• kulyk

Mezirasová Boný s Klajdem. V rukavičkách a nůďo. Čímž je myšleno nudná, ne nudistická. Takže tam Margotka courá maximálně tak v plavkách.(30.7.2015)

Hodně povedený film. Jedná se o další z již dost dlouhé řady fuckin smart thieves kousků, které však ve vypilované formě nemají šanci ani naponěkolikáté zklamat. Ve Focusu se hraje pramálo na akční strunu, zato pořádný kus pozornosti na sebe strhává Will Smith, což by ani nebylo s podivem, jenže co už s podivem jest, toť výkon neskutečně sympatické sexbomby Margot Robbie, která působí v tandemu se Smithem tak přirozeně, svůdně a zábavně, že se pak divák nemůže nenechat uvrhnout do kolotoče scénaristických intrik a z nich pramenícího náklonostního mišmaše. Kladem jsou taky stylová filmařina a vynikající soundtrack, takže nebýt podle mě suššího konce, šel bych klidně na plnej. Dá se doporučit. 85%(24.3.2015)

Film, co mi žánrově fakt sedne, kradení, ojebávky, překvapení, sexy kočka, pohodář herec s problémem, to je moje, moc rád bych mu dal 4*, ale přišlo mi to všechno až moc překombinovaný.(26.5.2015)

Focus je zábavným heistovým koktejlem, který se nejlépe podává po minimu trailerů a obsáhlých synopsí. Romance tu stojí hlavně na tom, že je Margot Robbie ukrutně sexy, zlodějská část ale dupe na plyn i ve chvílích, kdy už si postavy povídají zbytečně dlouho. Nejpoctivější podfuk za hodně dlouhou dobu! (7/10)(27.2.2015)

Překvapivě nepředvídatelný nášup podvodů všeho druhu, kde se kočkují sympaťák Smith a sexy Margot.(30.3.2015)