době, ale přijde mi, že se tvůrcům z každého filmu povedlo vytáhnout to jádro a velmi dobře ho zparodovat, Marlon Wayans opět perlil, nejvíc jsem se nasmál u jeho románku s šílenou milenkou Anabelle. Oproti jedničce mnohem více nekorektní, mexický soused jel jednu hlášku za druhou. ()

elanista1

Klasika. Väčšinu času gúľam očami alebo mám neprítomný výraz, potom príde výbuch smiechu a potom zas spŕška väčšinou trápnych dialógov s kadejakými narážkami na všeličo možné, a medzitým sem-tam nejaký podarený fórik. Ale promenádujú sa tu aspoň tri luxusné dievky. Viac sa čakať od takýchto filmov nedá. ()

Jadro

Po jednotke som ani nečakal dvojku, no tá už je dosť trápna... Minimálne prekvapenia, snáď parodovanie skoro všetkých aktuálnych hororov, no spojené s násilným humorom.... Malcolm je jednoznačne TOP, inak by to bolo za dve hviezdičky. ()

maxcold odpad!

Blitíčka, kakánky, ukopávání hlaviček malých dětí a mučení zvířátek mi ve filmech tohoto typu vůbec nevadí. Naopak. V parodii je možné všechno a vlastně tento žánr nemá žádné hranice a je to fajn, proto mám parodie rád. Jednu věc musí ovšem splňovat vždy. Musí být vtipná. Wayansové jsou vtipní a filmy s nimi mám rád. Haunted Hous 1 a 2, ale rád nemám. Není to vtipné. Zabít jedno zvíře ze srandy, ok. Tři (opakovaný vtip) už je prostě trapný. Křičet ve filmu pár minut je v pohodě, ale půl hodiny, to už je zase jen trapný. Jestli by Scary Movie byly trapný jako tento film, tak jsem trochu i rád, že tam už nejsou bratři Wayansové (i když vlastně i tam humor upadá). Nemyslím, že punk je mrtvej...Myslím, že parodie je mrtvá :( Absolutně musím souhlasit se Segrestorem. ()