Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro). (Warner Bros. CZ)

floppy4

Také, že v pohodičke, ale nijak som z toho neodpadol. Finále bolo dosť wtf, chémia medzi Willom Smithom a tou blonckou v pohode, no celému príbehu by sa hodil možno väčší drive, toto ležérne tempo bolo nemastné neslané. ()

Lubess.Knopp

Deadshot a Harley Quinn dobrá kombinace pro ztvárnění filmu ... V celém filmu se hraje pouze na triky klamání , takže po prvních třech lžích už se dá docela snadno poznat co je lež a co ne ... Slušná akční podívaná .Ikdyž Willa Smithe moc nemusím tak tohle se mu jakžtakž povedlo . 75% ()

k.rakonos

To je asi poprvé, co hodnotím film, který jsem nedokoukal, jinak než odpadem. Možná za to může velmi roztomilá Margot Robbie, nebo spíš únava než nuda při sledování filmu, nevím. Ale každopádně mě ten film moc nechytl, komedie můžu, ale tohle nebyl až zas tak šálek mé kávy. Snad budu mít příště šťastnější ruku při volbě filmu. ()

quido.morava

Nevím přesně, co si mám myslet, chvílemi zábavné, chvílemi jsem se ztrácel, možná jsem to celé zcela nepochopil... hm, no, za mne nic moc, taková průměrná zábava. ()

JerryPilsen

Nebýt scény s pětkama dal bych asi čtyři hvězdy.Je to zábavné,vtipné a svížné,ale bohužel se to snaží o moc WTFmomentů. ()

Necrophobic

Velmi příjemná podívaná .Bavil jsem se celou dobu . Nutno dodat ,že tomu pomohla nádherná Margot Robbie.Smith odehrál svůj standart .Jako celek hodně dobré. ()

mad.dog

Příjemný, rychlý film, který je v podstatě jedna love story a ty různý krádeže jedou jen tak jako bokem a především nenuceně a velmi přirozeně. Moc se mi líbila chemie mezi Willem a Margot, která opět dokázala, že je u mě v top 10 nej hereček. Taky mě zaujalo, že kamera v málo ukazovala ty zlodějský parádičky typu stahování hodinek, vytahování peněženek a tak. Kvalitní jednohubka. 3,5* ()

BStone

Pohádka plná amerických iluzí o hodných zlodějích plných sympatií... Will je fajn a Margot je kousek, ale tento snímek je snůška nezajímavých a za vlasy přitažených kravinek, kterými se nás snaží distributoři krmit v kinech. A ano, taky jsem zaznamenal podvědomé působení na diváka, totiž že zloději jsou fajn chlapíci a o peníze jde vždycky až v první řadě... 35% ()

Ganka

No prostě takové to klasické americké. Přepálení "wow efekty" a s nablýskaným pozlátkem nahoru. Možná by to stačilo udělat jednou a ne pořádně, člověku je jasné, že ve filmu je všechno podvrh a závěr pak už nikoho nepřekvapí. Takže průměrná nuda. ()

daetoxx

Já nevim. Nevim. Nevim. Nevim. Za mě to bylo takový nelogický. Ty úžasný předem-vykonstruovaný plány mě přišli jako scénáristy na poslední chvíli vycucaný z prstu. No a i chování postav občas nedávalo smysl. I přes to, ve mě nějaké scény vzbudily nějaké emoce, což beru jako plus. Bohužel to neplatí pro většinu filmu a za mě teda nic moc. ()

Cezar209

Limonadka nedelnajsieho popoludnia. Obcas trochu pritiahnute za vlasy, medove ale napriek tomu pozeratelne a vcelku ma to aj bavilo. Byt podvodnikom dokaze byt hocikto (ako aj kymkolvek inym nielen podvodnikom), ale byt v tom co robim dobra, lepsi, najlepsi je uz nejaky ten level zlozitejsie. kedysi som zastaval nazor ze bez ohladu na spolocensky status si dokazu ludia rozumiet najst priestor na komunikaciu (mylil som sa, ano opravujem sa). myslim, ze paralela k tejto vsuvke existuje aj na pozadi pribehu podvodnika majstra... ()

Mateskimos

Slabší kousek, který neurazí ale ani nenadchne. Celý se to snaží vypadat důmyslně a chytře, asi jako Dennyho Parťáci, ale nějak se to nedaří. Hlavně scéna na tržišti je jako ze špatnýho sci-fi. A bohužel to nezachrání ani koncovka, kde se z toho starýho šulina vyklube fotr-parťák. Kdepak, tohle se moc nepovedlo a až na pár scén, kde jsem tak trošku pobavně, avšak klišoidně, pofrkl, jsem se pěkně nudil a pořád čekal. Pěkně proto, že na tu Margotku se jako koukat dá a i na toho ujetýho tlusťocha to zvládnete. Ale tím to končí a nic víc nedostanete. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith