Nemám příliš v lásce podvodníky, kteří mi ukradnou při tenise z ruky raketu, při fotbale kopačky a při hokejovém zápase mi nenápadně odeberou suspenzor. Nic však nemám proti těm, kteří s lehkostí dělají z miliardářů milionáře. A Nickyho parťáci umí svižně přemísťovat zájmový materiál na ulici, v hotelu, na stadionu i v závodní stáji. Mne tedy hodně pobavili a i když poměrně rychle přišlo zjištění, že podfuk je úplně všechno, tak to ubralo pouze na dramatičnosti, ale pohodová zábava byla přítomna od začátku do konce.(17.4.2015)

Žádné dostupné aktuální pecky nejsou k sázce pro jistotou, a proto jsem volila stylem volby indícií. Zde je tou pravou devízou Will, jelikož jsem ho dlouho v ničem novém neviděla, nějak to lajdá kluk ušatá. Musím uznat, že nám poněkud vy(do)zrál, zahrál to dost dobře do autu až i já mu skočila na špek, takže jen jemu uděluji řád zlaté hokejky za výherní zásah do branky. Jinak bych celkově amorální téma musela shodit do koše, možná i proto, že nějak nejsem nastavená na radost z umění okrádat lidi bez rozdílu a zároveň ještě prožívat nefalšovanou lásku s opravdovými city. Blbou bloncku rozebírat raději nebudu.;-)(18.4.2015)

• kulyk

Mezirasová Boný s Klajdem. V rukavičkách a nůďo. Čímž je myšleno nudná, ne nudistická. Takže tam Margotka courá maximálně tak v plavkách.(30.7.2015)

Bavilo ma to. A velmi. Rovnako ako Podfukári, či Dannyho jedenástka aj Focus dokáže zaujať. A nie len preto, že tam hra Margot Robbie (ktorá je až hriešne sexi). Na druhú stranu Willovi ten sympatický pohlaď a frajerský prehlad, zas a znova lišiacky sekne. Od začiatku do konca je tento film, jedna velka hra klamstiev a ako bonus tu mame pribalený vyborny casting s ešte lepšom koncovkou. Miestami som sa pristihol, že nedýcham! 90% - 5*(29.6.2015)

• VášaVF

Za mě spíše nuda. Tento film zapadne v Hollywoodské kinematografii hodně rychle a za rok si na něj nikdo nevzpomene, protože není ničím (kromě výstřihu Margot Robbie) vyjímečný.(26.2.2015)