[imdb: 6.6/10] | me: Letný hollowoodsky mainstream s ústredným duom krásnych a šikovných ľudí, ktorí sa do seba zamilujú, no potom sa jeden druhému oddialia, aby mohli k sebe opäť nájsť stratenú cestu. :) Táto premisa nám je všetkým jasná od samého začiatku. To, čo je podstatnejšie je myšlienka filmu o kolo ktorej sa všetko točí, no a v tomto prípade to je HUSTLE. OK. Pozerateľný film, no jeden z mnoha. Neprekvapí, nenadchne, neurazí, ... proste predletná štandardka ako sa na každý rok patrí. Ideálna voľba na jednoduchý jemne úsmevný večer s partnerkou. [2,8 *] It's about distraction. It's about focus. The brain is slow and it can't multitask. Tap him here, take from there.(25.5.2015)

Docela fajnový film. Přesně jak napsal Xmilden. První půlka dobrá, druhá už taková slabší. Začne se to zamotávat a už ani nikdo neví, co je pravda a co lež. Ale zase to mělo zajímavé vyvrcholení. Jinak velké plus filmu nebyl nikdo jiný než půvabná Margot RobbieMargot Robbie:)(11.2.2016)

• VášaVF

Za mě spíše nuda. Tento film zapadne v Hollywoodské kinematografii hodně rychle a za rok si na něj nikdo nevzpomene, protože není ničím (kromě výstřihu Margot Robbie) vyjímečný.(26.2.2015)

Then a girl walked into ...and I'm buyin' it!(2.3.2015)

Po všech stránkách průměrná podívaná. Zvraty ze začátku dobré, na konci už naprosto zcestné. Naštěstí byla ve filmu Margot Robbie, která má výstavní postavu, takže se dalo na co koukat až do závěrečných titulků. :) 50%(13.10.2015)

• - Nicky (Will Smith)  jezdí ve filmu červenočerný sporťákem Peugeot RCZ. (Dr Lizal)

• - Natáčení probíhalo v Buenos Aires v Argentině a v New Orleans v USA. (willy1)

• - Když byla do role Jess obsazena Margot Robbie, Will Smith si ji s manželkou Jadou googlovali. Když viděli její fotky, poslala prý manželka Willa rovnou do posilovny. (TotalFilm.cz)