• ripo

Jedna veľká príšernosť! Scénaristický a strihový podpriemer, herecky toporné výkony a silne tendenčný dej. K tej jednej, jedinej hviezdičke prispel i fakt, že som to videl s českým postsynchrónom a to už len bol riadny hardcore. Takto to zaraďujem do kategórie EGK - Eine grosse Katastrophe!(29.5.2016)

60%.(8.8.2015)

• pomajz

Odfláknutý post synchron, opravdový HNUS(27.5.2015)

Tak trochu zbytečný film o ničem(31.5.2015)

[zhlédnuto v českém dabingu] ...takže bohužel jen za 4*. Ty nepřirozené dětské dialogy (viz gogo76) by mi ale nejspíš vadily i v originále. Mimochodem, uživatel nascendi se mýlí, když nadává na "snaživé soudruhy z Česka". Verzi předabovanou do češtiny chtěl sám režisér Nvota, protože "české deti nerozumejú po slovensky" (2:25). - Evidentně si neuvědomuje, že takovýmto ustupováním celou věc jen zhorší: Když se české děti nesetkají se slovenštinou ani v nejpovedenějším slovenském (neartovém) filmu za dlouhá léta, tak kdy jindy si mají slovenštinu osvojit?(19.6.2016)