• Argentina

Focus: Maestros de la estafa

• Austrálie

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA / Argentina, 2015, 105 min

Then a girl walked into ...and I'm buyin' it!(2.3.2015)

Focus začal, něco nabídl a pak uhranul scénou, kde Will Smith naprosto luxusně obalamutil jednoho sázkami chtivého Vietnamce. Během té scény jsem vysloveně nedejchal, ale po scéně přišlo peklo - filmová nuda se vším všudy. Ke konci film opět trošku zabodoval zajímavější scénu a následně byl už konec. Focus je prostě takovej. Celkově stojí za prdlačku, ale místy nabídne filmařskou laskominku. No a jestli stojí za to vidět, to musíte posoudit sami. Podle mě nebejt Willa a Margot, tak bych o něm, den od shlédnutí, už ani nevěděl.(1.6.2016)

Film, co mi žánrově fakt sedne, kradení, ojebávky, překvapení, sexy kočka, pohodář herec s problémem, to je moje, moc rád bych mu dal 4*, ale přišlo mi to všechno až moc překombinovaný.(26.5.2015)

• Pedestrian

Přesně jak píše Superpero. V tom filmu se natolik lže a twistuje, až se časem nedá věřit vůbec nikomu, čímž se celý film stává předvídatelným a nudným. A ani vizuálně to není nijak zvlášť vypiplané. Jediná dobrá scéna ta na stadionu.(18.5.2015)

• Enšpígl

Škoda, že celý film nebyl jen o dialozích mezi Jess a Farhadem, protože jak ty dva přišli k sobě, tak moje bránice začala makat na plnej výkon. Jenomže bohužel film má i děj a zaplétku, který nejsou úplně z nejvýsostnějších. Samozřejmě přehlídka luxusu je velkolepá, ale to taky nestačí. Asi nejvíc mě zklamaly výkony Willa a Margot, přišli mě oba hrozně ztuhlí. Navíc Willovo vypracované tělo mě cpali před kameru, tak často, až se snad nabarvím nahnědo, abych byl taky frajer, ale že by třeba někdo chtěl ukázat kozy či zadek Margot, to ani omylem, nebo toho chci po holkách tolik ?(26.2.2015)